Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydınlar çıtır olma yolunda ilerleyen hatunlar,hepinizin günü aydın olsun :))
Dünkü listemi yazıyorum

Kahvaltı Öncesi
1 armut

Kahvaltı
1dl tam buğday ekmeği,1 domates,1salatalık,kk peynir

Öğle
Tavuk güveç,salata,ayran,satalalık

Ara
6 tane erik

Akşam
Menemen,salata,yarım kase yoğurt

20 dk spor egzersizleri + 65 mekik çektim
3lt su - 3 kupa yeşil çay

Günaydın kızlar. Hayırlı birgün dilerim hepimize. opuyorumnanaktan

merhabaaaaaa canım arkadaslarım bugun gecıktım bılıyorum ama hemen menumu yazayım :

sabah : 1 dılım ekmek
1 adet haslanmıs patates
1 kucuk parca peynır
1 adet domates

ara :sekersız çay + beyaz leblebi

öğle : mantar sote + ızgara tavuk+salata+ayran

ara :yesılcay

akşam : bamya+cok az bulgur pilavı+yoğurt

yatmadan once çilek

bugun 3 lıtreyı geckın su ıctım bunuda belırteyım canlarımmmmm

Canımcım sabah patates olmasa süper olacakmış. Haşlanmış patates çok kalorilidir aklında olsun. İçindeki nişasta açığa çıkar ve kalorisi artar.

iyi akşamlar
gündüzleri pek vaktim kalmıyor gelemiyorum.

şebnemcim diyetisyene gidiyormuşsun.hayırlı olsun...

bugünkü listem

kahvaltı 2 dilim k.ekmek 1 dilim kaşar peyniri,3 zeytin,yarım domates

ara yeşil çay

öğle bir kase dünden kalan domates çorbası bir salatalık

ara kayınvalideme gitmiştim.misafirleri varmış.dayanamadım bir poğaça yedim.

akşam bakla yemeği yoğurt

ara yeşil çay
2 lt su

Poğaca :mymeka:

merhabalar
ya arkadaşlar bu aralar nöbetlerim çok sık nete girme fırsatım hiç olmuyor , aslında bir süre ayrılıyım diyorum ama o zman bende ipler kopar biliyorum,
yaaa şebocum paylaşımda bulunamıyorum diye çıkarmazsın değil mi beni takımdan..
pazaretsi nöbetçiydim yarın da nöbetim var arad girip çıkyorum ama yiyip içtiklerimi hiç ayzmıyorum , zaten bu aralar deli gibi yiyorum ...
neyse iyi geceler çamaşır asıcam daha üfff saat kaç oldu hala oturmamadım popomun üstüne ......

Çalışan kadınların zorlukları işte. Eve gel birde ev işleriyle uğraş. Kolaylıklar dilerim cnm.

Günaydınlar çıtır olma yolunda ilerleyen hatunlar,hepinizin günü aydın olsun :))
Dünkü listemi yazıyorum

Kahvaltı Öncesi
1 armut

Kahvaltı

Öğle

Ara
6 tane erik

Akşam

:lepi:

Ben dün ki menümü yazamıyorum çünkü hiç not almamışım eksikler olacak.
Çok yoğun bir gündü dün, baş ağrısından öldüm.
Bu sabah tartıldım yine 74.
Ne iniyor ne çıkıyor deliricem.
Acaba tartım mı bozuldu diyorum.
Neyse yarın sabah bakalım kaç olucam.

Cerenim menün güzel ama şu haşlanmış patates sabahları bozuyor sanki canım ya,önceden daha güzeldi sanki kahvaltıların daha doyurucuydu.sen bu şekilde nasıl başlıyorsun güne dinç oluyormusun söyle bakalım bilmiyorumkismile
Öğlen ve akşamın çok güzel olmuş ama tatlım alkisalkisalkis

:eek:klava::eek:klava: karşılıyorum seni semihacım gündüz güzel öğlende idare eder ama neden yedin poğaçıyı içinde ne kadar yağ var biliyormusun sen onun :umursamaz:
Öğlende canım öğün olarak geçmiyor yanında birde makarna yada yoğurt,salata olarak yapsaydın o poğaçayı yemezdin çünkü karnın tok olurdu.
Sakın sakın cızzzzzzzzzzzz

ne bılım canım patatese dayanamadım yedım dun bı daha olmazzzzzzkaydirigubbakcemile3

Dünkü listemi yazıyorum

Kahvaltı Öncesi
1 armut

Kahvaltı

Öğle

Ara
6 tane erik

Akşam

menu super hayatım soze gerek yokkkolumunekankayizsmile

menumu yazıyorummmm bu arada gunaydın kızlar bugun selamsız gırdım kusura bakmayınsempatiksalakcinni

sandoloz+sirkeli su

sabah :1 bardak bogurtlen cayı
-peynır+salatalık+domates+1 dılım ekmek

ara :yeşilçay + erik

öğle :ızgara tavuk + salata +ayran

ara :yeşilçay

akşam :semiz otu +yoğurt +tere,maydonoz

yatmadan once 1 bardak sut

2,5 lıtre su + 70 adet mekık 45 dakıka yururyuskaydirigubbakcemile5

menumu yazıyorummmm bu arada gunaydın kızlar bugun selamsız gırdım kusura bakmayınsempatiksalakcinni

