Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Ne güzel..
biz nedense iş yerinde hiç bir resmi tatilde izinli olmuyoruz.
lanet edip küfür ediyoruz ama mecbur gelip akşama kadar boş boş ofiste oturuyoruz.

Eskiden bende öyleydim ama şimdi rahatım çok şükür.

annemlerde gitti yine kaldım yapayanlızz :çok üzgünüm:

Allah kavuştursun cnm. Daha kötü ayrılıklar vermesin Rabbim.

Oğluşuna ilk yaş şekeri yaptırmayack mısın annesi?

Zevcan maşallah sana ne hoş bir hatunsun sen öyle :))

Özgecim kafamda pek çok şey var kalabalık olucaz ama hep aile yakını daha doğrusu eşimin ailesi olacak , dayıları teyzeleri falan daha çok büyük insanlar yani o yüzden bu sene öööle şekerdi kurabiyeydi değil düşündüğüm ama bir sürü fikrim var bakalım gerçekleşecek mi ?

lightlife ıyıyız canım.sen nasılsın?dıyetın nasıl gıdıyor?ne yıyıp ne ıcıyorsun bıraz bahsetsene.

pandomım ve ozge yemeklerınızın guzel gecmesine sevındım.benım davetlerımde haftaya.regl ken alacagım herkesi.zevcan Allah kavustursun.yasemın umarım oglusunun dogum gunu gonlune gore olur.ınanna keyfın nasıl?nasıl gıdıyor?

Sağol prenses umarım :)) telaş işte aslında etrafımızda bebekli çocuklu insanlar olsaydı daha keyifli olacaktı koca koca insanlara doğumgünü partisi komik oluyor biraz :)) Ben çok acıktım bu arada mutfaktada yemek yok hala bakalım bugün şansımıza ne çıkacak :)

beyaz lahana sarması fazla mı olur kızlar diyet için..
aslında tam diyet de değil benim yaptığım, az yiyorum ve dikkatli besleniyorum.
öyle kalıplaşmış listelerim yok ama yine de fazla mı olur merak ettim.

Selamlar kızlaarr

hımm anladım perim diyetisyen yasakları. pirinç ve makarnayı ben çok aramam ama haşlanmış patatesi severim, tabi diyetisyenin vardır bi bildiği :) şanslısın canım walla eşin karışmıyosa ne güzel ya ben 24 yaşındayım ama aynen 27den önce düşünmüyorum zaten aday da yok, bu devirde bulmak da zor:))

günaydın kızlarr...
hafta sonu full yedimm.. pastalar kurabiyeler cipsler kolalar..
göbeyim cıktıı :dilcikar:

:1no2: özge almıştır eline oklavayı

Son düzenleme:
Canım fazla mı olur bilemem ama ben az önce bir tabak makarnayı götürdüm bugün herşeyi yiyesim var biri bana oklavasını göstersin , böyle devam edersem gidenler gelecek geri ...

opuyorumnanaktan :lepi:

ben geldimmm.... hafta sonu sadece 100 gr almısım zemuszemus vücudum bu kiloya alıstı ramazanda dinlenmeye çekilmek gerçekten ii oluyo.. cumaya kadar belkide - bile cıkabilirimm kaydirigubbakcemile2

YASEMIN ben daha cocuk ıstemıyorum.tum ark ya cocugu var yada hamıs.bı ben kalacam aralarında senın tam tersın durumun.LETHEM haklısın valla evlenıcek guvenılecek erkek bulmak zor bu devırde.ben 2001 de buldum bıdaha bırakmadımkaydirigubbakcemile3 INANNA belirlı bı lıstem yok ve az yıyorum dedıgın ıcın bence mahsuru yok.YASEMIN oglusunu dusun.dogum gununu dusun ıstahını kapattigın gecen haftalari dusun o zaman basarılı olursun bence.

Gönlünde olan neyse o olsun canım.

nasılsınız kızlar selammm

Selam cnm.

Bende haftaya sülalenin kalan kısmını alacağım bakalım.

Canım fazla yemezsen fazla olmaz. kaydirigubbakcemile5

Ohhh brave valla kuzen hep sende kalsın. kaydirigubbakcemile5

Ben geldim hanımlar şu işlerime bir bakınayım tekrar uğricam.
İşe yeni geldim de...

opuyorumnanaktan

ben geldimmm.... hafta sonu sadece 100 gr almısım zemuszemus vücudum bu kiloya alıstı ramazanda dinlenmeye çekilmek gerçekten ii oluyo.. cumaya kadar belkide - bile cıkabilirimm kaydirigubbakcemile2

Süpersin :lepi: Kaçamak yapmazsan - desin Zevciiiii kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…