Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ok tatlısım sen ne dersen kabulum benımmm canım arkadasımm:1hug:

Bende öğlen kızımın okulunda kermes var, ona gidicem çıkmadan menümü yazayım:)

Sabah: 1 dlm.kepek ekmeği, yumurta, domates, 3 zeytin
ara: leblebi
öğlen 4 kşk makarna ile 3 kşk yoğurt
ara.3-4 kuru pasta
aşkam: çorba, 2 kşk mantar, 1 dlml kepek ekmeği, biraz peynir

cnm menün oldukça güzel afiyet olsun...salatayı iş yerindemi yapıyosun yada sipariş mi ediyosun

kuruyemişçilerde falanmı satılıyo bu..rengi sarımı yoksa koyu renkmi

ceren menün ve sporun süper hepsini yapabiliyosun bari

çağlayancım herkesin senin gibi forumda aktif olmasını istiyosun ama hepimiz çalışıyoruz bende çalışıyorum diyorsun belki ama hepimizin iş yoğunluğu farklı aynı anda bikaç işi yapabilme zekasına sahip olabilirsin belki ama herkesten bunu bekleme.....

Evet kesinlikle öyle olacak. :dance:

Bu arada ben adımsayar aldım, ne kadar hareketsiz olduğumu gördükçe kendimi zorlamaya başladım inş. onunda faydası olur.

adım sayar nedir cnm

:gitme: :gitme: :gitme:

menü gayet güzelde bu kuru pasta da neyin nesi lmaz: lmaz:

Çiğdem adımsayar küçük bir sayaç. beline takıyorsun tüm gün. kaç adım attığını , bu adımlarla kaç km. yaptığını ve kaç kalori yaktığını gösteriyor. Benim ilk günler spor vs yapmadan 3500 civarı adımım vardı şimdi 5000 e çıkarmaya çalışıyorum.

ok tatlısım sen ne dersen kabulum benımmm canım arkadasımm:1hug:

senin benimle sorunun ne anlamıyorum herşeyde bana birşey bulup iğneleme yorum yapıyorsun.söylediğin lafla kendini çok mu zeki zannediyorsun.yorumları en baştan okursan şebonun yada diğer kızların yazdıklarınıda okursun..bundan sonra seninle hiç birşekilde konuşmak istemiyorum.

Kızlar ben çilek muhabbetini kaçırmışım, aç karına yenince metobolizmayı mı artırıyor?

evet canım kahvaltıdan önce yediğin zaman hızlandırıyor canım aç karnına

Takımdan ayrılıyorum kızlar...ben Şeboya Özel msj attım.ınsanların benımle ne gıbı sorunu var anlamadım ama yapay olduĞu sÖylenımler kesın

Görüşmek üzere canım.

:lepi: oglen tonbalıklı salata olsa sankı daha ıyı olurmus tatlım tavuk kanat fazla gıbı geldı bana tatlımkaydirigubbakcemile2

Doymazdım canım o şekilde sanırım.

Kuru pasta klava:

Takımdan ayrılıyorum kızlar...ben Şeboya Özel msj attım.İnsanların benİmle ne gİbİ sorunu var anlamadım ama yapay olduĞu sÖylenİmler kesİn

Ay Çiçek saçmalama pire için yorgan mı yakılır güzelim ya daha neler.
Kötü bişiy demedi ki hem diğer arkadaşta.
Yazılanlara kendince yorum yapmış o kadar.

irem dünden beri görmüyormusun sen diyor kocana yemek yapmıyormsuun sürekli yumurtama menemen diyor en son memenen ve yumurta 2 hafta menümde yazıyor ve pazartesi akşam yedim sadece.bugün yazdıklarıda aşikar derecede ortada...
Ben takımdan ayrılıyorum kendide gününü gün etsin artık
laf atıp kaçmayada benzemiyor bu işler birşey diyorsan arkasında dur

Çiçekcim takma. Herkesin her dediğini takarsan yandın valla canım. Belki de gerçekten kötü niyetli değildir bilemeyiz ki. Öyleyse bile sen ndn ayrılıyorsun ki saçma.

Çiçekcim takma. Herkesin her dediğini takarsan yandın valla canım. Belki de gerçekten kötü niyetli değildir bilemeyiz ki. Öyleyse bile sen ndn ayrılıyorsun ki saçma.

Özge herşey aşikar ortada ne alıp veremediği var bende anlamadım ama kurallara herkes birşey söylerken benimkimi battı onada bana laf sokuyor istediğini yapsın artık at koştursun ortalarda

ben kötü bişey söylediğimi zannetmiyorum..seninle ne sorunum olabilir ayrıca tanımam etmem burda 1 ay birlikte takılmışız hepsi bu...ayrıca iğneleme falan yapmıyorum yarası olan gocunur
Takımdan ayrılıyorum kızlar...ben Şeboya Özel msj attım.İnsanların benİmle ne gİbİ sorunu var anlamadım ama yapay olduĞu sÖylenİmler kesİn

ya sen burayı kafanda o kadar büyütmüşsünki baksna rüyalarına falan giriyomuş asosyal bi arkadaşımızsın sanırım burda kendini deşarj ediyosun anlaşılan

ya beni çok eğlendiriyosun ya lütfen gitme yaa kaydirigubbakcemile3

Özge herşey aşikar ortada ne alıp veremediği var bende anlamadım ama kurallara herkes birşey söylerken benimkimi battı onada bana laf sokuyor istediğini yapsın artık at koştursun ortalarda

olumsuz bır elestı olsa neyse dersın gecersın olumsuz bır elestırı yok kısısel bır laf sokma olayı var ortada neden cıgdem acıklamanı yapmıyosun

caglayan ne sacmaliyosun sen ya nereye gidiyousn,tamam korkma yarista yenmiycem seni :) saka bi yana canim gercekten sacmalama bi yere gtimiyosun biz takimi topalrmaya calisyoz sen gidiyom diyosun lütfen duymamis olayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…