Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Kızlar hesaplamalar konusunda endişelenmeyin, liste tamamlanınca eksikleri yapıcam ,zaten hepsi de kontrol ediliyor. Hem ben ediyorum hemde kardeş takım.

takımda yer olmasada çok önemli değil tatlım benim için önemli olan paylaşımın bol olması :) çünkü bol paylaşım motivasyon için şart yanii :)
bende öpüyorum bebeeemm opuyorumnanaktan

21 haziranda Allah'ın izni ile burdayım şebnemcim :lepi: 6.takımdan 2-3 hafta önce geri dönmek üzere ayrıldım. yani en son listede bu şekilde yer aldım takım kaptanına da sordum no problem tatlım başka takımda da yarışabilirsin dedi.

sıkılastı baya vucudum tatlım taş gıbı oldum:lepi:alkisalkisalkis

sabah yürüyüş yapmaya başladım başlayalı kendimi daha hafif ve sıkı hissediyorum. sanki sadece miğdem inmiyo aynı zamanda karnımdaki yağların eridiğini hissediyorum.
bu arada ben " her eve lazım" dan sauna tayt aldım içime onu giyip yürüyorum acayip terliyorum resmen ter akıyo yanii. tavsiye ederim kızlar.. :lepi:
dünkü menüm
kahvaltı(07:30)
1 dilim tam buğday ekmeği,domates,şekersiz çay,lıght peynir,2 zeytin

öğle (14:00)
1 tabak taze fasulye yemeği, 1 kase yoğurt, 1 domates

14:30 sütlü nescafe ( komşuma gitmiştim yoğun ısrarlarını anca bu şekilde atlatabildim.yoksa sütlü nuriye,halley,kola,cips falan ikram edecekti ohaoldumsmile

eşim akşam çok geç geldi o sebeple yemek yemedim onun yerine elma yedim
22:00 1 elma, 4 kayısı

00:00 1,5 bardak lıght süt

gunaydın kızlar

benim kılo gitmedi geri geldi malesef duzensiz bir hafta olmasının etkisi 800 gr aldım
101,1 dim 101,9 oldum

4.TAKIM 158,ETAP
sebnemselayfurkan ( 68,3 / 68,3 / 0 / %0 )
fguler ( 91.4
hasretim34 ( 63.5/63.5/ 0 / %0)
dilekruzgar ( 61.5
semiha( 60.2/59.9/0.3/% 0.50)
CaglayanCicek( 76.5 /74.5/2/%2.61)
uaydın(74,7/70/4,7/%6.29)
pembepanter1 ( 60.5 /60.5/ 0 / %0 )
CGDM85 (70 / 68.7 / 1.3 / %1.86)
ceren06_35 ( 67 /65,10/1,9/2.84 )
Applearzu (101.1 / 101,9 / -0,8 / - %0,79)
İrem&Özge (73.5 / 72.7 / 0.8 / %1.09)
4.TAKIM TOPLAM KILO

ben bu hafta hiç dikkat edemedim arakdaslar motivasyonum da cok zayıftı insallah haftaya diyorum
evdeki ilaçlama duzenimi altust etti kayınvalidemdeydim bebegi duzgun beslemeye calışırken ben duzgun beslenemedim ilaçlama temizlik derken duzen kalmadı tabiiki sadece 2 gun spor yapabildim bunun da etkisi buyuk
temızlıkten her yerim agrıyor butun mutfak dolapları bosaltı hersey yıkandı duvarlar silindi tum ev camasır suyu ile dezenfekte edildi oldum bittim anlayacağınız bu durumda gozum birsey gormedi dun bayagı yedim

supersin canım ben senin tam tersini yapmısım bu hafta

evet canım bi hafta diyet yok ondan sonra monti diyetini yapcam opuyorumnanaktan

canım bu günkü kilom 62.600 tabi cok düzgün sporuma devam edicem sabah 50 mek cektim 20 dk bacak egzersizi aksamda aynısını yapmayı düşünüom zemuszemus

:lepi: :lepi: :lepi:

Zevcan canım bence bu hafta başla. Erteleme daha fazla. Zaten ilk zaman veremeyeceksin muhtemelen. Ne kadar erken başlarsan o kdr iyi.

