Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

dur canim ben gelince görücen sen yarisi delikafadulden ama geldiigm hafta katilamam sanirim cuma bildirim kilomu o kiloyla baslarim yarisa :lepi:

dur canim ben gelince görücen sen yarisi delikafadulden ama geldiigm hafta katilamam sanirim cuma bildirim kilomu o kiloyla baslarim yarisa :lepi:

kız sen benim arkamdan bile yetişemezsin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ne yarışı diyon sen hahayyy solda sıfır bırakırım seni ben.... :roflol::roflol:
kızlar yarış olayı nasıl en cok kilo verenmi kazanıyo yarısı nasıl hesaplıyorsunuz bunu :uhm:

canım kendi aramızda başlattık yasoyla çıkan atışmalardan doğdu bu yarışma..Cuma günü en çok veren takım yarışında 1.olacak :lepi:

Ben size ne tavsiye edeceğim,Bu güneşte kurutulmuş kayısılar varya günkurusu diye geçiyor adı,tadım'ınkini aldım aman allahım o nasıl güzel bir tat kızlar ya,çok hoş bir kokusu ve tadı var,şiddetle tavsiye ediyorum.ben yedim 3 adet ama acayip tatlı isteğimi engelledi benim.eğer karşı koyamıyorsunuz bunuda deneyin çok güzel bir tat

Şebnem ben gönüllüyüm canım. Kontrol ederim.
Yalnız spor hariç diğerlerini kabul ediyorum. Vaktim yok benim spora maalesef.
Ve lütfen ilk kuralı 3 kez ihlal eden diskalifiye olsun.

Özgecim benimde vaktim yok ,işim yoğun, 2 tane çocuk üstelik biri okullu bizler içinde öğle tatilinde biraz yürüyüş, işyerinde yada evde merdiven inip çıkmak, yattığın yerden bisiklet çevirmek, yatmadan 20-30 mekik çekmek şu anda yapmadıklarımızı yapmak yani..

Aslında eskidende 3 gün idi, ve Yaseminin dediği gibi zaten yasemin bunu tutuyordu fakat sürekli diskalifiye etmek gerekiyordu ama artık acımak yok.

Yasemincim evet haklısın özel durumu olan eğer 2 haftayı geçiyorsa izi alsın ama ne zaman döneceği belli olsun belirsiz izinli olunca üye geri dönmeyebiliyor takım boşuna eksik kalmış oluyor.

Çağlayan deneme süresi için 3 hafta uzun bir süre 2 hafta yapalım zaten verimli olmazsa takıma girince de diskalifiye olur bu kurallarla.

Sen bilirsin tatlım ama deneme süresi bizim için artık çok etkili olsun.1 haftada alıyoruz ama sonuçu bak şimdi görüyoruz.
Birde spor konusunda haklısın şartlardan biri olarak ekleyelim

eevt canim öylede olur amac adi konsun yani gelicekmi gelicekse ne zaman gelicek tamama biliyrum cogunuz hatta ben haric hepiniz :) calisyosunuz isleriniz yogun ama bu hepmi böyle sürecek bunu en iyyi siz biliyosunuz onu diyorum yani,ay bende hizli yazicam diye harfleri corba ediyom haha

evet kızlar bende yarım saat bacak egzersizi ve 50 mekik yapcam her gün hatta öğlen eve gittiğimde mekiklerimi cekicem bile zemuszemus

Ben hergün evde mekik çekiyorum.twisterım vardı onada başladım hergün 10 dk en az yapıyorum.Bisiklete biniyorum.tamam çalışıyoruz yorgun oluyoruz ama bunlarda sonuçta bizim için zayıflamada en önemli etkenlerden birini sıkışlaşmak için spor şart

bencede kesnlikle spor sart kaslarının calıstığını hissetmek gerek vücudunun sekil alısını gördükce alınan haz muhtesem bişi bayanssulusmile

HERKES SPOR YAPMALI !!! :lepi:/

Takım için yeni kurallar gelince inş.herşey dahada düzene girer bizde birer ohh deyip 1.oynarız artık takımca :)))

ben geldımmmm nasılsınız kızlarrr bugunku menumu yazıyorumm

2 adet cılek

kahvaltı:2 adet peksımet,domates,peynır,salatalık

ara:yeşilçay,kayısı

öğle: ızgara balık,salata,maden suyu

ara:yeşilçay

akşam: ıspanak yemeği,yoğurt
yatmadan once:kayısı

3 litre su
100 adet mekık 1 saat yuruyus 1 saat aerobık hareketleriii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…