Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Takımın durumu uzun süredir vahim zaten özgecim sen geldinde azıcık kan geldi şimdide meyvenulll bize eşlik ederse tam olur..

Benim cerenim nerde bu sabah ya özledim valla kızçemi dünden beri :))

hayır hayır hiç geri almak gibi bi niyetim yok tek amacım ömrüm boyunca incecik olmak..
denicem bu diyeti hem benm yemek düzenimi değiştirme düşünceme en uygun beslenme sekli bu sanırım yerimseniben

Takımın durumu uzun süredir vahim zaten özgecim sen geldinde azıcık kan geldi şimdide meyvenulll bize eşlik ederse tam olur..

Benim cerenim nerde bu sabah ya özledim valla kızçemi dünden beri :))

ben buralardayım kızlar işim gücüm yok aksama kadar nerdeyse oturarak geçio günüm bol bol yazarım sizlere opuyorumnanaktan

ben buralardayım kızlar işim gücüm yok aksama kadar nerdeyse oturarak geçio günüm bol bol yazarım sizlere opuyorumnanaktan

Sen nerede çalışıyorsun canım.Bizim bir takımımız muhasebeci,asistan,müdür yardımcısı,çok farklı iş yerlerde çalışıyoruz.Ama muhasebeciler daha çok oturuyor canım.Basenlerden belli çünkü otura otura artık şişmanlıyoruzkaydirigubbakcemile3

canım ben laboratuvar teknikeriyım aslında oturmamam gerekio ama işte atamam bi sağlık ocağına cıktı ve hiç hasta gelmio kaydirigubbakcemile3
cok canım sıkılıo sıkıntıdan aldım bende kilolarımı aslında buraya geldiğimde sadece 3 kilo fazlam vardı ama bi anda bi kilo almaya basadım 5 ayda 10 kilo gibi bii rakam işte sonuc ortada kaydirigubbakcemile2

Bizim burdaki sağlık ocağındada var öyle bir abla sürekli oturuyorum diyor :))
Böyle boş boş oturup işini yapamamakta en kötüsü sanırım bilmiyorumkismile
İnş.burda hep beraber kilolarımızı veririz canım kaydirigubbakcemile2

Şekerler aslında eleştirmekte haklısınız elbette, sonuçta motive olmak için birbirimize destek olmak için takımlardayız. Benim de terfi işim bu döneme denk geldi ama daha fazla zaman ayırıcam takıma.

Yaz başlıyor, ozaman radikal kurallarda başlıyor.

1- Günlük menü yazmak 1. kural.Ve mümkün olduğunca herkesin menüsüne yorum yapmak.( Hafta sonu hariç haftada 2 gününe tolerans tanınabilir)
(bunu takip etmek için gönülü birini arıyorum)

2- Spora başlanılacak azda olsa paylaşılacak burada.

3- Aylık %1,5 kg. verme kuralımız geçerli.

Takıma yazmayan ve bildirim gününü aksatan diskalifiye olunacak.

Cuma günü kurallarımız yürürlüğe giriyor.

Farklı fikri olanda yazsın.

evet tatlım en kötüsü cok uğrastım beni hastaneye alısınlar die ama yok almıyorlar sana orda ihtiyaç var diolar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
nys umarım kilolarımızı veririz :1hug:

Şebnem ben gönüllüyüm canım. Kontrol ederim.
Yalnız spor hariç diğerlerini kabul ediyorum. Vaktim yok benim spora maalesef.
Ve lütfen ilk kuralı 3 kez ihlal eden diskalifiye olsun.

canim hatiurliysan yapmsitik yine böyle bisey 3 gün yazmayan diskalifiye olacakdi bende takip ediyordum ama uygluanamdi aslinda seni anliyorum kimseyi kirmak istemedigin icin diskalifiye etmedin bende biraktim sonra takip etmeyi ama nacizene fikrim bundan sonra biraz kati olmalisin kimsede kirilmasin gücenmesin sonucta eger buraya gelip yazamiyorsa demkki takimada ihtiyaci yoktur kenid basinada yapabilyiodur biseyler tamam cuma günü kil bilderecek olakda frenliyor ama takimdaki arkadasalrada hem yazik hem haksizhlik bu benim icnde gecerli

