Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın herkese

Dün sabah tartım 70 dedi kızlar. İnanamıyorum birden bire nasıl indim böyle bilemiyorum. Şişlik vardı desem regl olacağım daha yeni şu an şiş olmam lazım. Neyse sorgulamaya gerek yok zemuszemus Geçen hafta dikkat etmem işe yaradı zannımca. Bu hafta da aynı düzende devam.

Eğer bu hafta kaçamak yapan olursa var yaaaa yandınız ona göre alsanaalsanasmile

teşk. özgecim:) süpersinn, süperizzz :) kaçamaksızz bi haftaylaa bu hafta dereceye gireriz bence dee :))

Hadi işallah canikom. Seninde kuzen gelmiş gözün aydın bebem. opuyorumnanaktan

Cuma ya kadar tartılma bir daha kuşum. Söz ver bana bak tartılma aman. kaydirigubbakcemile5

ben gittimm kimler gelmiş kimlerrmafoldumben beni aranıza geri alınn:Saruboceq: 72 kiloyla başladığım diyetimde şu anda 67 kiloyum ama asıl bu zamandan sonrası önemli benim için 62 olmak istiyorummm :tomato:

Büşracım hiç haber vermeden, bi mazeret sunmadan gittin takımdan. Maalesef yerimiz yok şu anda. Geri dönmek üzere ayrılan arkadaşlar var. Zaten diskalifiye olan Cuma yarışlarına giremiyor tekrar. Üzgünüm canım. Başarılı kilo vermeler dilerim.

Sakın ola Cuma gelip kuzenden dolayı kilo aldım vs deme bana kırrım kafacığını haaa alsanaalsanasmile

:teselli:

günaydın kızlarr...
hafta sonu full yedimm.. pastalar kurabiyeler cipsler kolalar..
göbeyim cıktıı :dilcikar:

klava:Çok üzgünüm çoooksenağlama:umursamaz:
Nasıl yaparsın Zevcan. Tam da düzene girmiştin ya. Offf hep böyle yapıyorsun ama. Ne oldu o azimli Zevcana nereye gitti kuzum ya. :sm_confused:
Lütfen bugünden itibaren en azından haftasonu aldıklarını vermek için çaba harca olur mu :1hug:

selam bayanlar
nasıl gidiyo diyetler
ben niye bilmiyorum ama son 2 gündür felaket derecede şişim
nefes alamıyorum sanki ya
kocaman bi göbeğim var
ve hiç bişey yiyemiyorum :S

Ececim Oruç tutuyorsan canım düzen değişikliğinden olmuştur o. İftarda falan yeşil çay içsen ödem atarsın. Bolca meyve ye canım birde iyi gelir.

sağol canım ya içeyim yeşil çay
umarım iyi gelir

seni de tebrik ediyorum :lepi: bu hafta derece alıcaksınız güveniyorum size

gunaydın kızlar nasılsınız?OZGEcıgım supersın canım.duraklama donemıne gırmıssın sonrasında verdın bırden.soz sana persembe ıftara kadar tartılmayacağım.pazartesı regl olacagım.ıns fazla cıkmam.ahh MEYVENULL ahh.kıs bozcam dıyetı demıstın ama ıyıce abartmıssın.PANDOMIM ve OZGE ıftar davetlerınız nasıl gecti?

kızlar günaydınnn,

bende hafta sonu biraz(cık) kaçıranlardanım.
regl olmama rağmen öle abartı tatlılar yemedim,1 dilim pasta sadece..
ama börek ve kola içtim, normalde asitli içeceklere karşı olmama rağmen gittiğimiz yerde koladan başka bişey olmayınca içmek durumunda kaldım.
bu hafta yemek yiyeceğim için, akşamları spor da yaparak dengeleyeceğim umarım..

Günaydın kızlar :)) Özgecim tebrik ediyorum , geçmişe bakamadım hala kaçamak yazıyorum :))
Ben de cumartesi akşamı kaçırdım , yani çorba,pilav ve yemek hepsini yedim :))
Dünde öğlene kadar bir elma , nesfit yedim akşam iftara davetliydik , ( mangaldı ) allah ne verdiyse yedim abartısız ama eve gittiğimde midem bulandı yatağa girmemle istifra etmeye koşmam bir oldu ,20 gündür az yiye az yiye demek ki mide küçülmeye başlamış , çok fena oldum Bu sabah meyve suyu ve nesfit yedim 2/3 tane de bisküvi yedim biliyorum fazla ama midem hala çok kötü bastırsın diye (

Özge çok tebrik ederim. Maşallah
Ben yandım bu hafta oklavayla gelebilirsin =(
Hafta sonu yaptığım yemeklerden bende yedim. kola fanta da içtim.
mağlesef iftar zamanı kendime hakim olamıyorum =(
ramazandan sonra bunları telafi edicem ama...
bu arada ben hastaydım cumadan beri.
Cumartesi Allahın izniyle annemle yaptık yemekleri falan. ama çok yoruldum.
Pazar günü full yattım akşama kadar.
Heryerim acayip şiş.

