Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Kızlar bu ölçme işi takım kuralı olmayacak isteyen ölçmeyeblir yani.

Bu arada ağzımda yara çıkmış nasıl canım yanıyor anlatamam. Tuzlu suyla gargara yapacağım. Birde krem söyledim eczaneden işallah ilerlemez.

tatlım krem alacağına keske ağız spreyleri var onlardan alsaydın daha cabuk iileştiriyo..

Basen ve üst bacak benim sorunum.
Kollarım ince göbişim ve belimde yok.
En azından orantılı rahatsız etmiyor.
Ben bu ölçme işini beğendim.

açıkçası tatlım göbeğim olsa ölüçme işi cok etkili ama bende malesef göbek yok bacaklarım kalınn :KK43:( buda sinirlerimi bozuyo keske göbeyim olsaydı benimde bacaklarım hemen incelmicek ve benim tüm motivasyomum gidicekk inan bacaklarımın yerine göbeyimin olmasını isterdim..

Herkesin sorunu derdi ayrı.
Bende hep diyorum ki keşke göbeğim olmasaydı bacaklarım az daha kalın olsaydı.
birazdaha popom büyük olsaydı.
sizde tersini diyonuz =))

Kızlar bu ölçme işi takım kuralı olmayacak isteyen ölçmeyeblir yani.

Bu arada ağzımda yara çıkmış nasıl canım yanıyor anlatamam. Tuzlu suyla gargara yapacağım. Birde krem söyledim eczaneden işallah ilerlemez.

vereliniortak

niye çıktı ki? geçmiş olsun. tuzlu suda baya yakar şimdi.

Hatırlatmadır!!!

Bayramdan sonra kızlar gelecek ilk kuralımız ayda 2 kilo verme kuralı olacak.
Bayram bitişi 13 Eylül'de başlayacak bu kural. Ve eylül sonu herkes 1 kilo vermiş olacak.
Ekim ayında 2 kilo vermiş olacaksınız.
Fazlasını verirseniz ne ala ama azı olursa takımdan diskalifiye.
Af yok, bir seferlik mazur görmek yok.
Direk DİSKALİFİYE.
İkinci kuralımız takım içi yarış yapacağız. Ve bu yarış haftalık olacak. Ve kaybeden tüm takımlara ben ne söylersem onu yazacak.
Yazmam kardeşim ben banane diyen olursa DİSKALİFİYE. Af yok. Sıkıysa diyin
Üçüncü kural kaçamak yapan olursa diğer tüm takımlara yine ben ne söylersem onu yazacak.
Dördüncü kuralımı haftada en az bir kez bir spor yapılacak. Mekik, yürüyüş, yüzme, koşu, atletizm vs vs vs ne olursa seçim sizin.

Bayıldım bu kurallara vallakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bayıldım bu kurallara vallakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

bende bendee :roflol:
en iisi bayramda bi mc donalds ziyareti yapayım ben 55 olana kadar hiç kacamak yok baksana :icecream:
bu arada kızlar siz bi başlayın ölçmeye sizde olumlu sonuc verirse bende deneye bilirim -tatlicadiarzu-

Herkesin sorunu derdi ayrı.
Bende hep diyorum ki keşke göbeğim olmasaydı bacaklarım az daha kalın olsaydı.
birazdaha popom büyük olsaydı.
sizde tersini diyonuz =))

Herkes elinde olmayanı istiyor işde canım.
Dünyanın kanunu bu.
Bacaklarımda çok değil sadece basenim büyük.
Irsi lafıdır dönüyor ama değil.
Yürüyüşde aşırı inceliyor.kaydirigubbakcemile2

bende bendee :roflol:
en iisi bayramda bi mc donalds ziyareti yapayım ben 55 olana kadar hiç kacamak yok baksana :icecream:
bu arada kızlar siz bi başlayın ölçmeye sizde olumlu sonuc verirse bende deneye bilirim -tatlicadiarzu-

Ben şu açıdan bakıyorum canım...
Mesela kilo vermişim ama istediğim bölgeden incelmemiş miyim?
Bu beni üzmek yerine dahada hırslandırır diğer hafta ağırlık verir o bölgenin incelmesini sağlamaya çalışırım...

