Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

annem burda tatlım pazartesi gidicek..
niyetliyim biliyorum yiyemicem ama yemek istiyorum yanlız kesin yicem bişi var browni kurabiye kola hatta iftar menüm bile olabilir..

Annen ikinize kadar güzel hafif bi pasta yapabilir evdeyse :)))

Ben kaçıyorum kızlar. Bozmayın diyeti kabus gibi çökerim üstünüze. Öptüm sizi.

hadi iyi akşamlar iyi hafta sonları :KK3:

bi dilim ye zevcan=)
sonra pişman oluyorsun.
pasta pasta dediniz benim de canım çekti.
hemde muzlu kedi dili pastası.
annemin yaptığından.. evde 5 gün sürünse yüzüne bakmam normalde..
acep yaptırsam da bi dilim bende mi yesem=)

bi dilim ye zevcan=)
sonra pişman oluyorsun.
pasta pasta dediniz benim de canım çekti.
hemde muzlu kedi dili pastası.
annemin yaptığından.. evde 5 gün sürünse yüzüne bakmam normalde..
acep yaptırsam da bi dilim bende mi yesem=)

kedi dili nasıl oluyor bilmem de ben normal pudingli petibör bisküviyle yaptığım pastayı pek severim :)) ama allahtan üşengeç bi insanım, bi arkadaşım falan gelse anca yaaparım, yoksa kendim için uğraşmam :1rolleyes:

lethemcıgım cook tebrık ederım.4. muzde guzel bence.kımse takımda kilo almadı bu hafta ramazan oldugu halde.meyvenull benım benımde canım pastayı cok ıstıyor ama kılom gıdım gıdım gıdıyor.ısrarla tutuyorum kendımı.pandomım canım kendını kasma sen elınden gelenın en ıyısını yap ıcten ol gerısı kendılıgınden gelır:KK66:

lethem tebrik ederim =)))

teşekkürler pandomimcim :)

lethemcıgım cook tebrık ederım.4. muzde guzel bence.kımse takımda kilo almadı bu hafta ramazan oldugu halde.meyvenull benım benımde canım pastayı cok ıstıyor ama kılom gıdım gıdım gıdıyor.ısrarla tutuyorum kendımı.pandomım canım kendını kasma sen elınden gelenın en ıyısını yap ıcten ol gerısı kendılıgınden gelır:KK66:

teşekkürler perim :) bence de takım bu hafta çok iyi. özellikle oruç tutan arkadaşlar, yemek düzeniniz değişti, iftara gelenler vardır, ikramlar falan.. ben de mümkün olduğunca kıstım ama spor yapmıyorum hiç. 2 gün sonra kuzenim gelecek, sanırım onunla denize giderim, 1 haftam kaldı zaten benim de tatilim bitiyo. 1 hafta yüzeyim bakalım :)

lethem canım yuzme ımkanın varsa durma.1 haftanda kalmıs.sen hangı sehre gıdeceksın?bende gecen gun mekık cekerken esım el attı.tam kaldırdı benı belımı ıncıttı.anca toparladım 3-4 gune .bugun 100 mekık 100 bacak ındır kaldır yaptim.

perim süpersin yaa mekik çok işe yarıyor cidden. ben de mekik aleti aldım ama pek yapmıyorum:/ hazır denize gitmeye hevesli kuzenim gelmişken 1 hafta onla takılırım:) bu arada ben siirtte çalışıyorum cnm, eylülde seminerler başlıyor, bi sonraki ptesi yola çıkıcam bende:/

2 gundur gec yatınca bugunde uykum kactı:KK66: gunduz uyusam neyse oda yok.sersem dolasıyorum.bugun aksam yıne gezmeye gıttık.1 bardak cay ıctım.sekersıze alısamadıgım ıcın hıc cay ıcmıyorum.kola geldı almadım.ama 2 kasık dondurma yedım.lethem umarım duzenlı mekık cekerım.kararlıyım ama.sıırte memleketımız ama sana pek uzak olmus.ıstedıgın zaman gıdıp gelemezsın.Allah kolaylıklar ve sabır versın.

