Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Merhabalar bugün çok yoğundum işlerimi halledip anca gelebildim diyetdaşlarım.

Dün akşam kilovermekistiyorum canımı makarna çektirdin. Anneme makarna yaptırdım.
1 tabak yoğurtlu makarna yedim. Bolcana çoban salata.

Yemekten sonrada 1 bardak nescafe içtim şekersiz light sütle.

Bir aydır doğru düzgün uyumuyoruz , oğlanla ikimiz sabaha kadar köşe kapmaca oynuyoruz ... Kendi ev düzenimiz yok gibi , sürekli eşimin ailesinde yiyoruz kapıdan alıp çıkmıyor eşim ... Eşim bana aşırı soğuk davranıyor bende ona aynı şekilde keyfim yok , böyle zamanlarda önüme bir tepsi börek alıp yiyesim var sonrada oturup ağlayasım , işler yoğun tek ben kaldım gelen gidiyor gelen gidiyor , 2 patronla uğraşıyorum sinir oldukça yiyesim geliyor ...Yani ben yeme eğilimli bir insanım kendimi çok zor dizginliyorum , etrafımda ki herkes kilo verdiğimi söyleyip motive ederken eşim ya sessiz kalıyor yada cesaretimi kırıcı şekilde konuşuyor ...Hamileyken çok iyiydi herşey şimdi komün hayatı sinir oluyorum , sinir oldukça yiyorum ama bu akşama kadar yemicem söz ... Hem prenses seninle yarışıyoruz unutma ...

Pandomim canım , keşke daha düzgün bir şey çektirseydim sana

Özgeeeeeee yorumlarını acayip beğendim ya. Valla bak hiç neşem yoktu sabahtan beri. Patronuma gıcık oluyorum bu aralar. Tebessüm edip güldürdün sağolasın. opuyorumnanaktan
Takım olarak ramazandan sonra toparlıcaz özgecim bak gör. Şu 15 gün ve bayramıda atlattıkmı gitsin kilolar diyorum kendi adıma :1ninca:

Afiyet olsun canım haftada iki üç öğünde makarna iyidir.

Canım bu doğum sonrası çiftlerin yaşadığı bir durum üzülme. Biz eşimle nerdeyse boşanıyorduk o derece. Ki 10 senedir tanışırız bir kez ciddi bir kavga yaşadık. Ama ne zaman kızımın uykuları düzene girdi, ne zaman ben daha rahat davranmaya başladım o zaman düzelmeye başladı.
Sana tavsiyem sorgulamaktan vazgeç, eşinle inatlaşmaktan vazgeç. Biraz kendine zaman ayır. Ne bileyim oğlunla yürüyüşlere çık eşin gelmek istemezse. Oksijen hep iyi gelir ruha. Yada akşam arada ara eşini bi kahve içip öyle gidelim oğlumuzu almaya falan de. Birbirinize de zaman ayırın ki tazelenin. İşten hemen oğluna gitmek istiyorsun biliyorum ama bu psikoloji onu kötü etkiler canım.
Eşini sevdiğini düşünüyorum ve bu sevgiyi haraketlendirmen lazım. Evet doğum yapan sensin eşinden beklentilerin var ama erkekler maalesef böyleler. Eminim bikaç aşk dolu mesajla, biraz kendine bakmakla sana doğru daha çok adım atmasını sağlayacaksın.
Ve diyetine sarılıp kaçamak yapmazsan kendini daha iyi hissedeceksin. Güçlü hisedeceksin.
Toparlan biran önce derim canım. Daha büyük sorunlar çıkmadan huzurunuzu geri kazanın.
Dediğim gibi bir süre sistemi sorgulama ayak uydur. Eşinde görecek bu olumlu gelişmeyi ve olaylar senin istediğin gibi şekillenecek.

Ben size sorcam bayramdan sonra aklinialirimsmile
Gülümsetebildiysem ne mutlu canikom.

