Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

3.5 yıldir pılı 1 kez bıtınce bılemedım gıdıp baktım:) 50 krs buyuklugunde gumus rengı bı pılı var.kalem pıllı bulursan onu alman daha mantıklı senin ıcın.bunu gıttıgın yerde bulman zor olabılır.

hımm baktım canım güzele benziyo. ama gidince sipariş vereyim ki oraya göndersinler, çok valizim oluyo bide onu taşımayım:) o pilden bulmak zor olur orda, sanırım ilk gönderildiğinde pili de oluyomuş sonra yedek alırım artık:) kaldığım yer köy gibi olduğu için, alıştım ben makyaj malzemesinin, pedlerin, vs vs herşeyin yedeklerini tutmaya:))

evet canım pilıyle gelıyor.en az 1.5 yıl gıder ama yedekleme guzel fıkır. ıstanbuldan sonra ped bıle bulamadıgın bı yerde yasamaya alısmak cok zor olmustur.

oww 1.5 yıl gidiyosa süpermiş o zamana belki gelirim bu taraflara:) zor oldu gerçekten cnm ama insan her şeye alışıyor. bi şu göbeğime alışamadım yaa, bi terketse bi gitse artık://

ben gittimm kimler gelmiş kimlerrmafoldumben beni aranıza geri alınn:Saruboceq: 72 kiloyla başladığım diyetimde şu anda 67 kiloyum ama asıl bu zamandan sonrası önemli benim için 62 olmak istiyorummm :tomato:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 lethemcigım ona alısma zaten benimkide beni çok sevdı ama yavas yavas gıdıyor.sımdıden fark ettı.ANGELA bıs geldık bıs takım kaptani ırem ozge oda hafta sonları yok.pazartesı tekrar gelırsen bılgı alabılırsın.

Son düzenleme:
anaam dalmış gitmişim geçmişi okumayaa :)) kimsecikler yok yine, ben de 4. takımdan kimler gelmiş kimler geçmiş bi bakayım dedimm bayaa okumuşum:)) soradan gelen arkadaşlar olursa, şimdiden iyi gecelerr, sabah kuzişim gelcek, bari bugün erken uyuyayım yoksa sabah otogarda bekleyedurur :)) opuyorumnanaktan

lethem haklısın hafta sonu bı sen bı ben:) tatlı ruyalar son haftanda kuzeninle ıyı eglenceler.ramazan geldı ama bızım gezmeler hız kesmeden devam edıyor.bugunde ıftara davetlıydık.yogurt corbası 2 kasık fasulye 2 kasik tavuklu kabak yemegı.cok az borek ve tatlı yedım.kolaya caya hayır dedım.gelırken fırından borek aldılar.bızede almıslar almadım.sız goturun dedım.3 gundur kolaya hayir demekten bıktım usandım.nıye ısrar ederlerki?sınır oluyorum.

günaydınnnlaarr buyrunnnnnnnnn

perimm walla azmine hayranım, misafirlikte bazen hayır demek lazım ama işte ısrarlar da çok fena. kolayı ben özellikle yazın çook severim, annemler de her zaman evde bulundurmazdı. şu diyete başladım başlayalı, her daim dolapta kola var yahu, ama içmiyorum, içmeemm kaydirigubbakcemile5

gerçi şimdi kuzenim geldi yemek düzenim bozulabilir, malum evde misafir olunca da (annem de yok bikaç günlüğüne) mecburen yemekler yapılıyo, yemek saatleri de kayıyo falan. ama en azından kuzim anlar beni, sen de ye yaaa die tutturmaz kaydirigubbakcemile3

birazdan domates salatalık peynir ve bayadır yemedim yumurtalı bi kahvaltı yaparız. ara ara uğrarım buraya da, opuyorumnanaktan

lethem tatlım kusenın gelsede abartacagını sanmıyorum.kılo vermenın keyfine vardın.bıreyselde 3. Oldun.bunlar senı motıve edecektır.kolayi ben normalde cok aramam ama oruclu olunca ıftarda asıtlı ıstenıyor.bıde benım esımın ısı kola.ev dolup tasıyor kolayla getırme dedım vazgecırdım onuda.hosaf yaparım onu ıçer.ıceceksiz masaya oturmaz.bugun 100 mekık,bacak ındır kaldır,zıplama yaptım yıne.ıftara ezogelın corba ve patetes ve et kofte yapacagım.ızgarada pışırecegım.

perim, ne güzel eşini vazgeçirmişsin. benim babam da kola sever, alıyor da eve ama ben su içiyorum artık yemeğin yanında:) ızgarada da süper olur köfte falan afiyet olsun canım yerimseniben spora da tam gaz devam süpersinnn :)

ben de çorba, ve makarna yaptım. birer porsiyondan biraz az olmak üzere onları yedim. kuzişin isteği üzerine bide şu evde şerbetle hazırlanan hazır kemalpaşa tatlısından yaptım, bikaç tane de ondan yedim:/ ama birazdan yürüyüşe gidecez çarşıya sanırım bi 3-4 saat dolaşırız:) umarım yediklerim erir gider zemuszemus

lethemcigim afiyet olsun.o kadar yuruyuse erır gıder merak etme patates pırınc makarna yasak bana.canım nasıl makarna ıstıyor.ama tutuyorum kendımi.gercı bugun patatesın koftesını yedım ızgarada 2 tane.3 unde doktor randevum.ne olacak merak edıyorum.

bu arada şu an sana cok ozeniyorum lethem .kuzeninle gezıyorsun tozuyorsun ohhh.evlenınce ne kadar yakın olursan ol eskı tadın olmuyor.bır es faktoru gırıyor araya.

Bendeniz 1. takım cuma zayıflaması üyelerindenim, bogazımı tutamadıgım ve kks ( kıcını kaldıramama sendromuna) yakalandığım için kaptanım tarafından tüm diyet gruplarına itiraf etme cezası almış bulunmaktayım, bilginize...:kedi:

perimm, şu saate kadar hareket halinde bulundum, yürüyüş vs gitmemişse kaloriler ayıp walla :)) neden yasak cnm sana, dr randevusu nie? ben kaçırdım sanırım anlatmış mıydın? bu arada gezip tozmaların son demlerini yaşıyorum ya durdurabilene aşkolsun:)) bu yüzden zaten evliliği de şuan hiç düşünmüyorum kaydirigubbakcemile3
yatıyorum artık ben de iyi gecelerrr opuyorumnanaktan

lethem tatlı ruyalar.gıtmıstır kaloriler saat 2 ye kadar dayanamamıslardır dıyetısyene gıdıyorum canım.onun verdıgı lıstede pırınc patates makarna yasak ben 23 umde evlendım eşım gıttıme geldıgıme karısmaz sıkmaz benı ama yınede 27-28 den once evlenmemelıymısım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…