Arzucum sağlık olsun canım. Haftaya verirsin sende ama dikkat et yemene içmene.

çağlayancım sizin orda yürüyüş alanı yokmu tatlım? akşamları yürüyebilirsin?

yok tatlım ya,varda bana uzaklar,koşu bandı aldım bu hafta akşamları onun üzerinde ter atıyorum artık kaydirigubbakcemile2

nescafeyi zorunlu içmişsin canım,onun haricinde takımda 3.bir montici görmek çok ama çok güzel hoşgeldin aramıza :lepipuyorumnanaktan

sıkma hayatım canını,bu hafta eve geçtiğinde herşey dahada düzelir merak etme.aldığınıda hemen verirsin zaten kalıcı olmuyor yeni alınan kilolar...Moral bozmak yok full motivasyonla yola devam ediyoruz.

evet canım bi hafta diyet yok ondan sonra monti diyetini yapcam opuyorumnanaktan

canım bu günkü kilom 62.600 tabi cok düzgün sporuma devam edicem sabah 50 mek cektim 20 dk bacak egzersizi aksamda aynısını yapmayı düşünüom zemuszemus

Spor hareketlerini istersen arttır canım.bel çevirme falanda ekle buna,hmm ondan sonra bisiklet çevir ayaklarınla yatış pozisyonunda bunların etkisi oluyor bende yapıyorum devamlı.Ve sen bu hafta kilo olmayacak şekilde düzgün beslen tatlım.Menülerinide gene buraya yaz ama sakın aç kalma....

aksama kadar neredeyse sadece meyve yiyeceksin ac kalmıyor musun boyle?
birde kahvaltıyı işe hazırlayıp mı göturuyorsun ben işe baslayınca oyle yapıcam sanırım cunku evden 7 de cıkıyorum artı kahvaltıya vakit de kalmıyor cıkarken

Amin canım.hepimize gelsin o azim.Sonunda kısır döngüyü kırmaya başladım ya her hafta 2kg gitse yaza süper olurum kesin :))
super kılo vermişsin cicek tebrik ederim seni insallah ben de haftaya verebilirm diyetisyen randevum vardı erteleyeceğim kadının azarlarını cekemeyeceğim bu hafta

Canım ben kendi adıma cevaplıyım,meyvelerim çok oluyor,porsiyon olarak onun için aç kalmadan hallediyorum tabi birde su içiyorum tok duruyım diye :)))
Kahvaltı içinde evet canım işe gelmeden hazırlıyorum herşeyimi burada kahvaltımı yapıyorum evde vaktim olmuyor çünkü anca meyvemi yiyip işe gelene kadar yarım saat gibi bir zaman dilimini dolduruyorum ve tabi hazırlanma evreside var bu arada ama sabah sporuna başla diyor artık eşim eğer erken kalkabilirsem sabahtan halledicem işe gelmeden hepsini canım

super kılo vermişsin cicek tebrik ederim seni insallah ben de haftaya verebilirm diyetisyen randevum vardı erteleyeceğim kadının azarlarını cekemeyeceğim bu hafta

saol canım,ben senin ona neden gittiğini anlamıyorum gel monti yapsende hem senin oğluşun içinde zararlı değil ki düzenli besleniyoruz biz montide istersen bir bak derim sen onu istersen kendine göre de ayarlarsın.Hem bu kadın seni hiç motive etmiyormu ya.Burda bazı arkadaşların diyetisyenleri iyiymişte boshayallersmile

önce sağlık canım sen tamamen iyileş kendini iyi hissset ama bu arada asırıya da kaçma tabii dengeli yemeye calış ondan sonra diyetine donersin

benimde diyet yaparken cok ac kalırsam oğun kaçırıp bas agrılarım oluyor zaman zaman migremin de var zaten tuz biber oluyor en az 2 gun devem ediyor

gecmiş olsun kendine ıyı bak canım

ben birazdan çıkıcam kızlar doktora gidicem. önemli beişey dğildir inşallah cildiyeye gidicem avucum içi ve parmaklarımda küçük küçük su toplamaları var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…