Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Cerenim menünü görmedim tatlım sonda kalmış kusura bakma...
Menün güzel tatlım ama yalnız bir şey söylemek istiyorum kahvaltı öncesi çilek sayını artırırsan.Güniçindeki enerji hızında o kadar artar.Yani metabolizma açısından çok karışıyorum ama kızma lütfen ohaoldumsmile

ok tatlısım sen ne dersen kabulum benımmm canım arkadasımm:1hug:

Bende öğlen kızımın okulunda kermes var, ona gidicem çıkmadan menümü yazayım:)

Sabah: 1 dlm.kepek ekmeği, yumurta, domates, 3 zeytin
ara: leblebi
öğlen 4 kşk makarna ile 3 kşk yoğurt
ara.3-4 kuru pasta
aşkam: çorba, 2 kşk mantar, 1 dlml kepek ekmeği, biraz peynir

Günaydın kızlar..
Dünkü menümü veriyorum hemen

Kahvaltı Öncesi
1 greyfurt suyu,1 kase çilek

Kahvaltı
1dl tam buğday ekmeği,domates,salatalık,4zeytin,kk peynir

Öğle
ton balıklı salata,ayran

Akşam
taze fasulye,salata
(misafirlikte idim süt ürünü yiyemedim onun için )

Ara
yarım ceviz

Su:3-3.5lt - 2 kupa yeşil çay
Spor : 15 dk egzersiz hareketleri

cnm menün oldukça güzel afiyet olsun...salatayı iş yerindemi yapıyosun yada sipariş mi ediyosun

Ben size ne tavsiye edeceğim,Bu güneşte kurutulmuş kayısılar varya günkurusu diye geçiyor adı,tadım'ınkini aldım aman allahım o nasıl güzel bir tat kızlar ya,çok hoş bir kokusu ve tadı var,şiddetle tavsiye ediyorum.ben yedim 3 adet ama acayip tatlı isteğimi engelledi benim.eğer karşı koyamıyorsunuz bunuda deneyin çok güzel bir tat

kuruyemişçilerde falanmı satılıyo bu..rengi sarımı yoksa koyu renkmi

ben geldımmmm nasılsınız kızlarrr bugunku menumu yazıyorumm

2 adet cılek

kahvaltı:2 adet peksımet,domates,peynır,salatalık

ara:yeşilçay,kayısı

öğle: ızgara balık,salata,maden suyu

ara:yeşilçay

akşam: ıspanak yemeği,yoğurt
yatmadan once:kayısı

3 litre su
100 adet mekık 1 saat yuruyus 1 saat aerobık hareketleriii

ceren menün ve sporun süper hepsini yapabiliyosun bari

Kızlar bugün aşağıda tam 7 üye görüyorum ama yazmayanlarınız var geçmişi oku oku bitmez ama özelikle yeni gelecek olan kuralları okumanızı tavsiye ediyorum.ve önerileriniz eleştirileriniz varsa herkes yazsın

çağlayancım herkesin senin gibi forumda aktif olmasını istiyosun ama hepimiz çalışıyoruz bende çalışıyorum diyorsun belki ama hepimizin iş yoğunluğu farklı aynı anda bikaç işi yapabilme zekasına sahip olabilirsin belki ama herkesten bunu bekleme.....

Evet kesinlikle öyle olacak. :dance:

Bu arada ben adımsayar aldım, ne kadar hareketsiz olduğumu gördükçe kendimi zorlamaya başladım inş. onunda faydası olur.

