Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Doğru söylüyorsun prenses kendime gelmem lazım , bugün yediklerimi şöyle bir hesapladım akşam ancak salata yersem kotarıcam :)) Yarında tam gaz devam , bugün nedense herşeyi salasım var çok bitkin , ruhsuz bir haldeyim psikolojik yani bir de öğlen bişey yapmamış tezye makarna yapmış son anda sipariş veremedik falan filan bahane dolu yani ....Dün akşam yediklerimide kaloriden saymıyorum çok fena çıkarttım çünkü ta öğlen yediğim müsli bile çıktı desem yeridir ...

kızlar benm bilgisayar bozuldu birden yarın tamire gidicek ..bu günlerde pek giremicem baskasının pc den az bakarımm sizlere sırnaşık şey

selam kızlar.bu aksam kayınvalıdemler var yarında hastaneye gıdecegız.ıftar davetı olmadıgı ıcın bı mercımek corbası bıde fırında baget yaptım.1 kase corba salata ve 1 tane baget yedım.saat 22.00 da 1 kase supangle ve karısık meyve yedım.onlar gelmeden once 100 mekık ve bacak ındır kaldır yaptım.sahurda bulgur pılavı var.

Günaydın hanımlar , güzel ve kalorisiz bir gün olur inşallah :))

Dün akşam ;
Pirinçli kabak yemeği , 1 kaşık yoğurt koydum üzerine ( 3-4 kaşık yemek )
2 Top dondurma ( akşam eve gidince yine midem bulandı sanırım bu dondurma o sırada tahliye oldu )

yeni regl olmasam hamilemiyim ya dicem ama heralde mideyi üşüttüm :) mekiklerimi çektim sabah akşam ... Sabah korka korka tartıldım çok şükür ne gelmiş ne gitmiş aynıyım yani ...

Sabah da bir su bardağı süt ile k -fleks yedim :)) Şimdilik bu kadar bundan sonra hafta sonuda salmıcam iyice asılıcam , bu aralara ara öğünleri atlıyorum ve metabolizmam yavaşladı sanırım :))

Canımcım dondurma fazla geldi yada dediğin gibi mideyi üşüttün. Sen bi nane limon iç bence iyi gelir. Rahatlatır mideni hem.

Bende tartılmıyorum en son haftasonu tartıldım. Cuma tartılacağım yada Perşembe akşam oruç durumuna göre. İşallah kötü bir sürprizle karşılaşmam çünkü regl çok yakın benim de.

günaydın kızlar ..
benm bilgisayar hala bozuk müdürlüğe gidicek yapılıcak vs vs cok tantanası var anlıcanız bi süre fazla takılamıcamm..
öpüyorumm hepinizi... opuyorumnanaktan

gunazdın kızlar.ozgecıgım bende persembeyı beklıyorum umarım sıs olmam.yasemın canım bugun toparladın supersın.meyvenull 4. Takımdan uzak kalınca aman dıyettende uzak kalma.2 gun kaldı.

günaydın kızlar ..
benm bilgisayar hala bozuk müdürlüğe gidicek yapılıcak vs vs cok tantanası var anlıcanız bi süre fazla takılamıcamm..
öpüyorumm hepinizi... opuyorumnanaktan

Canımcım girmeye çalış arada yine. Cuma bildirim yaparsın değil mi?

gunazdın kızlar.ozgecıgım bende persembeyı beklıyorum umarım sıs olmam.yasemın canım bugun toparladın supersın.meyvenull 4. Takımdan uzak kalınca aman dıyettende uzak kalma.2 gun kaldı.

İşallah canımcım.

Günaydın kızlar..

Ben de bu hafta çok saldım kendimi gibi hissediyorum.
aslında farklı yaptığım bişey yok abartı yemiyorum da ama sanırım psikolojik birşey..
dünkü menümü paylaşayım.
sabah: çok minik zeytinli kepek ekmeği arasına domates ve beyaz peynir
öğle: 5 6 adet beyaz lahana sarması ve yoğurt
akşam: biraz patates püresi ve şinitzel ama yine kola içtim zero
yatmadan da bi kaç tane incir yedim. ramazan da pek ara öğün yapamıyorum. çünkü ofiste oruçlu olan insanlar var. yanlarında yemekten pek hoşlanmıyorum.
spor da yapamıyorum. 2 kilo verdim acaba 5 kilo geri alır mıyım böyle?

günaydın kızlar.. adet dönemimde olduğumdan dolayı akşamları bol bol tatlı yiyorum o sebeple kilomu sabit tutsam yeticek bana sizler nasılsınız?

Selam hanımlar :))
Ara öğün olarak bir elma yedim
Öğlende az erişte ,ile zeytinyağlı kabak yedim ama asıl olay ben bir tanede bütüne yakın simit yedim , kendime hakim olamadım ( bunu nasıl telafi edebilirim ben ya ...

Canım abartı yemiyorum diyorsun maşallah şinitzeller kolalar havada uçuyor.

yok tatlım arkadasların pc den takip ediyorum yine azda olsa ..
cuma mutlaka bildirim yaparımm :jeyyar:

:1hug:

günaydın kızlar.. adet dönemimde olduğumdan dolayı akşamları bol bol tatlı yiyorum o sebeple kilomu sabit tutsam yeticek bana sizler nasılsınız?

Bu durumda kilonu sabit tutman mümkün olacak mı nurum.

Akşamı hafif atlatırsın şekercim üzülme.

Lem ben size bu hafta kendinize sahip olun dedikçe siz sapıttınız ha alsanaalsanasmile
Yiyin anam yiyin. Şişko olarak dolanın ortalıkta. Çıtır hatunlar bakışları üzerlerine çekerken siz alay konusu olun. :umursamaz:

Ya ben kendimi çok kötü hissediyorum , her zaman şevkle başlıyorum veriyorum kiloları daha sonra aynen şimdi olduğu gibi 20 gün sonra başlıyorum yemeye (( Aynen dediğin gibi şişko şişko gezicem ortada oğlumun doğumgününde güzelde görünmücem ühüh hüühhhhhhhhhh

pazar gunu aksam bı baktım kepek ekmegım bıtmıs sahura.fırına gıttık esımle.evımın karsısındada park var.hatunlar oturmus cekırdek yıyor.yaaa cekırdek dedım.esım ıstıyosan alayım dedı.ıstıyorum ama ıstemıyorum dedım.oda bosver onlar koca popolu olcak sen cıtır olurken dedı YASEMIN gune ıyı basladın gıdısat kotu.4 kılo verdın takıldın.hadı arkadasım toparlan.INANNA kolaya hayır demen lazım.az yıyorsun ama kola yaptıgın herseyı bıtırıyor..ılerleyemezsın kendın ıcın ıcmeolumunekankayizsmile

prenses çok doğru söylüyorsun canım , iradem bir kaç gündür kırıldı, henüz tartıda artılara geçmedim ama her an geçebilirim , bugün en iyisi ara öğünü iptal edip evde sadece salata yemek ... Birde yürüyüş hareket falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…