Ben şöyle birşeyler söylemek istiyorum canım.şimdi takıma ilk başlangıçta herkes çok güzel paylaşımım süper motivasyon katarım hırsım var diyor,kaç gündür gelen giden yok.Gelen ceee diyor gidiyor.Ben bunu istemiyorum bir günlük her üye için msj sınırı koyalım.Ben onun menüsüne yorum yapıcam o sonradan çekip gidecek öyle olmasın..
ikinciside Takımda 3 hafta zorunlu giriş kabulü olsun,o zaman anlarız bize katkısı varmı yokmu.
Ayrıca takımda olan üyeler bildirim günü bile gelip yazmadan sebep belirtmeden ortadan kayboluyor bune ki şimdi yoksa hırsın katkın o zaman bırak bizde yeni arkadaşlar arayalım.Spor konusunda doğru söylüyorsun herkes nasıl yapabileceğini yazsın ona göre liste yapalım tekrardan herkes o gün yazsın ve düzenli yapan arkadaşımızı cuma günü takımımızca ödüllendirelim.
Gönüllü olayına gelince hafta sonu fazla katılım olmayacağı için pazartesi günü gelen tüm arkadaşlar bunu yapabilir canım.bence sorumluluk herkesin üzerinde olsun ki kendilerini bize karşı sorumlu hissetsinler..

Ayy çokk konuştum affedin..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Umarım canım,olsun bizde burdan devam ederiz hep beraber geldiği gibi gider kilolarda kaydirigubbakcemile5

ayrica isleri yogun olan bi süre giremiyecek olan ve bunu bilen geri dönemk üzere ayrilsin derim ben diskalifiye olmaktansa islerini yoluna kouynca döner en azindan

Kaptana yada üyelerden birine özel msj atıp bildirsin işim var gelemeyeceğim diye çok zor birşey değil ki bu...geleniyor çünkü buraya öyle yada böyle ....

Meyvenull idael kilon kaç canım senin normalde olman gereken

canim cuma günü icinmi azdin bunu yada benim yazdigimami ben bir süre paylasim yapamayacak olanlar icin yazmisitm

boyuma göre olmam gereken 53 ama ben 55 e razıyım o yüzden hedefimi 55 olarak belirledim :icecream:

İşte böyle herkes fikrini yazınca bende dahil hem kural koymak ,hem uygulamak en önemlii motive olmak da kolay oluyor.

Tamam yazmaya devam en geç yarın şekillenmiş olur kurallarımız. Şimdi bu hafta herkes gelip okuyacak en geç Cuma günü, kurallara varım diyen zaten uyar uymayan gitmek zorunda kalır. Bomba gibi 12 kişiyle yola devam.

ins dedigin gibi herkes okur,ama nisanin gelcegini oek sanmiyorum ben onunla konusur ne yapmak istedingi ögrenir gelince size söylerim

canim cuma günü icinmi azdin bunu yada benim yazdigimami ben bir süre paylasim yapamayacak olanlar icin yazmisitm

genel olarak için yazdım tatlım ben senin zaten belli mazaretin ne zamandan biliyoruz. ama ben geçen hafta burda olupta bildirim yapmayanlarıda biliyorum ama konuşmak istemiyorum tatlım....ama seni buna dahil etmiyorum opuyorumnanaktan

boyuma göre olmam gereken 53 ama ben 55 e razıyım o yüzden hedefimi 55 olarak belirledim :icecream:

1.68 boyum benimde idealim 55 canım ama :)) bilmiyorumkismile

O zaman sen oluşan kuralları yavaş yavaş not tut canım.cuma sabahı listeyle beraber yayınlarsın işine gelen devam eder etmeyen etmez,
bu arada bizimde yarış vardı ama kızlar yok ortada böylede olunca hiç bir anlamı olmuyor özellikle kural yazdım devamlı paylaşım yapılacak diye ama tık yok kimsede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…