Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

pilav fazla sanki biraz diğerleri gayet güzel bence afiyet olsun cokacimcoook

Sana tebrik koyuyorum çaglayan naniknanikdelikafadulden

Ceren o ayaklara takılan laylonun adı neydi “Baloş”

slm kızlar ben geldimm..
nasıl gidio diyetler..
kendime güneş gözlüğü aldım cok mutluyumm.. sırnaşık şey

Slm canım hoşgeldin.
Hayırlı olsun gözlüğün ayyy benim bugün diyette süper bende süperim birşey oldu bugün bana kaydirigubbakcemile3

vereliniortaklaelaelaelaelae
gule gule kullan hayatım ıyıyım bende dıyette ıyı sen nasılsın tatlışşopuyorumnanaktan

iimm bende bu gün elma günm elma yiyorum cokacimcoook
dün aksam yarım saat sporumuda yaptım .dünü süper bitirdim bu gün daha hiç su içemedim birazdan su içmeye baslıcam opuyorumnanaktan

caglayan allah ıyılıgını versin MİNNAK DAVŞANIM BENNIM

gayet güzel bi menü olmus :lepi: :lepi: :lepi:

sanırım tatlım kendimi çok mikemmel hissediyorum bugün kaydirigubbakcemile3

Moda, insanın üstüne yapışanı giymesidir kaydirigubbakcemile3

Ben bu sabah erkenden kalktım Sen o kadan güzel, o kadan dalından yeni kesilmiş bir oduncasına mışıl mışıl uyuyodun ki seni uyandırmaya kıyamadım Hemen altıma aşortmanlarımı geçirdim kendimi çarşıya attım Önce bir taş fırına girdim, ordan fırından yeni çıkmış taptaze bir odun ekmeği aldım senin için ve o esnada hep seni düşündüm Erman Bir ekmek bir insanı ancak bu kadan güzel anlatabilirdi bana

Erman: ne dedin sen? Bırak kardeşim bırak ya.

Abiye: kardeş mi? Şimdi de kardeş mi olduk Erman?

Erman: bırak kızım ya takacak bir şey illaki buluyon sende ya.

Abiye: kardeş demek, az sonra yatağa geçince hatırlatacam ben sana kardeş olduğumuzu.

Erman: ya Abiye sus artık, yeter vuracam tokadı şimdi ha.

Abiye: seviyesizleşme, saygısızlaşma, sen kime vuruyorsun tokadı kaydirigubbakcemile3

az once azarı işittik burdada işitmeden kapayalım konuyu tatlışşkafamçokkarıştı

alalalala ne işleri varsa onların mutfaktalaelaelaelaelae eee koşu bandından memnunmusun tatlım nasıl gıdıyo yuruyuslerın

Eşimin burası ve mutfak yan yana canm çay içiyorlar sanırsam orada akannehir

Koşu bandım beklentimin üstünde güzel çıktı 600tl fiyata bu kadar iyi birşey beklemiyordum canım hiç.Dün akşam ilk açılışı yaptım ama 25 dk sadece eşim kendini yorma çok ilk günden dedi mecbur bıraktım.ama çok terletiyor nabız ve kalp atışını yaktığın yağı bile görebiliyorsun.ohaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…