Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

evet canım belki gelir,bizim gruba giren bir daha çıkamıyor zaten kolay kolay kaydirigubbakcemile3

vallaha oyle oluyo bende ıyıkı bu gruba gırmısım kaydirigubbakcemile2 benı kımse cagırmıyodu en sonunda ne zamandır beklıyorum benı duyan yokmu gıbı bı mesaj attım sebnemcım duydu benı cagırdı geldım.arkasından bır kac takım daha gel dedı ama gıtmedım.burası cok guzel vallahaaaakaydirigubbakcemile2zemuszemus

vallaha oyle oluyo bende ıyıkı bu gruba gırmısım kaydirigubbakcemile2 benı kımse cagırmıyodu en sonunda ne zamandır beklıyorum benı duyan yokmu gıbı bı mesaj attım sebnemcım duydu benı cagırdı geldım.arkasından bır kac takım daha gel dedı ama gıtmedım.burası cok guzel vallahaaaakaydirigubbakcemile2zemuszemus

ben seni hiç görmedim o forumda yazanlar içinde,bazen bende girip okuyorum.arzuyuda ben çağırdım şeboya msj yazdım gelsin mi diye oda kabul etti.bende davet ettim.((ayyy çok karışık oldu :))
iyiki gelmişsin ama canım ben seni tanıdığıma çok memnunum :içelim:eek:lumunekankayizsmile

ben seni hiç görmedim o forumda yazanlar içinde,bazen bende girip okuyorum.arzuyuda ben çağırdım şeboya msj yazdım gelsin mi diye oda kabul etti.bende davet ettim.((ayyy çok karışık oldu :))
iyiki gelmişsin ama canım ben seni tanıdığıma çok memnunum :içelim:eek:lumunekankayizsmile

tesekkur ederım canım bende senı tanıdıgıma cok memnunum tatlım.eee tatıle ne zaman gıdıyosunnhihoyyytkafamçokkarıştı

tesekkur ederım canım bende senı tanıdıgıma cok memnunum tatlım.eee tatıle ne zaman gıdıyosunnhihoyyytkafamçokkarıştı

Hiç sorma canım,haziran sonu temmuz başı gibi sanırım,eminde değilim daha tam kararlaştırılmadı,iş yerine yeni eleman alımları da yapılıyor onlar çabuk işi kaparlarsa erken gider geliriz ama ben temmuz ortası gibi gitmeden yananayım birazcık daha veriyim istiyorum ya gidene kadar hiç olmazsa 65 olsam yetecek :lepi:

Senin belli mi tatile çıkış zamanın

Hiç sorma canım,haziran sonu temmuz başı gibi sanırım,eminde değilim daha tam kararlaştırılmadı,iş yerine yeni eleman alımları da yapılıyor onlar çabuk işi kaparlarsa erken gider geliriz ama ben temmuz ortası gibi gitmeden yananayım birazcık daha veriyim istiyorum ya gidene kadar hiç olmazsa 65 olsam yetecek :lepi:

Senin belli mi tatile çıkış zamanın

hazıran ortasında caanım ben annemlerın yanına izmire gidicem ordanda bodrumaaaa hemen gelsede gıtsem artık çok sıkıldım vallaha yaaalaelaelaelaelae

Tembellik yaptığımızı kim söylemiş çatır çatır fatura kesiyorum hemde tatlışımla konuşuyoruz.... lülülülülülülülülülülülü

marifetlıyız bız hem calısıp hem konusuyoruz aynı andaaasositososito zaten bırazdan gıdıcem bıraz keyfını sureyımlaelaelaelaelae

hazıran ortasında caanım ben annemlerın yanına izmire gidicem ordanda bodrumaaaa hemen gelsede gıtsem artık çok sıkıldım vallaha yaaalaelaelaelaelae

Bodrum'a bizde düşünüyoruz bu sene canım,arkadaşlar her sene oraya gidiyorlarmış,geçen sene antalya'ya gitmiştik bu senede değiştirelim diyoruz bakalım kısmet artık

Bodrum'a bizde düşünüyoruz bu sene canım,arkadaşlar her sene oraya gidiyorlarmış,geçen sene antalya'ya gitmiştik bu senede değiştirelim diyoruz bakalım kısmet artık

bodrum guzeldır canım bır egelı olarak soyluyorum bodrum bambaska ayrılamıyorum ordan sempatiksalakcinni gecen sene balayımızıda tam olarak yapamamıstık esımın ıslerı yuzunden cok kısa tutmustuk bu sene uzunnn bı balayı yapalım bodrumumda dıyoruzopuyorumnanaktan

Geldim geldim şekerler.
Bizde çok yoğunuz gelen giden bitmiyor bugün.
Aman iş olsunda.

Tatil planları yapılmaya başlanmış maşallah. Bodrumda halamlar oturuyor benimde.
Bir kez gittik bizde. Geçen sene Antalya Kemerdeydik bu sene de büyük ihtimal Side de olucaz.
Çocuk olunca seçici davranmak zorunda kalıyoruz.

Geldim geldim şekerler.
Bizde çok yoğunuz gelen giden bitmiyor bugün.
Aman iş olsunda.

Tatil planları yapılmaya başlanmış maşallah. Bodrumda halamlar oturuyor benimde.
Bir kez gittik bizde. Geçen sene Antalya Kemerdeydik bu sene de büyük ihtimal Side de olucaz.
Çocuk olunca seçici davranmak zorunda kalıyoruz.

cocuk oluncada tatıl ayrı zevklı oluyodur vallalaelaelaelaelae

çağlayancım şimdi ne güzel bol bol okuyorsun
Allah göstersin çocuk olunca hiç zamanı olmuyor insanın
şahsen benim öyle olmuştu
çok uzun zamandır kitap okuyamıyorum
hatta çoğu zaman kendime vakit ayıramadığım da oldu

geçmişi okurken geçmiyim dedim..
bende serviste okuyorum sabah işe gelirken akşam giderken bide kzıım uyuduğundan çok yorgun değilsem eşim tv seyrederken okuyorum inan istersen o zamanı yaratıyorsun şeker

hadı kızlar ben kactım ogleden sonra egıtımım var ona hazırlanmam lazım optummkaydirigubbakcemileopuyorumnanaktan

X