Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Birde benim bir sıkıntım var takımda olan bazı arkadaşlar gelipte yorum yapmıyorlar ama diğer takımlarda yada başka yerlere paylaşımda bulunanlar var,bence buda hiç adil değil buraya gelip takımda neden bulunmuyorsun sohbet etmiyorsunda görünüp gidiyorsun bence bizim takıma bir disiplin olayı şart konuşulması gerek herşeyin

bu tas banaydi galiba,canim biliyosun ben bu hafta cok yogunum sabahtan beri disardayim bi ara actim pcyi baktim yarisci link birrakmis bakayim dedim ne var sonra bende gördügümü yazdim ama öyle oturupda siz disinda kimseyle sohbet ettigim yok yani..

sebnemcim sen yalnis okudun galiba kilo alan icin kural aynen uygulanacak o bölme isi sadece kilo veren icin gecerli olacakki ben evet diyorum

ayrica cuma günü tartida ne rakam varsa onun yazilmasinada evet diyorum öteki türlü bence yalnis

lülülülülülü hadi bakalım sendende derece bekliyorum bu hafta tatlım Şeniz
insallah tatlım

Birde benim bir sıkıntım var takımda olan bazı arkadaşlar gelipte yorum yapmıyorlar ama diğer takımlarda yada başka yerlere paylaşımda bulunanlar var,bence buda hiç adil değil buraya gelip takımda neden bulunmuyorsun sohbet etmiyorsunda görünüp gidiyorsun bence bizim takıma bir disiplin olayı şart konuşulması gerek herşeyin

dogru soyluyosun tatlım.canım arkadasım tatlı rakıbım benım benım cıkmam lazım senı cok cok opuyorum kendıne ıyı bak yarın gorusuruz byyyopuyorumnanaktan

bu tas banaydi galiba,canim biliyosun ben bu hafta cok yogunum sabahtan beri disardayim bi ara actim pcyi baktim yarisci link birrakmis bakayim dedim ne var sonra bende gördügümü yazdim ama öyle oturupda siz disinda kimseyle sohbet ettigim yok yani..

sebnemcim sen yalnis okudun galiba kilo alan icin kural aynen uygulanacak o bölme isi sadece kilo veren icin gecerli olacakki ben evet diyorum

ayrica cuma günü tartida ne rakam varsa onun yazilmasinada evet diyorum öteki türlü bence yalnis

taş falan atmadım canım öyle birşey yapmak istesem açıkça söylerim zaten bunu ben takımda yeniyken bile sıkıntılarımı hep söyledim genel anlamda herkesi kattım grubun içine
insallah tatlım

dogru soyluyosun tatlım.canım arkadasım tatlı rakıbım benım benım cıkmam lazım senı cok cok opuyorum kendıne ıyı bak yarın gorusuruz byyyopuyorumnanaktan

iiyi akşamlar tatlım yarın görüşürüz...bu akşam boll booll tatlı ye tamam mı lülülülülülüŞeniz

taş falan atmadım canım öyle birşey yapmak istesem açıkça söylerim zaten bunu ben takımda yeniyken bile sıkıntılarımı hep söyledim genel anlamda herkesi kattım grubun içine

iiyi akşamlar tatlım yarın görüşürüz...bu akşam boll booll tatlı ye tamam mı lülülülülülüŞeniz

sorun degil canim,ben aciklamamai yaptim zaten

sorun degil canim,ben aciklamamai yaptim zaten

yasocum bu konuyla ilgili bir derdin varsa açıklama yazarsın ama ben genel anlamda herkesi kattım herkeste burdan kendine bir pay çıkarır çıkarmaz bilemiyorum ama takım olarak birbirimizden çok kopukuz ve ayrı ayrı yaşayıp motive olmaya çalışıyoruz bu bir gerçek tatlım.neyse şeboda okur zaten bunu ben onada detaylı anlatırım sıkıntımı..oda kaptan olarak gerekli şeyleri yapar heralde...

İyi akşamlar canım..opuyorumnanaktan

sebnemcim benim ayrica rahatsiz oldugunm bir seyde takimlardaki üye sayisi üye sayisi az olanlarin yüzdesi az kilo vermis olsalarda fazla cikiyo bence buda bi haksizlik benim fikrim yani

yasocum bu konuyla ilgili bir derdin varsa açıklama yazarsın ama ben genel anlamda herkesi kattım herkeste burdan kendine bir pay çıkarır çıkarmaz bilemiyorum ama takım olarak birbirimizden çok kopukuz ve ayrı ayrı yaşayıp motive olmaya çalışıyoruz bu bir gerçek tatlım.neyse şeboda okur zaten bunu ben onada detaylı anlatırım sıkıntımı..oda kaptan olarak gerekli şeyleri yapar heralde...

