Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

YASEMIN burda amacımız kılo vermek olsada hayatıda paylasacagız tabıkı.beraber sevınıp uzulecegız.hepımız kadınız bırbırımızı en ıyı bız anlarız.ara ogunun super olmus.ayrıca hala yarısıyoruz ama senden korkuyorum ben hızlı gıdıyor kılo sende.zorlu rakıp secmısim..

Zevcan bende akşam kendi kendime düşündüm.
Yaklaşık 8 ay sonra düğünüm olucak. Şu an 61 kiloyum ve benim 51 kilo olmam gerekiyor. 10 kiloyu 4 ayda verip 4 ayda da koruyup oturtmam gerekiyor.
bak ramazan çıksın kapışıcaz senle çok ciddiyim.
beraber vericez kiloları. 4 ayda sende istediğin kiloya ulaşırsın. bende inşallah.

kesinlikle katılıyorum prensese yerimseniben sorunları paylaştıkça azalır. ayrıca yine katılıyorum ki YASEMİN zorlu rakip :)

cnm benim de üni.de 3 yıllık bi ilişkim oldu ve bi gün pat diye bitti. biz de hergün birlikteydik, ve çok iyi anlaşırdık. herkes imrenirdi. ama 3 yıl sora bigün başkasına aşık oldum diye mail attı bana, düşün tel.de bile söyleyecek cesareti yok. sizinki böle bi durum deil tabi allah korusun kimseye yaşatmasın. demek istediğim ben de çok üzüldüm, aylarca boş boş bakındım, psikoloji falan kalmamıştı. aramadı mı? aradı ama ben güvenmediğim için geri dönmedim. şuan da ne düşünüyorum: bitişi benden aylarımı aldı AMA kesinlikle hayırlısı böyleymiş ve iyi ki bitmiş. o zaman görmediğim sorunlar çıkcaktı ortaya zamanla insan daha iyi düşünüyor. üzme kendini canım kesin arar seni, hayırlıysa da umarım barışırsınız

erkeklerin rahatlığına ben de hep imrenmişimdir, anneme de çok kez sormuşumdur neden yani ben erkek doğmadım:))) biz de melankoli var ama acıyı seviyoruz onlarsa düşünmüyo kafa dağıtıyo, eğleniyo, keşkee öyle olabilseydim bendee:)

anaaam miğdemm deliniyoree, nete daldım yemek yemeği unutmuşum:)) ben kaçtım kızlar, balık var yemekte de. opuyorumnanaktan

lethem annen donunce makarnadan balıga saglıklı yemeklere gerı donus yaptınız kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

lethem sonunda bıtecegıne basında bıtmesı daha hayırlı evlenınce donus cook zor oluyor.ah canım ya cok uzulmussun sende,cok agır yasadıgın.Allah bundan sonra hayırsızla karsılastırmasın.

Saol perimm, neler atlattım ben neler, tam 7 ay istisnasız her gece ağlayarak yatıyo, gözlerim şiş uyanıyo, şişleri indircem kimseye belli etmicem die buz koymakla geçiyordu. 7 ay sonra atandım işte çok uzaklara, birden bambaşka bi hayatım oldu, iş güç yeni yerler, insanlar derkeni baktım o zamanlar yüzümü dolduran sivilceler bile yok olmuş. ondan sora da bi iki kişi çıktı karşıma, hepsi de hayırsızdı ama öğrendiğim şey herşeyin hayırlısı olsun. o yüzden kimse beni öyle üzemez artık naparsa yapsın:)
bekleyen derviş hesabına geçtim, muradıma ererim bi gün :)))

bu arada annem daha pişirmekle meşgulmüş bende bi mutfağa gidiom hazır mı die bi buraya bakıorum:)

ayy bu kayınvalıdeyle oturmak ne zor ısmıs.2 gunde dunyamdan bezdım.sahur ıftar hazırlıgı.hep aynı odada oturuyorsun kendıne zaman ayıramıyorsun.hep mutfaktayım nerdeyse ramazan oldugu halde.ooo..sabah gıdıyorlar sukur.lethem cok dogru dusunuyorsun tatlım.nasıbın nerde ne zamansa senı gelır bulur.

yedıklerımı yazayım.ıftarda domates corba,1 tane dolma 2 kasık taze fasulye yemegi,salata.2-3 kasık ırmık helvası ekmek ve ıcecek yok.sahurda 1 haslanmıs yumurta ve klasık kahvaltı kepek ekmegıyle.lethem sen kahvaltında yumurta yıyormusun.dom salatalık kahvaltı yapıyorum dıyorsun yumurtada varmı o kahvaltıda.aman eksik etme.

