Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canım bence ii gidiyorsunn..umraım + ya gecmeden kapatırsın bu haftayı..

Zevcan inşallah artı da göstermem dediğin gibi.
ama aşırı şişkinlik var yiyip yatmamdan dolayı.
elbiselerin filan dar geldiğini hissediyorum. akannehir
bol olan yüzüklerim bile parmağıma oturuyor.
kilo almış olsam bile bukadar alamam yani.

Bu arada canın bulgur çekiyosa bence yap ye.
Ramazan boyunca canının istediklerini belli ölçülerde ye canım.
Ramazandan sonra sıkıcaz çünkü kemerleri.

hiç sorma canım yaa aynı durum bendede var vücudum kocaman oldu gibi gelio ama kıyafetten yüzüktende fark belli yani wc sorunuda yasıyorumm son günlerde tüm düzenim alt üst oldu anlıcan..
aksama yapıcam bulgur pilavını yanınada cacığı canım cok istiyo klava:

Günaydın kızlar. Ancak gelebildim yoğundum sabahtan beri.
Dün akşam makarna yedik ailecek. Eşime ne yemek yapayım diye sorduğumda her seferinde makarna diyor. Kızımda çok seviyor. Yani akşam makarna partisi yaptık :) Muhtemelen şu an tartılsam + çıkarım.

Haklısın canım çok faydalılar. Ramazan dolayısıyla izin veriyoruz herşeye ama sonra asla.

13 Eylül benim içinde büyük başlangıçlar demek. Kızım kreşe başlayacak ben diyete tekrar döneceğim katı bir şekilde.
Ve takım için de dönüm noktası olacak.

Canım hepsini yeme ısıtır sonra kalanını yersin.

Güzel cnm afiyet olsun.

Afiyet olsun canım.

İftar sonrası mahfetmişsin herşeyi be kuzum. lmaz:

makarna partisi yanında da kolaa süper vallaa sırnaşık şey
özgecim hepsini yiyemem zaten işte bakalım nolcak ben bu hafta + cıkıcam gibi gelio aslında bayrama kadar dikkat edip bayramda azcıkda olsa toparlanmıs görünmek istiyordum ama olmadı malesef bayram ertesi katı kurallarla inş olur..

merhabalar kızlarr :)
walla bayram sonrasını ben de iple çekiyorum:) 2 gündür bizim ocak yok işte, salata yemekten bıktım :/ öğleni geçtim de en azından akşam bişiler yapabilsem iyi olurdu. bakalım bikaç güne hallolcak inş. benim bu hafta da tartı da oynama olmazsa daha da olmaz yahu :))

aRkadaşlar benim bi tavsiyem var...
13 Eylülde kol, göbek, bacak bölgelerimizi ölçelim. Haftalık olarak ölçülerimizide bildirilem.

Merhaba hanımlar :)) İşten fırsat ancak buldum girdim :
Dün akşam :Zeytinyağlı barbunya ( 1 kepçe kadar ) - 3-4 kaşık domates salatası

Bu sabah : Bir dilim kepek ekmeği - peynir -3 zeytin -yarım domates - bir küçük boy salatalık

Öğlen : 3 kaşık zeytinyağlı patlıcan - 2 adet köfte -2 kaşık yoğurt :))

Dünü ve şimdiye kadar olan zamanı iyi kapattım :))) Dün akşam ve bu sabah mekikler tamam ama belim çok ağrıyor oğlum uyku saatini 11 e çekti ve çok zor uyuyor kucakta gez gez valla 50 yaşındakiler gibi yim bel gitti elden (

İşallah olacak değil kesinlikle olacak zevcan.

Hadi hayırlısı canım işallah azalmış olur kilon.

selam kızlar birazdan arkadaşım gelecek onu bekliyorum

Selam cnm.

aRkadaşlar benim bi tavsiyem var...
13 Eylülde kol, göbek, bacak bölgelerimizi ölçelim. Haftalık olarak ölçülerimizide bildirilem.

Süper fikir canikom.

Ahhh ahhh bizde az kucaklarda gezidrmedik. Kızım kiloluydu birde maşallah kopardı belimiz. Yatağa koyardık sanki çici var gibi uyanırdı.