İyi akşamlar canım..opuyorumnanaktan

canim öyle büyük bir derdim yok ama yarasi olan gocunur misali :) bugün paylasim alanina yazdim ama buraya yazamadim sende öyle yapinca acikladim yani bi sorun güzelim yalnis anlamma sakin

Günaydın kızlar..
Dünkü menümü veriyorum hemen

Kahvaltı Öncesi
1 greyfurt suyu,1 kase çilek

Kahvaltı
1dl tam buğday ekmeği,domates,salatalık,4zeytin,kk peynir

Öğle
ton balıklı salata,ayran

Akşam
taze fasulye,salata
(misafirlikte idim süt ürünü yiyemedim onun için )

Ara
yarım ceviz

Su:3-3.5lt - 2 kupa yeşil çay
Spor : 15 dk egzersiz hareketleri

Günaydın kızlar.

Dün yediklerimi ekliyorum.
Sabah
Menemen ve peynir

Öğlen
2 ızgara kanat, 2 büyük tabak ton balıklı salata, yoğurt

Ara
1 elma

Akşam
Tavuk ciğer sote, salata, yoğurt

Evet kızlar fikirlerinizi yazın bencede buraya, oylama sadece geri dönen üye için açılmış, siz ne diyorsunuz 10 kg. alımş gelmiş 10 a böl, 1 kg. , Peki vererek dönen?

bence diğer konular daha önemli en önemliside deneme süresi

neyse zamanla hepsi çözülür , sizin fikrinizi almadan takım kararı belirtmedim.

Şebnemcim bahsedilen bu değil sanırım. Kilo alan aynı geçilecek. Ama hangi sebeple aldığı önemli. Sağlık hamişlik falansa yeni üye gibi girecek. Diğer bir sebepse ayrışıl kilosu yazılcak ilk. Veren olursa bölünecek. Bence ok dir bu kural.
Yalnız asla regl şişkinliği vs atlanmasın. Cuma neyse o yazılsın. Bunu vurgularsan sevinirim.
Deneme süresi varsa bir takım da gireceği haftadan önceki hafta kilosu neyse o baz alınsın. ılk takıma geldiğinde ki kilosu değil.
Paylaşım konusunda da takımca çok eksiğiz. Kimse girmiyor takıma. Menülere yorum yapan yazan bile nadir.
Sadece Cuma sabahları girip kilo bildirmekle takım olunmuyor maalesef.

Günaydın kızlar..

Kahvaltı Öncesi

Kahvaltı

Öğle
ton balıklı salata,ayran

Akşam
taze fasulye,salata

Ara
yarım ceviz

Güzel menü canım afiyet olsun.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar.

Dün yediklerimi ekliyorum.
Sabah
Menemen ve peynir

Öğlen
2 ızgara kanat, 2 büyük tabak ton balıklı salata, yoğurt

Ara
1 elma

Akşam
Tavuk ciğer sote, salata, yoğurt

Şebnemcim bahsedilen bu değil sanırım. Kilo alan aynı geçilecek. Ama hangi sebeple aldığı önemli. Sağlık hamişlik falansa yeni üye gibi girecek. Diğer bir sebepse ayrışıl kilosu yazılcak ilk. Veren olursa bölünecek. Bence ok dir bu kural.
Yalnız asla regl şişkinliği vs atlanmasın. Cuma neyse o yazılsın. Bunu vurgularsan sevinirim.
Deneme süresi varsa bir takım da gireceği haftadan önceki hafta kilosu neyse o baz alınsın. ılk takıma geldiğinde ki kilosu değil.
Paylaşım konusunda da takımca çok eksiğiz. Kimse girmiyor takıma. Menülere yorum yapan yazan bile nadir.
Sadece Cuma sabahları girip kilo bildirmekle takım olunmuyor maalesef.

Güzel menü canım afiyet olsun.

Günaydın kızçem nasılsın bugün...Menün güzel tatlım ama,ben şu kanat konusunda kararsızım.Çünkü küçücük şeyler ne kadarda ayırsan yağlarını ne kadar et kalıyor zaten :umursamaz: ama yemişsin sen zaten afiyet olsun tatlım.
Takımın paylaşım konusunda eksik olduğunu bir ben görmüyormuşum demekki buna sevindim.Yalnız takım kaptanı olarak bir anönce takıma el atıp ne var ne yok kontrol etmen gerekiyor ki artık herkes bir silkelenip kendine gelsin.Yaza şurda ne kaldı.Düzenli katılım olmayacaksa madem takımdan çıksınlar bizde yeni takım arkadaşları alalım motivasyon artsın.Ama bu söylediklerim mazareti olupta gelmeyenler için değil.Yalnış anlaşılmasın genel olarak söylüyorum kimsenin kalbini kırmak falan değil amacım.olumunekankayizsmile

slm kızlar fazla inceleyemedim ama bende aranıza katılmak istiyorum burası hakkında birazcık bilgillendirirmisiniz bide katılmam içn bişi yapmam gerekiyormu ?:1rolleyes:

slm kızlar fazla inceleyemedim ama bende aranıza katılmak istiyorum burası hakkında birazcık bilgillendirirmisiniz bide katılmam içn bişi yapmam gerekiyormu ?:1rolleyes:

