Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

geldim kızlar net'im koptu anca geldim,bu aralar net'te bizim sorun var gene iş yerinde 6 pc bağlanırsak olacağı bu zaten kaydirigubbakcemile3

cocuk oluncada tatıl ayrı zevklı oluyodur vallalaelaelaelaelae

ya ne zevk yorgun argın tatilden dönüyosun -tatlicadiarzu-

tam anlamıyla tatil için sanırım biraz daha büyük olmaları lazım o eğlenirken sende eğlenebilesin yoksa dinlenme her zamanki gibi uyku zamanlarına denk getirilerek ve başında birini bulabilirsen rahat rahat yüzme imkanı olarak denize gidebilirsin oda uyanmaya yakın dönmek zorundasındır çünkü oda gezecek ve denize girecektir

haa değermi ???? değerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

akşam 2 yeemek kaşığı dünden kalan ciğer ve 1 dilim kepek ekmeğpi yedim

sabah kepekli ekmeğe beyaz peynir domates tost ve çay

Yeterki çocuğum olsun ben onlarla her yere giderim,onların yeri çok farklı ya..pazar günü otobüste giderken yanıma bir kadın oturdu bebeğide var 6 aylıkmış,çocuk bana gülücükler atıyor al beni diye aldım annesine sorarak,gideceğimiz yere kadar benden ayrılmadı,öpmeyi öğretmişler birde cadı sürekli yanağımı ısırmaya çalışıyordu ama çok tatlıydı yaa,inş.bizde sizler gibi anneliği tadarız :kedi:

canım menemeni nasıl yaptın ? ekmeksiz yemek zor olmuştur ama aferin

amin canım Allah sanada nur topu gibi bi bebek nasip etsin...hem herkez senin gibi değilki otobüste ağlayan çocukların annelerine bazı insanlar nasıl sert sert bakıyor bilirim ben o yüzden hiç otobüsle yolculuk yapmak istemem kesin döverim bi kaç kişiyi ..

Valla benim için zevkti geçen sene ki tatil.
Hiç düzenini bozmadım kızımın. Hem eğlendim hem dinlendim.
Sabah kalkıp kahvaltıya indik. sonra deniz havuz neyse.
Öğlen yemeğimizi yedik sonra kızımla odaya geçtik biz uyku için.
Bende onunla uyudum bu sayede dinlendim güzelce.
sonra 3-4 gibi uyanıp yine deniz havuz. Hem kızım güneşten korunda öğlen satlerinde.
Akşam da yemek yedik. Mini discoya katıldık ve sonra animasyon eğlencelerine. 11 gibi odamıza geçtik uyuduk.
Bikaç gün öğlen eşim gitti kızımla odaya. bi akşamda annem kaldı yanında odada biz çıktık dışarı.
Onun dışında hep ben ilgilendim.
Ultra herşey dahil bir otelde kalmıştık. Süperdi valla. Çocukla herşeyin tadı bambaşka.

Çiçekim en yakın zamanda diliyorum göbişin dolsun minnoşunla işlalah.

bende yazlıkta annemlerleydim kızım o zaman daha 1 yaşında bile değildi yeni yeni yürüme çalışmalarının old zamanlar .. Annemde panik atak olduğu için kızım düştüğünde yada ağladığında çok korkuyodu u yüzden ona bırakamadım sadece uyuduğunda yanında uyumuştu .. ama kızım çok eğlendi diyebilirim döndüğümüzde koşuyordu artık ta benim için pek tatil gibi olmamıştı
bu senede yazlığa gidicez gibi görünüyor ama kızım 2 yaşına gelmiş olacak ve artık günde sadece 1 kere uyuyor o yüzden rahat olucam emmeyide bıraktı normal besleniyor artık alırım yemekten sonra çıkar hem gezerim kızımla hemde kumsalda eğlenir yüzerim eşimde bize balık tutar yada hep beraber oluruz akşamda emzirmeyeceğimden dolayı eşimle gecelere akarız ahhh ne güzel hayaller tatil gelsinnnnnnnn

Son düzenleme:
canım menemeni nasıl yaptın ? ekmeksiz yemek zor olmuştur ama aferin

çok az yağ,biber,domates,ve yumurta,birazda tuz canım.ekmeksiz çok zor oluyor ama ne yapıyım,en hafif buydu aklıma gelen onu yapıp yedik.bu arada menemeni ben değil eşim yaptı kaydirigubbakcemile3

Kız kıyılır mı ya ufacık çocuklara eşim sende şeytan tüyü var, nerde çocuk görsen çekiyorsun kendine diyor kaydirigubbakcemile3

ultra herşey'in keyfide bir başka oluyor ama diymi,balayı içinde antalyada bizde öyle gitmiştik muhteşemdi ben çok beğenmiştim.