Özge , benim ki çok kilolu değil ama yinede kopuyor belim , öyle tombiş bebeklere çok özeniyorum sonra düşünüyorum annesi neler çekiyor kimbilir diye :)) Böyle büyüyorlarmış demek ki uzaktan sevmesi kolaymış ...

kızlar ben ölçü bildirim olayını desteklemiyorum cok yanıltıcı olur iki yöntemli takip tek baskül bana yetiyo zaten benim şuram şu kadar buram bu kadar olsun tarzında bi amacımda yok 55 olsam bana yeter zayıflamıs olupda incelmiş olmamak beni cok fazla üzer..
açıkcası ben ölçmem ama sizin ölçülerinizi merakla beklerim yorumlarımda .. herkes zayıflamak için kendini nasıl daha ii motive oluyorsa o yolu izlemeli diye düşünüyorum ölçmek beni cok fazla umutsuzluğa kaptırır..

bENim vücudumun altı çok fazla sorun değil.
AMA GÖbeğimin erimesi lazım. kollarımında.
o yüzden ben haftalık ölçmeyi düşünüyorum.
fakat dediğin gibi incelme olmazsa fakat kilomdan giderse çok canım sıkılırmı bilmiyorum.
Her sabah yürüyüş yapıcam. Akşamları spor yürüyüş yapamam kursa gidicem çünkü çıkışta. Belki yatmadan mekik çekerim sadece. (vücudu ısıtmadan mekik çekmeninde zararlı olduğunu biliyorum)
Benim 10 kilo vermem lazım sporda şart sakmaların olmaması için.
Bilinçli kilo verip sağlıklı beslenirsek zaten kendiliğinden inceleriz. az bi sporla olay tamamdır.
Dediğin gibi senin motiveni düşürürse yapmazsın. Herkes kendini daha iyi bilir vereliniortak

Selam herkesciklere ben geldim...

İşlerim çok yoğun şu ara ama baya bir toparladım ve ara verdim.
Ruhum daraldı ve acıktım sanki...
Herkes zayıfladığımı söylüyor buda hayliyle hoşuma gidiyor tabi.
İnşallah bayramdan sonra daha sıkı takip içinde olucam.

Bana mantıklı geldi.
Çünkü benim sorunumda kesinlikle basenim.
Kilo kaybı benim için çok önemli değil.
Üstten 38 beden rahatlıkla oluyor.
Ama alttan 40 beden hatta bazen 42.
Bende en azından hangi bölgemden veriyorum görmüş olurum.
Ve bu bana hırs yaptırır.Bence şahane olur.
Hangi bölgem incelmiyorsa sporda oraya ağırlık veririm.

Basen ve üst bacak benim sorunum.
Kollarım ince göbişim ve belimde yok.
En azından orantılı rahatsız etmiyor.
Ben bu ölçme işini beğendim.

açıkçası tatlım göbeğim olsa ölüçme işi cok etkili ama bende malesef göbek yok bacaklarım kalınn ( buda sinirlerimi bozuyo keske göbeyim olsaydı benimde bacaklarım hemen incelmicek ve benim tüm motivasyomum gidicekk inan bacaklarımın yerine göbeyimin olmasını isterdim..

Kızlar bu ölçme işi takım kuralı olmayacak isteyen ölçmeyeblir yani.

Bu arada ağzımda yara çıkmış nasıl canım yanıyor anlatamam. Tuzlu suyla gargara yapacağım. Birde krem söyledim eczaneden işallah ilerlemez.

Benim sorunum göbek , ama ölçmeyi düşünmüyorum zaten iki gün mekik çekmezsem şişiyor öne doğru , geri kalan tarafım kilo verdikçe zaten inceliyor .Bacaklarım ve kollarım çok ince , basenlerim var ama rahatsız olmuyorum , göbek giderse mutlu olucam ben ...

Hatırlatmadır!!!

Bayramdan sonra kızlar gelecek ilk kuralımız ayda 2 kilo verme kuralı olacak.
Bayram bitişi 13 Eylül'de başlayacak bu kural. Ve eylül sonu herkes 1 kilo vermiş olacak.
Ekim ayında 2 kilo vermiş olacaksınız.
Fazlasını verirseniz ne ala ama azı olursa takımdan diskalifiye.
Af yok, bir seferlik mazur görmek yok.
Direk DİSKALİFİYE.
İkinci kuralımız takım içi yarış yapacağız. Ve bu yarış haftalık olacak. Ve kaybeden tüm takımlara ben ne söylersem onu yazacak.
Yazmam kardeşim ben banane diyen olursa DİSKALİFİYE. Af yok. Sıkıysa diyin
Üçüncü kural kaçamak yapan olursa diğer tüm takımlara yine ben ne söylersem onu yazacak.
Dördüncü kuralımı haftada en az bir kez bir spor yapılacak. Mekik, yürüyüş, yüzme, koşu, atletizm vs vs vs ne olursa seçim sizin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…