sandoloz+sirkeli su

sabah :1 bardak bogurtlen cayı
-peynır+salatalık+domates+1 dılım ekmek

ara :yeşilçay + erik

öğle :ızgara tavuk + salata +ayran

ara :yeşilçay

akşam :semiz otu +yoğurt +tere,maydonoz

yatmadan once 1 bardak sut

2,5 lıtre su + 70 adet mekık 45 dakıka yururyuskaydirigubbakcemile5

alkisalkisalkis günaydın tatlım menün bugün dünden daha güzel
Spor eklemende süper olmuş hani :sm_cool::sm_cool:

iyiyim tatlım saol herhangı bısey yok demıı kendıme gelmeye calışıyorum yazmıssındaaabilmiyorumkismile

az önce spor hareketleri yaptım'da başım döndü birazcık,ortamı kavramaya çalışıyorum bu aralar spor yapınca nedense hep başım dönüyor benim kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

az önce spor hareketleri yaptım'da başım döndü birazcık,ortamı kavramaya çalışıyorum bu aralar spor yapınca nedense hep başım dönüyor benim kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

cok hızlı hareket edıyosundur ondandır canım dıkkat et vallaha kut dıye bayılırsın dıkkatlı ol canımkaydirigubbakcemile

cok hızlı hareket edıyosundur ondandır canım dıkkat et vallaha kut dıye bayılırsın dıkkatlı ol canımkaydirigubbakcemile

hiç aklıma bu neden gelmedi canım bak,akşamda mekik çektim 65 adet ayağa kalktım kendimi zor toparladım.kaydirigubbakcemile3

Sen nasılsın bakalım,yoğun mu işlerin :içelim:

hiç aklıma bu neden gelmedi canım bak,akşamda mekik çektim 65 adet ayağa kalktım kendimi zor toparladım.kaydirigubbakcemile3

Sen nasılsın bakalım,yoğun mu işlerin :içelim:

yogun bu aralar tatlım bu aralar bıde ders cıkardılar basıma.işe yenı gırenler için.dun baya heyecanlandım ılk derste.hayatımda ılk defa boyle bısey yaptıgım ıcın baya mı heyecanlandım.ogleden sonra yıne var ders.herhalde bugun daha ıyı olurum.:lepi:

yogun bu aralar tatlım bu aralar bıde ders cıkardılar basıma.işe yenı gırenler için.dun baya heyecanlandım ılk derste.hayatımda ılk defa boyle bısey yaptıgım ıcın baya mı heyecanlandım.ogleden sonra yıne var ders.herhalde bugun daha ıyı olurum.:lepi:

ilk günün toyluğunu atmışsındır artık üzerinden canım,opuyorumnanaktanbugün dahada başarılı olursun sen,
eğitim vermekte'te başka bir heyecan ve mutluluk olsa gerek başka bilgilerine birşey öğretip onları eğitiyorsun :lepi:

ilk günün toyluğunu atmışsındır artık üzerinden canım,opuyorumnanaktanbugün dahada başarılı olursun sen,
eğitim vermekte'te başka bir heyecan ve mutluluk olsa gerek başka bilgilerine birşey öğretip onları eğitiyorsun :lepi:

valla hep ogretmen olmak ıstemıstım hatta unıversıte sınavında 5 puanla ogretmenlıgı kacırmıstım.sımdı boyle bı fırsat geldı karsıma cok sevınçlıyım canım.bugunku derste azım ve grup çalışması konusu var bende konuyu anlatırken burada yasadıklarımızı anlatacagım.grup çalışmasının en guzel ornegını burada yasadıgımız ıcın ıs hayatımdada bu forum bana cok yardımcı oldu tatlım.olumunekankayizsmile

valla hep ogretmen olmak ıstemıstım hatta unıversıte sınavında 5 puanla ogretmenlıgı kacırmıstım.sımdı boyle bı fırsat geldı karsıma cok sevınçlıyım canım.bugunku derste azım ve grup çalışması konusu var bende konuyu anlatırken burada yasadıklarımızı anlatacagım.grup çalışmasının en guzel ornegını burada yasadıgımız ıcın ıs hayatımdada bu forum bana cok yardımcı oldu tatlım.olumunekankayizsmile

:1hug::sm_cool: bugün kulaklarımızı bol bol çınlatacaksın o zaman tatlım.Öğretmen olamasan bile bak içinde kalmış bir hayalin işin sayesinde gerçekleşmiş oluyor canım eminim çok güzel bir mutluluktur Şeniz

:1hug::sm_cool: bugün kulaklarımızı bol bol çınlatacaksın o zaman tatlım.Öğretmen olamasan bile bak içinde kalmış bir hayalin işin sayesinde gerçekleşmiş oluyor canım eminim çok güzel bir mutluluktur Şeniz

özellıkle senın cınlatıcam kulaklarınııı caglayanım bana verdıgın destekten dolayııı bugun çınnnnnnnnnnnnnn çınnnnnnnn çınnnnnnnnnnnnnnn dıye gezersınzemuszemuskaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

özellıkle senın cınlatıcam kulaklarınııı caglayanım bana verdıgın destekten dolayııı bugun çınnnnnnnnnnnnnn çınnnnnnnn çınnnnnnnnnnnnnnn dıye gezersınzemuszemuskaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

opuyorumnanaktan birbirimizin için motivasyon kaynağı olabiliyorsak ne mutlu canım benim a.s.

X