Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

azmin zaferiiii :lepi:

ya canım balık tava biraz ağır gibi geldi bana ama seni zayıflattı yerimseniben

oleyy oleeyy zayıflıyyyozzz...
ben dünden sonra güzel bi cezayı hakettim dimi bu aksam ne kadar yürüyeyim klava:

Yeme sakın o çikolatayı. Tarçınlı süt iç cnm kriz anında. Mönün çok güzel

Çok sevindim ve de kızdım. Lütfen şu kaçamakları bırak artık zevcan.

günaydın tatlım süpersin :lepi:
nasıl dayanabiliyorsun yanında cikolata var ben dayanamazdım sanırım sırnaşık şey

dünkü kır gezisinde yaşananları görmesek daha iyi sanki meyvenullcum biliyorsun yapılan kaçamaklar anında kilo aldırmaktan ziyade birikimlere sebep olup ileride kilo vermemizi zorlaştırıyor o nedenle kötükedihüso yemeyeceksin bi daha kötükedihüso yoksa sana :mymeka: sopa klava:
bugünkü menünde ise akşamki yavuk döner ekmeksiz ise güzel

günaydın tatlım süpersin :lepi:
nasıl dayanabiliyorsun yanında cikolata var ben dayanamazdım sanırım sırnaşık şey

bitter olduğu için dayanıyorum :kedi: beyaz çikolatanın hastasıyım o olsaydı dayanamazdım :kedi: bitter acı olduğu için sevmiyorum ama dün canım aşırı derecede çikolata isteyince internetten araştırdım ve montiye uygun bitter %70 kakaoluyu bulup akşam akşam market kapanmadan gittim aldım ama yemedim bayanssulusmile

ekmek yok tatlım..
bu gün + spor var yarın sabaha kadar 900 gr vermem lazımm bu gün hırslı bi gün yavas yavas diyet moduna giriyorumm ..kaydirigubbakcemile5

|KK Nick|Kartları|21.06.2010|22.06.2010|23.06.2010|24.06.2010|25.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | + | | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | + | | | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| - | + | | | |
4|uaydın |Paylaşım Sarı Kart| - | - | | | |
5|ırem&Özge | | + | + | | | |
6|meyvenull | | + | + | | | |
7|angeLa90 | | + | + | | | |
8|NeKss | | + | + | | | |
9|lightlife | | + | + | | | |

Zevcan mönün güzel cnm ama böyle olursa. Sakın ekleme yapma.

Son düzenleme:
ekmek yok tatlım..
bu gün + spor var yarın sabaha kadar 900 gr vermem lazımm bu gün hırslı bi gün yavas yavas diyet moduna giriyorumm ..kaydirigubbakcemile5

bende baya baya diyet moduna girdim kaydirigubbakcemile5
iremcim bitter yiyebiliyoruz ama dimi? zaten genelde tarçınlı süt içiyorum kriz anında hatta geçen gün tarçın nefes boruma kaçtı boğuluyodum gözlerim yaşardı kıpkırmızı oldu eşimde bakakaldı :1shok: bende hiçbişey yokmuşcasına içmeye devam ettim bardak ağzımdayken nefes almadan :dilcikar: tatlı krizi kötü bişey ya :hulya:

evet tatlım yaa bide gecmezse düşün gerisini artık ..mafoldumben diyette gider bütün emeklerde gider o yüzden sütle dengeleyelim bizz..

Lightlife hayır canım bitter de yasak maalesef.

Kızlar bugün pek giremem keyfim yok. Eşimle kavaglıyız, sabah servisle kaza yaptık, az önce de işyerinde keyfim kaçtı bi sebepten.

Ara ara gelirim.

Kızlar bugün pek giremem keyfim yok. Eşimle kavaglıyız, sabah servisle kaza yaptık, az önce de işyerinde keyfim kaçtı bi sebepten.

Ara ara gelirim.

kötü başlayan bir gün olmuş tatlım umarım akşama düzelir herşey pozitif düşün

Teşekkürler kızlar. Biraz daha iyiyim şu an.
Onca şehit varken ülkede böyle ufak mevzulara üzülmek gereksiz.
Rabbim sağlık versin gerisi boş.

Ara ara gelirim.

geçmiş olsun canım umarım önemli bi kaza değildir..
eşinlede hallolur inş en kısa zamnda..
iş yerinide takma kafana her sey oluruna varıyo bak ben cırpındım cırpındım kendimi üzdüğümle kaldım..üzme sende kendinii :1hug:

Ara ara gelirim.

Geçmiş olsun ablam bozma sakın moralini...
Herşey düzelir eminim...

Ve benim dünkü menüm

Sabah

Klasik kahvaltı

Ara yeşil çay

Öğlen semizotu yoğurtlu

Ara yeşil çay

2 limonlu form bisküvi bir kahve

Ara bir kase kayısı

Akşam

Tavuk haşlama salata

2,5 litre su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…