Mrb arkadaşım.burası cuma yarışması zayıflama grubu 4.takım canım.Diğer takımlarda olduğu gibi bizdede bazı şartlar var ,devamlı takımda olunacak,menüler yazılıp onlara yorumlar yapılacak ve diğer takım arkadaşları içinde motivasyon kaynağı olacak.şu anda takımda yer varmı bilmiyorum canım.Sürekli katılım ve paylaşım şart grupta :lepi:

Çiçek dediğin gibi az et kalıyor ama olsun.
Katılım konusunda haklısın. Şebnemin de biraz asılması lazım takıma.
O da yoğun pek ilgilenemiyor sanırım.
Bence takımlarda birde kaptan yardımcısı olmalı.
Katılım için üyeleri takip için vs.

meyvenull Kaptanımız Şebnem gelsin o karar verir canım. Şu an yer var mı bilmiyorum ama girebilmene sevinirim ben şahsen.

Mrb arkadaşım.burası cuma yarışması zayıflama grubu 4.takım canım.Diğer takımlarda olduğu gibi bizdede bazı şartlar var ,devamlı takımda olunacak,menüler yazılıp onlara yorumlar yapılacak ve diğer takım arkadaşları içinde motivasyon kaynağı olacak.şu anda takımda yer varmı bilmiyorum canım.Sürekli katılım ve paylaşım şart grupta :lepi:

hafta içi sadece nete girme sansım var benm evimde internetim yok hafta içi zaten zayıflayana kadar hep buralardayım sabah 8 aksam 5 kaydirigubbakcemile3
umarım vardır banada yer ..
herkes aynı listeyimi uyguluyo yoksa kendimize göre listelerimizmi var :uhm:

hafta içi sadece nete girme sansım var benm evimde internetim yok hafta içi zaten zayıflayana kadar hep buralardayım sabah 8 aksam 5 kaydirigubbakcemile3

çoğumuz zaten hafta içi burdayız canım çalışanlarız hepimiz.şebo gelsin tatlım varsa takıma girebilirsin zaten.
Hepimiz farklı listelerdeyiz canım.ben ve özge monti yapıyor diğer kızlar daha farklı kendilerine ait listelerde yapıyorlar.
Sen bildiğim kadarıyla 5günde5kilo diyeti yapıyorsun diymi..

Özgecim yardımcı varmış zaten yasemin ama oda ortada yok ki.Bilmiyorum nasıl olacak ama ben takımın bu halinden şikayetçiyim.Bir kere daha isyanda bulundum az toparlanma oldu ama gene takım kendini saldı maalesef...

Günaydın kızlar..

Kahvaltı Öncesi

Kahvaltı

Öğle
ton balıklı salata,ayran

Akşam
taze fasulye,salata

Ara
yarım ceviz

Yine 4-4- lük çağlayancım, eve gidince 1 brd. süt içebilirdin aslında.

Koşu bandın hayırlı olsun, getirdin mi eve, iyi ter atmalar sana..

günaydin kizlar,ben kenid adima döndükten sonra paylasimim articak ins.

ayrica kaptany ardimcisida benim ama iste bu siralar biliyosunuz

bu arada nisanin dedesi vefat etmis o yüzden yok cuma bulusacaktik kaldi ama isimi erken bitirebilirsem aksamdan ugriycam ben ona

meyvenull hosgeldin cnaim seni 5 günde 5 kilo topiginden tnaiyorum paylaismi güzel bir arkadasimizsin ama malesef suan takimda yer yok yinede bizimle yazisabilirsin takimda yer bosalinca aliriz seni tabi kaptaninda okeyiyle

Bizlerde haftasonu yokuz ztn canım.
Süper olur gelmen paylaşımda bulunacak kişiler lazım takıımımıza.

çoğumuz zaten hafta içi burdayız canım çalışanlarız hepimiz.şebo gelsin tatlım varsa takıma girebilirsin zaten.
Hepimiz farklı listelerdeyiz canım.ben ve özge monti yapıyor diğer kızlar daha farklı kendilerine ait listelerde yapıyorlar.
Sen bildiğim kadarıyla 5günde5kilo diyeti yapıyorsun diymi..

Özgecim yardımcı varmış zaten yasemin ama oda ortada yok ki.Bilmiyorum nasıl olacak ama ben takımın bu halinden şikayetçiyim.Bir kere daha isyanda bulundum az toparlanma oldu ama gene takım kendini saldı maalesef...

Canım yaso nun mazereti var. Olacak o kadar.

X