Çok doğru diyorsunda özge , adam benle vakit geçirmek yerine anasının evinde kalmayı tercih edebilir durumda ki hafta da bir gün zor götürürdüm ziyarete şimdi acayip bir şey oldu ... Söz vermişti yaz gelidğinde oğlanı alıp eve gidecektik daha 2 kere ancak yaptık oda mecbur kaldı şantiyeye gidecekti öyle yani ... Yemeğimizi yiyoruz sigara tatlı meyve faslı derken , hadi kalkalım uykusu geldi deyince sanki küfrediyormuşum gibi bakıyor bana ...Gündelik hayatta düşman gibiyiz , iş anlatmaktan başka bir şey bilmiyor ama özel kısma gelince canım cicim , bende bu iki yüzlülükten nefret eder hale galdim 4 senedir evliyiz , 6 sene çıktık bu hale geleceğimizi biri deseydide inanmazdım .

İnşallah sorununuz hallolur tez zamanda.
çocuk olunca evlilik biraz değişiyo diyolar ya bu yüzden galiba.
Ama Özge çok güzel şeler yazmış.
Ben bişi diyemiyorum düzelmesini istemekten başka
daha yaşamadım böle şeleri.

Sağol canım , zaten ben içimi döküyorum sizden bir beklentim yok :)) Özgenin yazdıklarının bende farkındayım yapabilsem yapamıyorum işte , evlendim arkadaşlık günlerimizi özledim , doğum yaptım evlilik günlerimizi özler oldum .... Ama kendime çeki düzen vermem lazım ...Hep iki çocuk hayalim vardı ama şu an ki durum bana tamamen bu fikirden vazgeçmem gerektiğini gösteriyor ya da işimden (

selam kızlarr :))
yine geç uyanaraktan, domates, salatalık, peynir bide ek olarak patates salatasıyla kahvaltımı yapıp buraya gelmiş bulunmaktayım:) malumunuz benim kuzen burda fazla nete giremiyorum, artı benim tatil bitiyo dönüş hazırlıklarına girdim, kargoyla gönderilck eşyalarımı alıyorum, paketliyorum falan. bu hafta biraz koşturmaca geçiyo yani. haftaya yerime yerleşince tekrar sıklaştırıcam paylaşımları)
şimdi yine alışverişe gidiyorum annemle. grşrzz opuyorumnanaktan

Topic de herkezin bi sorunu var ya..
hep bu erkeklerklava:
beni de sevgilim ayrıldık ayrılalı bi kez bile aramadı.
insan aramaz mı ya, 6 sene geçmiş hergün birlikte.
ama demekki canım cicimken iyi, biraz sesi çıkınca insanın böyle oluyor.
bişeyler yapıyorum ama hep boş boş artık. hayat anlamsızlaştı , o yüzden ne yiyip içtiğimin farkındayım ne de gezdiğimin... şinitzelin kalorili olduğunu bile unutmuşum, bu tavuk bişey olmaz diye düşünmüştüm.
öle bi mallık çöktü benim de üstüme..
iş yerinde de bir sürü sorunlarım var. patronlar beni deli ediyor.
ama toparlicam en kısa zamanda..

Evet biz kadınların sorunu bu , bir şeye kzııyoruz öfkemizi kendi bedenimizdenalıyoruz , az yiyoruz , çok yiyoruz , saçları kökten kestiriyoruz , iğrenç renklere boyatıyoruz falan filan ... Ama erkekler öylemi sorunmu var pırrrr uçuyorlar ortadan , eğlence , arkadaşlar derken oh pillerini yenileyip devam ediyorlar hayata :))

Cidden herkeste bi sorun. İnşallah herkesin sorunları hallolur.
senin içinde hayırlısı olsun. Hayırlıysa dönsün, hayırsızsa dönmesin zaten.
Ben şinitzeli çok seviyorum. :kedi:
benimde iş yerinde sornlar var gıcık oluyorum patronlara klava:

allah yardımcınız olsun kızlar
canım bence kendine daha çok vakit ayır yapmaktan hoşlandığın sana keyif veren şeyleri yap
ben sevdiğim herhangi bir filmi izlediğm zaman acayip huzur buluyorum mesela
ramazanda neredeyse hergün bir film izledim kafam dağılsın sorunların üzerine düşmiyim diye
bende işe yarıyo en azından 1 saat bile olsa kafam boşalıyo
sende dene derim sonrasında kendini daha güçlü hissedeceksin