Ben şu açıdan bakıyorum canım...
Mesela kilo vermişim ama istediğim bölgeden incelmemiş miyim?
Bu beni üzmek yerine dahada hırslandırır diğer hafta ağırlık verir o bölgenin incelmesini sağlamaya çalışırım...

sende haklısın aslında dur bakalım bi 13 ü gelsin baslayalım şu diyete kaydirigubbakcemile3 nolcak sonumuz acaba özge bizi rezil edicek gibi gelio bana inş boğazımızı tutarızzda rezil olmayızz :KK1:

Aneyyyyy saydıkların benim en sevdiğim şeyler zevcan ya :)) Neyse oğlumun doğumgünü 10 unda o zmaan bol bol kaçırırım bende sonrasıı allah kerim ...

sende haklısın aslında dur bakalım bi 13 ü gelsin baslayalım şu diyete kaydirigubbakcemile3 nolcak sonumuz acaba özge bizi rezil edicek gibi gelio bana inş boğazımızı tutarızzda rezil olmayızz :KK1:

13'üne kadar bir kaçamağı hak ediyoruz ama dimi?:kedi:
Gece sahura kalkmadım su bile içmedim buğün çok acıktım.
Akşamada sevdiceğim gelcek birlikde iftar yapcaz.
Gerçi yanında pek yiyemiyorum.Sohbete dalıyoruz bir bakmışım doymuşum.
Birde ben yemediğimde sevdiğim elimden alıp yiyor.
Sırf onun için yemiyorum sevdiğim güzel güzel yiyorhihoyyyt
Göbek yaptı :KK1:

Aneyyyyy saydıkların benim en sevdiğim şeyler zevcan ya :)) Neyse oğlumun doğumgünü 10 unda o zmaan bol bol kaçırırım bende sonrasıı allah kerim ...

maleseff benimde sevdiğim seylerrr zaten onlar yüzünden bu haldeyizzz..
onlardan kurtulmadanda cıtır olmak imkansızzz ya kilolu yasıcaz onları yemeye devam edicez yada bırakıcaz ve cıtır olucaz ama biz seçimimizi yaptıkk olumunekankayizsmile

maleseff benimde sevdiğim seylerrr zaten onlar yüzünden bu haldeyizzz..
onlardan kurtulmadanda cıtır olmak imkansızzz ya kilolu yasıcaz onları yemeye devam edicez yada bırakıcaz ve cıtır olucaz ama biz seçimimizi yaptıkk olumunekankayizsmile

Bazen sinirlenince ya da üzülünce yemeden içmeden kesilen kadınlara heves ediyorum . Çünkü eşimde neredeyse hergün beni kızdırıyor , şu an da yine öyle yaptı arkadaşıyla iftara gidecekmiş , anasının evi ta cehennemin dibinde ben gidicem , arabada kullanamadığım için kös kös gelmesini beklicem , süper hayat valla ...Şu çocuk ancak kreşe başlayınca rahat edicem , herkes ne güzel hazır yiyip eve geliyorsun diyor ama her şey yemek değil ki aile düzenimiz kalmadı , kapıdan alıp gelemiyoruz küsüyorlar bir de onunla geçireceğim 2 saatin bir saaiti harala gürele hep birlikte geçiyor o yüzden 2. bebeği yapmaktan tamamen vazgeçtim ...

Bazen sinirlenince ya da üzülünce yemeden içmeden kesilen kadınlara heves ediyorum . Çünkü eşimde neredeyse hergün beni kızdırıyor , şu an da yine öyle yaptı arkadaşıyla iftara gidecekmiş , anasının evi ta cehennemin dibinde ben gidicem , arabada kullanamadığım için kös kös gelmesini beklicem , süper hayat valla ...Şu çocuk ancak kreşe başlayınca rahat edicem , herkes ne güzel hazır yiyip eve geliyorsun diyor ama her şey yemek değil ki aile düzenimiz kalmadı , kapıdan alıp gelemiyoruz küsüyorlar bir de onunla geçireceğim 2 saatin bir saaiti harala gürele hep birlikte geçiyor o yüzden 2. bebeği yapmaktan tamamen vazgeçtim ...

Gözüm korktu valla anlattıklarından...
Bizimde sanki ilerde durumlar böyle karışık olcakmış gibi geliyor.
Sevdiğim normalde ordulu ama istanbulda kalıcaz.Kpss olmazsa tabi.
Ehh anneside istanbula gelirse ziyarete bizde kalır sanırım.
Sanırım değil kesin bizde kalır.Valla durumum ne olur hiç bilmiyorum.
Zor allah yardımcımız olsun...

Düşününce bayan olmak ne kadar da zor...
Hem eve hem işe hemde eşinin ailesine yetişmek zorundasın...
Sevince aslında gerçekden bir çok şey göz ardı edilebiliyor.
Ama ne kadar doğru emin değilim gerçekden...

X