Amin canım inş.:Saruboceq:

kızlar günaydın
bugün regl oldum ve çok sancım var hiç iideğilim umarım yarın kilo almış olarak çıkmam
bu arada dün akşam sadece yarım kase bile değil k-flakes yedim yüzmeye gittim eve o kadar yorgun geldimki aklıma bişey yemek gelmedi
hepinizi öptüm yarın sabah bildirimde görüşürüz

Son düzenleme:
Çiçekim çocuk olmasa ben ultra herşey dahil gitmem.
Hatta tatil köyüne bile gitmem. Apart yada pansiyon kiralarım.
Otele bağlı kalmak kötü oluyor çünkü.
Ama çocuk olunca mecbur ama dediğin gibi onunda yeri ayrı.
Bu sene herşey dahil gidicez kızım büyüdü artık.

Günaydın canım bitki çaylarından iç,yeşil çay yada papatya iyi geliyor.
Kendinede çok dikkat et canım,regl oldum diye sakın fazla kaçırma yarın için moralin bozulmasın tatlım opuyorumnanaktan

evet orasıda öyle ama,orayada insan hayatında bir kere gitmeli diye düşünüyorum ben,orada'da faydalanacak sonsuz şeyler oluyor biz bisiklet kiralık gezmiştik orada çokta zevkli olmuştu ,ama dışarısı ve içerisindeki marketler birşey almak istersen acayip pahalı.

Çiçekim haklısın otel dükkanları çok pahalı. O yüzden ben baya bi tedarikli gittim.
Kendimde otelci olduğum için biliyordum.
Bu sene gidiceğimiz otelde bisiklet var bizimde ücretsiz temin ediliyormuş.

Çiçekim haklısın otel dükkanları çok pahalı. O yüzden ben baya bi tedarikli gittim.
Kendimde otelci olduğum için biliyordum.
Bu sene gidiceğimiz otelde bisiklet var bizimde ücretsiz temin ediliyormuş.

evet bisiklet ücretsiz oluyor genelde sadece senin üzerine zimmetliyorlar canım,herhangi birşey olduğunda otel sorumluluk kabul etmiyor,
Bu sene bende bodrum'a gitmek istiyorum ama pansiyon tarzı bir yer istiyorum rahat rahat gezip eğlenmek için :dance:

poğaça için özür dilerim sontradan bende çok üzüldüm ama o an yerken aklıme hiç birşey gelmemişti:ecrin_bebek:

öğlende atıştırmak amaçlı yiyorum.daha acıkmıyorum çünkü...

selam vermeden daldım topiğe

selam kızlar
tatil muhabbeti almış gidiyor.
ne güzel planlar yapılıyor öyle.
bize bu sene tatil yok gibi gözüküyor.
arabamız yok bu sene.eşimde otobüslerle gitmeyi istemiyor.
bende yakın yerlerde olsa gidelim diyorum erdek-ocaklar gibi.
ordada ultra-herşey dahil otel bulmak zor.çocukla diğer türlü çok yoruluruz diyor.
ne yapacağımız daha belli değil yani.
daha önceleri antalya ve muğla da çeşitli otellere gitmiştik
tabi ultra dahildi hepsi.
adam alıştı rahata.
yine olmuşken öyle bir yer olsun istiyor
dua ediyorum bende.
bir an önce araba almaya karar versin...

bugünkü menümüde yazayım

kahvaltı;1 dilim ekmek,2 dilim sucuk,2 zeytin bir bardak şekersiz çay

ara yeşil çay

öğle bir kase yeşil mercimek çorbası,salata

ara elma

akşam ıspanak yemeği,yoğurt

ara yeşil çay

2 litre su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…