Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ben birazdan çıkıcam kızlar doktora gidicem. önemli beişey dğildir inşallah cildiyeye gidicem avucum içi ve parmaklarımda küçük küçük su toplamaları var..

Geçmiş olsun canım,hayırdır inş.bir anda mı çıktılar meydana.dr.gelince bizede haber ver bakalım ne olduğunu bilmiyorumkismile

saol canım,ben senin ona neden gittiğini anlamıyorum gel monti yapsende hem senin oğluşun içinde zararlı değil ki düzenli besleniyoruz biz montide istersen bir bak derim sen onu istersen kendine göre de ayarlarsın.Hem bu kadın seni hiç motive etmiyormu ya.Burda bazı arkadaşların diyetisyenleri iyiymişte boshayallersmile
gittiğin en kotu diyetisyen hıc motive olmuyorum desem yeridir sırf motive olmak için diyetisyene gittim cunku kılolu olunca yıllarca diyet yapmaktan herseyi biliyoruz nerdeyse ama bırgun ancak suruyor motivasyon bilinc altımda kaale almıyorum kadını bıraksam iyi olacak herhalde

montiyi hiç yapmadım sut veriyorum oğluma dengeli de beslenmem lazım bir arastırayım bakalım nasıl yapılıyor

gittiğin en kotu diyetisyen hıc motive olmuyorum desem yeridir sırf motive olmak için diyetisyene gittim cunku kılolu olunca yıllarca diyet yapmaktan herseyi biliyoruz nerdeyse ama bırgun ancak suruyor motivasyon bilinc altımda kaale almıyorum kadını bıraksam iyi olacak herhalde

montiyi hiç yapmadım sut veriyorum oğluma dengeli de beslenmem lazım bir arastırayım bakalım nasıl yapılıyor

Bencede bırak canım,çünkü her gidip geldiğinde memnuniyetsizliğini belli ediyorsun bak ben sana topiğin adresini veriyim gel bak sende aklına yatarsan yaparsan.Hiç olmazsa düzene girer beslenmen

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...8-montignac-diyetini-beraber-yapalim-736.html

Geçmiş olsun canım,hayırdır inş.bir anda mı çıktılar meydana.dr.gelince bizede haber ver bakalım ne olduğunu bilmiyorumkismile

evet bianda çıktılar dün komşuya gittiğimde farkettim bilmiyorumkismile sağol canımcım. öptüm kızlar gelince görüşürüz bu arada applearzu avatarındaki oğluşunsa bayıldım ona ben ya sırnaşık şey maşallah :Saruboceq: bende aynı böyle bişey istiyorum :CüvCüv: :roflol: neyse bye..

evet bianda çıktılar dün komşuya gittiğimde farkettim bilmiyorumkismile sağol canımcım. öptüm kızlar gelince görüşürüz bu arada applearzu avatarındaki oğluşunsa bayıldım ona ben ya sırnaşık şey maşallah :Saruboceq: bende aynı böyle bişey istiyorum :CüvCüv: :roflol: neyse bye..

anladım canım.çok geçmiş olsun görüşürüz canım bayanssulusmile

Arzucum bu beslenme şeklinde acıkma gibi bir durum olmuyor. Lif ağırlıklı beslendiğin ve bir öğünde tüm besinleri aldığın için ve dengeli yediğin için pankreas insülin salgısını fazla yapmıyor. Biliyorsun insülin açlığa sebep olur.
Eğer yaparsan sende anlayacaksın cnm ne demek istediğimi.
Süt veren anneler için en ideal diyet. Çünkü herşeyi yiyorsun ve her öğünde süt ve süt ürünü tüketiyorsun.

http://www.sdonmez.com/

bu diyetisyene gitmiş işte şebocum

diyette genel olarak sabah 1 kk beyaz peynir sınırsız domates salatalık 1 dilim buğday ekmeği

1. ara yok (1. ara 1 hafta sonunda var)
öğlen ızgara salata ve süt grubu bişey yoğurt ayran gibi
ara elma erik .. vss
akşam sebze salata

ayrıntılarıyla bu öğünlerin nasıl pişirlmesi gerektiği miktarları vss yazıyot
2. haftada öğlen ızgara 1 porsiyon değil 1,5 porsiyona ve yatmadan önce kuru kayısı 4 adet ceviz veriyor

sonralarda çikolata bile var

ben seviyorum bu diyetisyeni kıtaplarını almıstım hafta internet sitesine uye olmustum haber bultenleri geliyor

ben de taylan kumeliye gitmiştim o da yaklaşık oyle bir sey tutuyor şimdi
sırf tahliller 300-400 tl idi her kontrolu de 140 idi simdi 250 olmustur 82 den 72 ye dusmustum ama sonra geri aldım tabii