Günaydın kızlar :)) Herkese iyi düşünceleri için teşekkür ederim ...

Dün akşam 3 kaşık kıymalı bamya yemeği ve 2 kaşık domates salatası yedim .
Eve gidince 5 tane tombi çerez :)) ( bu kaçamak oluyor )
Sabah akşam mekikler tamam
Sabah arabada 1 elma yedim
Ofiste de bir tabak yağsız süt ile k-fleks :)) bu sabah tartıldım 63,900 çıktım çok mutluyum :)) artık kilo kilo gitmiyor gr gr gidiyor ama mutluyum hele ki dünkü erişte ile simitten sonra , bir daha kaçırmıcam :))doğumgününe kadar 62 yi görsem yeter sonra zaten yılbaşına kadar hedefim :))

Lethem şimdi okudum , gerçekten üzücü bir hikayeymiş ama evlendikten sonra olsaydı böyle bir şey daha yıkıcı olabilirdi .. Benim gücüme gidende evlenene kadar her anlamda iyi olan ilişkimiz evlendikten sonra sekteye uğradı , çocukta tuz biber ekti bir de ben daha akıllanmadım 2. çocuk deyip duruyordum ama artık akıllandım oğlumu büyütsem bana kardır :))

gunaydın kızlar.YASEMIN tebrikler canım sendekı gr lar kocaman kocaman gıdıyor bendekıler 3-5.su an kacım bılmıyorum ozgeye sozum var.yarın aksamı beklıyorum merakla.mekık cektın mı dıye soracaktım ama sen yazmıssin zaten.ben dun cekemedım ama gece 12 ye kadar ve sahurda hep ayaktaydım.az once mısafırler gıttı.az uyuyup ole cekecem bende.MEYVENULL gunaydın nasılsın?

Günaydın Zevcan :)

Prenses , ben bir gün mekik çekmezsem belli oluyor sanki ya da bana öyle geliyor ama kemeri kullanmıyorum belimi ağrıtıyor , ipde atlayamıyorum bu aralar ofis dolu ...

günaydın herkese..

dün pek giriş yapaamdım, yazdıklarınızı okudum şimdi hepinize çok teşekkürler..
elimden geldiğince dik durmaya çalışıyorum çünkü kendimi salarsam sanırım bir daha
çok zor toparlanırım..
herkes gelecektir diyor ama, benim artık aynı şeyleri yaşamaya gücüm kaldı mı o da ayrı bi mevzu.
hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah.
dünkü menümü paylaşayım,
sabah, 1 açma
öğle, köfte ızgara, az makarna ve salata
akşam, balık
yatmadan önce de şekersiz limonata.
bol bol da su içtim.
çok tempolu olmasa da 40 dakika kadar da yürüdüm.
ayrıca dudağımda üzüntüden midir nedir kocaman 2 adet uçuk çıktı
nasıl geçicek bilmiyorum, zovirax diye bir ilaç varmış, doktora gidip ondan mı yazdırsam acaba?

Günaydın herkese canlarım ciğerlerim bebelerim.
Çıtır adaylarım benimmmmmm zemuszemus

Canım 8 ay da mutlaka verirsin o kiloyu. Ramazandan sonra hepinizi sıkı takibe alacağım zaten merak etme sen yasakkelime

Canikom herşeyin hayırlısı olsun bu hayatta. Ayrılık acısı çok zor evet ama kimse vazgeçilmez değil. Analar bile evlatlarını ebediyete uğurlayıp dayanıyorken diğer ayrılıkalr ne ki onların yanında.

Aman gözün aydın canım gitsin kayganan.

Süpersin. Yumurta bolca tüketin kızlar. Ne kadar protein o kadar yağ kaybı. Yalnız yumurta tükettiniz öğünlerde mümkünse ekmek tüketmeyin yada az tüketin.

Canım gr gr olsun bizim olsun :lepi: Senin başaracağına inancım çok büyük

günaydın kızlarr..

:1hug:

Özge tepende bilesin yani zemuszemus

Günaydın kızlar,nasılsınız bugün bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye gidiyorum :))

Anaaaam mutlaka haber ver olmadı cepten mesaj falan at kuşum.

gunaydınn kızlarrrr
caglayanım erkek bebısınnnn yakısıklı bı erkekkk

:1hug:

İnanna Zoviraxı direk alabilirsin canım yazdırmana gerek yok. Yazdırınca normal fiyatından daha pahalıya alacaksın zaten. Gereksiz ve nereye gittiği belli olmayan hava paraları yüzünden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…