selam bayanlar
nasıl gidiyo diyetler
ben niye bilmiyorum ama son 2 gündür felaket derecede şişim
nefes alamıyorum sanki ya
kocaman bi göbeğim var
ve hiç bişey yiyemiyorum :S

Hoşgeldin ececim.
benim diyetim hiç iyi gitmiyor.
iftar zamanı kendimi kaybediyorum galiba =((
Ramazan girdiğinden beri parmağıma bol gelen alyansım filan elime dar geliyor sanki.
aşırı bir şişlik var bende.

Cumartesi günü iftar yemeğim çok güzel geçti anneminde yardımıyla.
fakat birdaha islim kebabı filan yapmıcam. aşırı yağlı bir yemek.
Gelen misafirlerde çok beğendiler yemekleri filan herşey güzeldi
benim fazla kaçırmalarım haricinde. tatlılar kolalar pastalar...
ramazandan sonra inşallah telafi edicem bu günleri

kizlar sızın dıyetlerınız hafta ıcı calısıyor haftasonum tatıle gırıyor sanırım kaydirigubbakcemile3 naptınız hafta sonu cozutmussunuz.aman kızlar 100 gr verebılmek ıcın gobegımız catlıyor bu kadar cabuk 100 gr ları gerı almayalım.olumunekankayizsmilebayanssulusmile

Doğru diyorsun prenses :) Ben hafta içi kas kas göbeğim çatlıyor ama hafta sonu akşamına pes ediyorum ( Gerçi 2 gün mıçımın üstüne de hiç oturmadım ama yinede tartılmadım korkudan

Ben hergün çalışmak istemem hatta mümkünse haftada 3 gün çalışsam da oğlumla vakit geçirsem , hafta sonu hiç bir şey yapmadım sadece onunla vakit geçirdim ( Çok özlüyorum ...akşama kadarda iyiydim ama bütün gün ben bir şey yemeyince patladım yani , dünkü klozetin başında son buldu çok fena kustum , sonra o kadar rahatladım ki ...

sağol canım ya içeyim yeşil çay
umarım iyi gelir

seni de tebrik ediyorum :lepi: bu hafta derece alıcaksınız güveniyorum size

İşallah cnm saolasın. kaydirigubbakcemile5

Saol canım. Bir daha da almaya hiç niyetim yok. 6 lı rakamları tekrar göreceğim sanırım. Bu hafta dikkat ederek buna ulaşmak istiyorum.
İftar iyiydi. Yemeklerim harikaydı maşallah bayanssulusmile Sofranın resmini çekecektim unuttum. Neyse artık haftaya teyzemleri falan alıcam o zaman çekerim.
Yalnız tek sorun ev tatlı doldu. Her gelen tatlıyla gelince.

Keşke bir koca pasta yeseydin de kola içmeseydin be şekercim. Neyse toplarlarsın Cumaya kadar.

vermeye calısıcam cumaya kadar aldıklarımı...

kaydirigubbakcemile5

İyi ol canım da gerisi boş.
Mide küçülünce kabul etmiyor fazla yemeyi. Çok da iyi yapıyor.

Kıyamam kuzum ya. İşte evlenince tüm o işleri tek başına yapıyorsun. Ahh anneciğim nerdesin diyip duruyorsun. :)
Bende erken başladım hazırlıklara geç kalmamak için.

Canım oğlunla 7/24 beraber olsan da yetmez zaman.
Ben bu hafta pek ilgilenemedim kızımla misafir telaşı derken. Artık haftaya telafi ederiz. 3 gün tatil çünkü :lepi:

annemlerde gitti yine kaldım yapayanlızz :çok üzgünüm:

=( Allah kavuştursun tekrar zevcan.
Yapayanlız değilsin biz varız bak ekranın karşısında kaydirigubbakcemile5

Ne güzel..
biz nedense iş yerinde hiç bir resmi tatilde izinli olmuyoruz.
lanet edip küfür ediyoruz ama mecbur gelip akşama kadar boş boş ofiste oturuyoruz.

=(( Böle iş yerlerini anlamıyorum ya alsanaalsanasmile

Ben bilmiyorum canlarım, özel sektörde çalışıyorum mimarlık -iç mimarlık ofisi bizim ki kafalarına göre çalıuşıyoruz bazende tatil oluyor inşallah tatil olur :)) Bu hafta evi toparlamam lazım , efeyi uyuttukça bayramda oğlumun doğumgünü olacak kadın gelecek arafe günü ama dolaplar içi darmadağın birini nhalletmesi lazım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…