Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

oo supermıs bende bızım sıtenın ıcınde spor kompleksı var oraya gıdıyorum ordakınde kosuyorum arada bır ama oluyorum bıtırıyo benıhihoyyyt

oo supermıs bende bızım sıtenın ıcınde spor kompleksı var oraya gıdıyorum ordakınde kosuyorum arada bır ama oluyorum bıtırıyo benıhihoyyyt

Çok mikemmel miş cerenim spor kompleksi olması...Benim gözüm koşuyu yemiyor daha eşim dün akşam denedi ama 5dk bitti resmen 12km hıza getirdi koşu bandıma birşey olacak lütfen inermisin diyorum banamasın demedi koşarken ama inince nefes nefeseydi.Şu 70lerden iniyim birazcık daha denemeyi düşünüyorum bende..
Plastik topu ne oldu başladın mı kullanmaya canım

yapıyorum pılatesıı cok zevklı tatlım bı ısım var hayatım ben cıkayım gelınce anlatırım ayrıntıları ok canım ama onerıyorummm sanada optum tatlış

Şebnemcim bu oylamada son gün bugun müydü canım.Gelmeyen arkadaşlar olursa evet diyemi geçiceksin onlarınkinide

caglayanım plates ıyı gıdıyor hayatım ınsanı dınc tutuyor yorucu bır sporda degıl ılk basta adapte olamamıstım topla beraber bende tekerlenıyodum ama alıstım artıkk:roflol:

caglayanım plates ıyı gıdıyor hayatım ınsanı dınc tutuyor yorucu bır sporda degıl ılk basta adapte olamamıstım topla beraber bende tekerlenıyodum ama alıstım artıkk:roflol:

kaydirigubbakcemile3 peki nasıl yapıyorsun canım dvd falan mı aldın.Ebru şallı yaptırıyor ya sabahları bende nasıl özeniyorum ama o saatte işte oluyorum akşamada malum fırsat olmuyor hiçbilmiyorumkismile

Peki sen şimdi ne yapacaksın şebocum yarısı yok gibi takımın :)))

ınternetten ındırdım hayatım laptopu tvye baglıyorum ordan ızleyıp yapıyorum hareketlerii

Şebo kaynanacığım benim için gezme sayılmıyor bebek :roflol:

Şebo pilav olmasa iyimiş. Birde beyaz ekmek aman canım az yada çok uzak dur.
Oylamada oyum evet.

Nedir bu adımsayar bu arada cahilliğimi maruz gör şekerim.
Dün hiç spor yok.
Akşam kızımı aldım kucağıma (kendisi 18 kilo olur) odanın içinde koşturduk azcık. Bu sporsa yaptım denebilir :roflol:

:lepi:

slm kızlar ben geldimm..
nasıl gidio diyetler..
kendime güneş gözlüğü aldım cok mutluyumm.. sırnaşık şey

güle güle kullan canımcım. Senin mönüyü göremedim ben CADIARZU

Abiye Kuzular basmış burayı. Kızlar o hep pizza yiyor sizde yiyin de Tam Abiye olun. :jeyyar:

Beynim yumuşacık oldu aibye pizza yiye yiye mi olalım bizde kızz...
Artık arada bir abiye kuzu olarak gelecek özgemmmmm kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan canımcım. Senin mönüyü göremedim ben CADIARZU

Abiye Kuzular basmış burayı. Kızlar o hep pizza yiyor sizde yiyin de Tam Abiye olun. :jeyyar:

saol tatlım ..
benm bu gün meyve günüm sabahtan beri4 yeşil elma yedim 2 tanede kiraz acıkınca yine kiraz yicem kaydirigubbakcemile2

4.TAKIM 158,ETAP
sebnemselayfurkan ( 68,3
fguler ( 91.4
hasretim34 ( 63.5
dilekruzgar ( 61.5
semiha( 60.2
CaglayanCicek( 76.5
uaydın(74,7
pembepanter1 ( 60.5
CGDM85 (70
ceren06_35 ( 67
Applearzu (101.1
İrem&Özge (73.5
4.TAKIM TOPLAM KILO

form cayımı yudumluyorum arkasındanda yeşil çayımı içicem 62.5 gr cıktım tartıda off 60 ın altına bi inebilseydim öğlen arası 35 mekik cektim 20 dk bacak egzersizi yaptım aksamda aynıları yapmayı düşünüom:1rolleyes:

canım ben hala senin bu sağlıksız rejimine karşıyım ne dersen de bana, aç kalıyorsun çünkü 4 tane elma yedim diyorsun bu saat'e kadar onlar seni tok tutmaz ki ama hadi bırakta sende artık sağlıklı beslenmeye geç ,

haklısınız kızlar..
haftamı yarım bırakmak istemediğim için devam ediyorum haftaya monti diyetine baslıcam haftada 1 kilo vermem gerekio kendimi ona göre planladım zaten bu diyetin yarın son günü cumartesi monti diyetine baslıyorum opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…