Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

neyse kizlar ben artik akcayim isleer beni bekliyo,aksama dogru gelirim belki,yarin gelbilceigmi sanmiyrum ama benim isim belli olmaz duramam belki bu hafta kilo bildirmiycem ben haberiniz olsun

Kızlar bugün aşağıda tam 7 üye görüyorum ama yazmayanlarınız var geçmişi oku oku bitmez ama özelikle yeni gelecek olan kuralları okumanızı tavsiye ediyorum.ve önerileriniz eleştirileriniz varsa herkes yazsın

neyse kizlar ben artik akcayim isleer beni bekliyo,aksama dogru gelirim belki,yarin gelbilceigmi sanmiyrum ama benim isim belli olmaz duramam belki bu hafta kilo bildirmiycem ben haberiniz olsun

Sakın bildirme zaten kesin kilo aldın yakma bizide :))))
ay biri duysa hile yapıyor bunlar der şaka yapıyorum yalnış anlamayın sakın
kolay gelsin tatlım

SELAM KIZLAR

yarım saattir okuyorum dünden beri yazılanları
güzel kurallar gelmiş evet haklısınz daha önce yapılması gereken şeylerdi bunlar

ben yine müdürden azar işittim bu internet yüzünden
evimde de pc yok malesef ve uzun uzun sayfaları okuyup herkese yorum yapamıycam özür dileyerek
takımın motivasyonunu hiç bozmak istemiyorum
zaten kilo da veremiyorum
cumaya da %1.5 u bulmayacak yine biliyorum
özel hayatımda sorunlarım var şu aralar çok sıkkınım bir de işimi tehlikeye atmak istemiyorum
tabi ki sizin hiç bir suçunuz yok hatta çok haklısınız yazdıklarınızda yeterli katılımım olamıyor malesef ama burda işler yoğun gelen giden çok ben sürekli kk da kalamıyorum açınca da yazılanları okumak uzun sürüyor ve sevgili müdürüm kendi ekranından nerelere girdiğimizi takip ediyor, durum bu.

bir de bitkisel bir ilaca başladım daha yeni, yaklaşık 1.5 ay sonra görümcem evleniyor duba gibi görünmemek için ve motivasyon amaçlı (çok araştırarak aldım)

hepiniz ayrı ayrı çok seviyorum
özellikle şebnemin ve çağlayanın ben de yeri ayrıdır özür diliyorum sizden
ben çıkayım artık yapamıyorum
benim yerime meyvenull u alın daha iyi katılımı olacağından eminim
öpüyorum hepinizi

yenı gelecek olan kurallar bu zamana kadar olması gereken kurallar bence ınsallah bızım ıcın ıyı olur bu kurallar sorunsuz bır sekılde uygulanabılır bu bızım yararımıza olur

Evet kesinlikle öyle olacak. :dance:

Bu arada ben adımsayar aldım, ne kadar hareketsiz olduğumu gördükçe kendimi zorlamaya başladım inş. onunda faydası olur.

Çok doğru birşey yapmışsın canım,acayip yararı var onun onu bende geçen sene anneme almıştım yürüyüş yaparken adımlarını görsün diye,valla kendini baya bir aştı artık 2 km gidiş geliş yapıyorlar bayada hızlı tempoda...

tam anlamıyla şok yaşıyorum.senin böyle bir karar aldığını duymak beni çok üzdü tatlım,sıkıntılarında varmış bilmiyordum çok daha üzüldüm bitanem ama tam olarak takımdan kopma bari tamam çıkmış olarak gösterelim madem ama gene arada gelebildiğin zamanlarda gel mesafe koymayalım ben zaten senin gibi bir arkadaşı kaybetmem her zaman devam edecek ilişkimiiz ama çok üzüldüm şu anda tatlım...

yenı gelecek olan kurallar bu zamana kadar olması gereken kurallar bence ınsallah bızım ıcın ıyı olur bu kurallar sorunsuz bır sekılde uygulanabılır bu bızım yararımıza olur

evet canım ama şimdi yeniden düzenleme ile daha iyi olacak kurallar bayanssulusmile

canım benım senı cok sevıyorum cok uzuldum ya arada bı ugra olmazmı:1no2:

Keşke devam etseydi o kural ve diskalifiye de olsaydı canım.
Spor olarak bunlar kabulse ok dir benim için.
Bence geri dönmek üzere ayrılmasın diskalifiye olsun.
Şimdi girmeyen yine girmeyecektir.
Zaten normal olan mazeretini bildirmesidir kişilerin ama bunu bile yapmıyorsa şahıs bence diskalifiye en iyisi.

Menün güzel canım.

Hakkında hayırlısı olsun canım benim.
İşin tehlikedeyse girme bence de.
Umarım herşey iyi olur sizin için.

Fundacım canım benim, bende bu kararları alırken senin alınmandan korkuyordum zaten .
Sen zaten giriyorsun biraz kendini zorlayarak yorum yapman yeterli aslında.
Özel hayatındaki sorunlar ve işyerindeki sıkıntılarına birşey diyemeceğim. Bu yönden zorlanacaksan saygı duyarım.
Ama ayrılma kararıda alsan hep bizimle ol, lütfen kopma bizden.

Seninde bende yerin gerçekten ayrıdır, canım benim. :1hug:

hadi kızlar görsz 1 bucukta..ben eve kacıom 50 mekik beni beklio sonrasında ılık bi duş ve yemek tabi..
sabahtan beri 2 fincan yeşil çay ve 1 bucuk litre su içtim öğleden sonrası içinde aynısını planlıyorum cokacimcoook

Cerenim menünü görmedim tatlım sonda kalmış kusura bakma...
Menün güzel tatlım ama yalnız bir şey söylemek istiyorum kahvaltı öncesi çilek sayını artırırsan.Güniçindeki enerji hızında o kadar artar.Yani metabolizma açısından çok karışıyorum ama kızma lütfen ohaoldumsmile

Görüşürüz canım afiyet olsun cokacimcoook

caglayanımdan beklenen super bır menu :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…