Canımcım erkekler eşleri anne olunca böyle sapıtıyorlar. Bizde çocuklara yoğunlaşınca onlara karşı daha tahammülsüz oluyoruz. Böylelikle sorunlar başlıyor gün yüzüne çıkmaya. İki tarafında kendine gelmesi lazım ama erkeği kendine getiren yine kadın oluyor. Onu tekrar eve bağlamak senin elinde şekercim.
Evet haklısın sadece o özel mevzu söz konusu olduğunda ilgilenilmesi can sıkıcı ama bunu genele yaymak da senin elinde.
Bir ömür böyle geçeyeceği için dediğim gibi bişiler yapmaın zamanı gelmiştir bence.

Ben asla ikinciyi düşünmüyorum. Evde olsaydım %100 yapardım ama işi bırakamam bırakmam. E haliyle 2. yi yapamam. Rabbim bana bir tane verdi 2. yi olmaya versin diyorum. Gerçi birde benim eşimde asla istemiyor 2. yi.

Selam canım. Keyfine bak tatilin tadını çıkar.

Hayırlısı böyleymiş demek lazım canım. Boşver.

Başaramıyorum özge konuştuğumuz zaman tartışma çıkıyor kaçıp gidiyor , uzlaşamıyoruz bir türlü o yüzden konuşmuyoruz ona göre asla sorun yok bana göreyse herşey bitmiş bizim için neyse hakkımızda hayırlısı olsun ... Ayrıca işkolik yani kaçacak yeride var bahaneside , bazen etrafımda çalışmayan hanımları görüyorum benden daha özgürler ben güya çalışıyorum ama pek bir faydası yok benim için ...
Neyse başka konular daha sevimli benim ruhsal durumum pek iç açıcı değil :)))

kızlar kızlarrr pc yapıldıııı :sm_cool:
sabahtan beridir ders calısıom kafam şiştii kafamçokkarıştı
menülerimi paylasmıyorum cünkü su sıra herseyden yiyorum az da olsa..
az önce kayınvalide adayımla konustum 4 ay sonra söz yapmaktan bahsetti delikafadulden
veeee benim daha vermem gereken bir sürü kilom varrrr delikafadulden kafamı sağa sola vurmak kendimi parcalamak istiyorumm klava: neden zamanında dikkat etmedimde bu kadar kilo aldım ben yaaaaaaaaaaaaaaaa klava: senağlama

Canım dediğin gibi hayırlısı neyse o olsun. Allah'ım huzurunuzu geri kazanmanızı sağlasın şu mübarek günlerin hatrına.

Kaçıyorum ben kızlar. Yarın görüşürüz.

YASEMIN canım ozge soylenebılecek herseyı soylemıs.her harfıne katılıyorum.ek olarak soyleyecegım oturup konusman,ıcındekı herseyı dok ve kendı evınız varken kayınvalıdenlerde kalmamanız.orda ozelınız olamaz.senınle ve oglumla evımızde basbasa olmak ıstıyorum de bence.INANNA 6 yılın ardından ayrılık cok zor.donem zor,acılı ama gececek.sabret guzelım guclu olmaya calıs.

YASEMIN senın yazdıgını okumadan konus yazdım.o sorunları gormemekte ısrar edıyor demekkı.konusmaktanda kacıyor.basımızın belaları.bıraz oncede benımkı benı kızdırdı.tavır yapmaya basladım.annesigıl gelınce huyu suyu herseyı degısıyor.off off..MEYVENULL 4 ay kılo vermek ıcın cok uzun bır zaman.4 aya ıstedıgın kıloya ınersın yeterkı azmet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…