Kızlar sonuç süperrrrrrrrrrrrrrrrr. Tebrik ediyorum hepimizi. İki haftadır bireyselde de derece alıyoruz harika.

Ve lethemcimmmm tebrikler canım.

Şimdi size müthiş bir haber daha.
Bu sabah itibariyle 70,1 kiloyum.

Bu hafta kaçamak yasak ona göre. Birincilik bizde. Sizlerde sıkı sıkı sarılın diyetlerinize bebekler.

Hade gedoyom ben kayganama iftarlık hazırlamaya :KK70::KK70::KK70::KK70:

günaydınlar kızlarrrr :))

2 gundur gec yatınca bugunde uykum kactı:KK66: gunduz uyusam neyse oda yok.sersem dolasıyorum.bugun aksam yıne gezmeye gıttık.1 bardak cay ıctım.sekersıze alısamadıgım ıcın hıc cay ıcmıyorum.kola geldı almadım.ama 2 kasık dondurma yedım.lethem umarım duzenlı mekık cekerım.kararlıyım ama.sıırte memleketımız ama sana pek uzak olmus.ıstedıgın zaman gıdıp gelemezsın.Allah kolaylıklar ve sabır versın.

canım ben de gece geç yatarım da gündüz de baya uyurum, öğrencilikten kalma alışkanlıklar bende geçmedi 2 senedir:)) saol perim, her yerde görev yaparım, hep böyle inandım ama işte 2 sene oldu ve çok uzak, sadece şubat tatili ve yaz tatilinde aileme gelebiliyorum. bayramları bile orda geçiriyorum. ama napalım alışıyo insan:KK66:

Kızlar sonuç süperrrrrrrrrrrrrrrrr. Tebrik ediyorum hepimizi. İki haftadır bireyselde de derece alıyoruz harika.

Ve lethemcimmmm tebrikler canım.

Şimdi size müthiş bir haber daha.
Bu sabah itibariyle 70,1 kiloyum.

Bu hafta kaçamak yasak ona göre. Birincilik bizde. Sizlerde sıkı sıkı sarılın diyetlerinize bebekler.

Hade gedoyom ben kayganama iftarlık hazırlamaya :KK70::KK70::KK70::KK70:

teşk. özgecim:) süpersinn, süperizzz :) kaçamaksızz bi haftaylaa bu hafta dereceye gireriz bence dee :))

ozgecigım tebrık ederım.bende dun aksam ıftardan once tartıldım.soylemeyeyım cuma netlesir.cumaya kadar tartılmayacagım dıyorum merak edıp yıne tartılıyorum:KK43: 100 mekik,bacak ındir kaldir,parmak ucumda zıpladim.50 de popo sıkıp kaldirdım.

harikasın perim yaa mekikler falan:) ben de dayanamıyorum her sabah uyanınca tartılıyorum. ama görev yerimdeki evimde baskül yok, bakalım napcam orda yaa, sanırım internetten alırım bi tane, lazım yani, motivasyon oluyo:)

lethem canım gecen gun bı ark daha sormustu onada soylemıstım.bende sımbonun cam tartısı var.20-25 tl bırsey.cokta memnunum.tatlım ben oncekı dıyetımde bu kadar dıkkat etmedıgım halde daha hızlı kılo verıyordum.ramazandan dolayımı bılmıyorum ama yavaş gıdıyor ve mekıkle desteklemek zorunlulu hıssedıyorum

ramazandan dolayıdır bence, yemek düzeni değiştiği için. bende de sinbo var canım, ama normal olanı, cam değil. gram olarak göstermiyo, tam göstergeli istiyorum ben. bide bi gün tartılıom 1 kilo fazla gösteriyo, 1 gün eksik:S benden mi ondan mı kaynaklı anlamıyorum ama sinir bozucu oluyor. cam olanına bi bakayım yine netten, saol cnm:KK66:

X