adım sayar nedir cnm

SELAM KIZLAR

yarım saattir okuyorum dünden beri yazılanları
güzel kurallar gelmiş evet haklısınz daha önce yapılması gereken şeylerdi bunlar

ben yine müdürden azar işittim bu internet yüzünden
evimde de pc yok malesef ve uzun uzun sayfaları okuyup herkese yorum yapamıycam özür dileyerek
takımın motivasyonunu hiç bozmak istemiyorum
zaten kilo da veremiyorum
cumaya da %1.5 u bulmayacak yine biliyorum
özel hayatımda sorunlarım var şu aralar çok sıkkınım bir de işimi tehlikeye atmak istemiyorum
tabi ki sizin hiç bir suçunuz yok hatta çok haklısınız yazdıklarınızda yeterli katılımım olamıyor malesef ama burda işler yoğun gelen giden çok ben sürekli kk da kalamıyorum açınca da yazılanları okumak uzun sürüyor ve sevgili müdürüm kendi ekranından nerelere girdiğimizi takip ediyor, durum bu.

bir de bitkisel bir ilaca başladım daha yeni, yaklaşık 1.5 ay sonra görümcem evleniyor duba gibi görünmemek için ve motivasyon amaçlı (çok araştırarak aldım)

hepiniz ayrı ayrı çok seviyorum
özellikle şebnemin ve çağlayanın ben de yeri ayrıdır özür diliyorum sizden
ben çıkayım artık yapamıyorum
benim yerime meyvenull u alın daha iyi katılımı olacağından eminim
öpüyorum hepinizi

:gitme: :gitme: :gitme:

ara.3-4 kuru pasta

menü gayet güzelde bu kuru pasta da neyin nesi :eek:lmaz: :eek:lmaz:

Çiğdem adımsayar küçük bir sayaç. beline takıyorsun tüm gün. kaç adım attığını , bu adımlarla kaç km. yaptığını ve kaç kalori yaktığını gösteriyor. Benim ilk günler spor vs yapmadan 3500 civarı adımım vardı şimdi 5000 e çıkarmaya çalışıyorum.

ok tatlısım sen ne dersen kabulum benımmm canım arkadasımm:1hug:

ara.3-4 kuru pasta

cnm menün oldukça güzel afiyet olsun...salatayı iş yerindemi yapıyosun yada sipariş mi ediyosun

kuruyemişçilerde falanmı satılıyo bu..rengi sarımı yoksa koyu renkmi

ceren menün ve sporun süper hepsini yapabiliyosun bari

çağlayancım herkesin senin gibi forumda aktif olmasını istiyosun ama hepimiz çalışıyoruz bende çalışıyorum diyorsun belki ama hepimizin iş yoğunluğu farklı aynı anda bikaç işi yapabilme zekasına sahip olabilirsin belki ama herkesten bunu bekleme.....

adım sayar nedir cnm

:gitme: :gitme: :gitme:

senin benimle sorunun ne anlamıyorum herşeyde bana birşey bulup iğneleme yorum yapıyorsun.söylediğin lafla kendini çok mu zeki zannediyorsun.yorumları en baştan okursan şebonun yada diğer kızların yazdıklarınıda okursun..bundan sonra seninle hiç birşekilde konuşmak istemiyorum.

Kızlar ben çilek muhabbetini kaçırmışım, aç karına yenince metobolizmayı mı artırıyor?

evet canım kahvaltıdan önce yediğin zaman hızlandırıyor canım aç karnına

Takımdan ayrılıyorum kızlar...ben Şeboya Özel msj attım.ınsanların benımle ne gıbı sorunu var anlamadım ama yapay olduĞu sÖylenımler kesın

hadi kızlar görsz 1 bucukta..ben eve kacıom 50 mekik beni beklio sonrasında ılık bi duş ve yemek tabi..
sabahtan beri 2 fincan yeşil çay ve 1 bucuk litre su içtim öğleden sonrası içinde aynısını planlıyorum cokacimcoook

Görüşmek üzere canım.

:lepi: oglen tonbalıklı salata olsa sankı daha ıyı olurmus tatlım tavuk kanat fazla gıbı geldı bana tatlımkaydirigubbakcemile2

Doymazdım canım o şekilde sanırım.

ara.3-4 kuru pasta

Kuru pasta :eek:klava:

Takımdan ayrılıyorum kızlar...ben Şeboya Özel msj attım.İnsanların benİmle ne gİbİ sorunu var anlamadım ama yapay olduĞu sÖylenİmler kesİn

Ay Çiçek saçmalama pire için yorgan mı yakılır güzelim ya daha neler.
Kötü bişiy demedi ki hem diğer arkadaşta.
Yazılanlara kendince yorum yapmış o kadar.

görüşmek üzere canım.