Arzucum bu beslenme şeklinde acıkma gibi bir durum olmuyor. Lif ağırlıklı beslendiğin ve bir öğünde tüm besinleri aldığın için ve dengeli yediğin için pankreas insülin salgısını fazla yapmıyor. Biliyorsun insülin açlığa sebep olur.
Eğer yaparsan sende anlayacaksın cnm ne demek istediğimi.
Süt veren anneler için en ideal diyet. Çünkü herşeyi yiyorsun ve her öğünde süt ve süt ürünü tüketiyorsun.

ben de ınsulın direnci var zaten sekerimde yukselme problemi olur mu peki

evet oğluşum burda dort aylık falandı simdi 7 aylık oldu uyuyor da rahat yazıyorum uyanıkken illa yanında olacaksın:)

iste yeterki olur canım aynı boyle birsey senin de:)

Bir haftalık deneme süresi ver kendine azçok vucudunun verdiği tepkileri anlarsın canım.herhangi bir rahatsızlık yaratmassa devam edersin sende

önce sağlık canım sen tamamen iyileş kendini iyi hissset ama bu arada asırıya da kaçma tabii dengeli yemeye calış ondan sonra diyetine donersin

benimde diyet yaparken cok ac kalırsam oğun kaçırıp bas agrılarım oluyor zaman zaman migremin de var zaten tuz biber oluyor en az 2 gun devem ediyor

gecmiş olsun kendine ıyı bak canım

teşekkür ederim tatlım iştebu hafta dengeli bi şekilde yicem vücudum bi düzene gelsin haftaya baslıcam bidaha aynısı olursa serum takarız dediler o da direk ödem yapıyo o yüzden hiç istemiyorum cok dikkat etmem lazım kendime :1rolleyes:

ben birazdan çıkıcam kızlar doktora gidicem. önemli beişey dğildir inşallah cildiyeye gidicem avucum içi ve parmaklarımda küçük küçük su toplamaları var..

geçmiş olsun canım bendede anlattığın türden seyler olmustu o zamn koü de calısıyordum ordaki prof a göstermiştim ve dehidrotik egzama demişti bi süre ilaç kullandım ama benimkisi pudralı eldivenden olmustu bu tür bişi ise kullandığın deterjan sıvı sabun parfüm türevi kimyasalların yapma ihtimali oluyo tabi seninki allerjen bi durumda olabilir cok gecmiş olsun tatlım opuyorumnanaktan

kızlar
sabah:
bi tane kek ve 2 dilim peynir yedim
arada:1 form cayı içtim
öğlen:domates,salatalık,1 dilim peynir,2 kasık yoğurt,3 kasık(konserve)bezelye,5 zeytin,3dilim ekmek
acıkırsam ara olarak:1 yeşil elma
aksam için:yoğut 1 kase,bezelye,yeşil salata,mercimek corbası içicem

fazla oldu sanki :kedi:

kızlar
sabah:
bi tane kek ve 2 dilim peynir yedim
arada:1 form cayı içtim
öğlen:domates,salatalık,1 dilim peynir,2 kasık yoğurt,3 kasık(konserve)bezelye,5 zeytin,3dilim ekmek
acıkırsam ara olarak:1 yeşil elma
aksam için:yoğut 1 kase,bezelye,yeşil salata,mercimek corbası içicem

fazla oldu sanki :kedi:

Cnm monti gibi yorumlarsak sabah kek olmamış.Kek yerine 1 dilim tam buğday ekmek, domates salatalık olsa iyi olur.
Konserve yemiyoruz canım. Ve öğlen ve akşam da ekmek yemiyoruz. Öğlen zeytin fazla olmuş. Ödem yapar bu kdr fazla tuz.
Akşam çorban unsuz patates ve havuçsuz olacak.

Monti olmasa bile kek yeme canım hem un hem şeker var içinde.

selam kızlar
kilo verenleri tebrik ediyorum.
dikkatimi en çok banucum çekti.
maşallah diyelim harika kilo vermişsin canım benim.tatilde umarım çok artıyla dönmezsin...

bende bugün çok mutluyum.kilodaki direncimi kırdım sanırım.60 kiloyu aşamamıştım uzun zamandır...belki bundan sonrası aha kolay olur benim için...

X