Doymazdım canım o şekilde sanırım.

Kuru pasta :eek:klava:

Ay çiçek saçmalama pire için yorgan mı yakılır güzelim ya daha neler.
Kötü bişiy demedi ki hem diğer arkadaşta.
Yazılanlara kendince yorum yapmış o kadar.

irem dünden beri görmüyormusun sen diyor kocana yemek yapmıyormsuun sürekli yumurtama menemen diyor en son memenen ve yumurta 2 hafta menümde yazıyor ve pazartesi akşam yedim sadece.bugün yazdıklarıda aşikar derecede ortada...
Ben takımdan ayrılıyorum kendide gününü gün etsin artık
laf atıp kaçmayada benzemiyor bu işler birşey diyorsan arkasında dur

Çiçekcim takma. Herkesin her dediğini takarsan yandın valla canım. Belki de gerçekten kötü niyetli değildir bilemeyiz ki. Öyleyse bile sen ndn ayrılıyorsun ki saçma.

Çiçekcim takma. Herkesin her dediğini takarsan yandın valla canım. Belki de gerçekten kötü niyetli değildir bilemeyiz ki. Öyleyse bile sen ndn ayrılıyorsun ki saçma.

Özge herşey aşikar ortada ne alıp veremediği var bende anlamadım ama kurallara herkes birşey söylerken benimkimi battı onada bana laf sokuyor istediğini yapsın artık at koştursun ortalarda

senin benimle sorunun ne anlamıyorum herşeyde bana birşey bulup iğneleme yorum yapıyorsun.söylediğin lafla kendini çok mu zeki zannediyorsun.yorumları en baştan okursan şebonun yada diğer kızların yazdıklarınıda okursun..bundan sonra seninle hiç birşekilde konuşmak istemiyorum.

ben kötü bişey söylediğimi zannetmiyorum..seninle ne sorunum olabilir ayrıca tanımam etmem burda 1 ay birlikte takılmışız hepsi bu...ayrıca iğneleme falan yapmıyorum yarası olan gocunur
Takımdan ayrılıyorum kızlar...ben Şeboya Özel msj attım.İnsanların benİmle ne gİbİ sorunu var anlamadım ama yapay olduĞu sÖylenİmler kesİn

ya sen burayı kafanda o kadar büyütmüşsünki baksna rüyalarına falan giriyomuş asosyal bi arkadaşımızsın sanırım burda kendini deşarj ediyosun anlaşılan

irem dünden beri görmüyormusun sen diyor kocana yemek yapmıyormsuun sürekli yumurtama menemen diyor en son memenen ve yumurta 2 hafta menümde yazıyor ve pazartesi akşam yedim sadece.bugün yazdıklarıda aşikar derecede ortada...
Ben takımdan ayrılıyorum kendide gününü gün etsin artık
laf atıp kaçmayada benzemiyor bu işler birşey diyorsan arkasında dur

ya beni çok eğlendiriyosun ya lütfen gitme yaa kaydirigubbakcemile3

Özge herşey aşikar ortada ne alıp veremediği var bende anlamadım ama kurallara herkes birşey söylerken benimkimi battı onada bana laf sokuyor istediğini yapsın artık at koştursun ortalarda

olumsuz bır elestı olsa neyse dersın gecersın olumsuz bır elestırı yok kısısel bır laf sokma olayı var ortada neden cıgdem acıklamanı yapmıyosun

caglayan ne sacmaliyosun sen ya nereye gidiyousn,tamam korkma yarista yenmiycem seni :) saka bi yana canim gercekten sacmalama bi yere gtimiyosun biz takimi topalrmaya calisyoz sen gidiyom diyosun lütfen duymamis olayim

X