Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

selsm kizlar,kaynatmisisniz gene :)

caglayanla ceren gelmis hosgelmis cerencim gecmis olsun dikkat et keddine ins seninde hayirli haberlerini aliriz..

caglayanim sende kisa sürede atlatirsin ins bu sikintili dönemleri bende 2.hamileligimde yasamistim gercekten cok zorluyo insani hele o durumda calismak tam bir iskence Allah yadimcin olsun ins..

meyvenull ve ligtlife tebrik ederim kizlar aynen böyle devam..

özge sen bugün tartilmadin galiba..

sebnemde inise gecememis olsun canim üzülme cumaya daha cok var..

gelelim bana ben hala kilolarimin kendiliginden gitmsini bekliyorum :)

bugün uykum icin doktora gittim,doktor korktu benden :) cok soluk görünüyomusum kansizlik olabilir dedi cigerlerimi kalbimi filan dinledi guatirima bakti eliyle en sonudada kan aldi 2 güne cikarmis sonuclar,bakalim ne diyecek sonuclar bana..

caglayanla ceren gelmis hosgelmis cerencim gecmis olsun dikkat et keddine ins seninde hayirli haberlerini aliriz..

caglayanim sende kisa sürede atlatirsin ins bu sikintili dönemleri bende 2.hamileligimde yasamistim gercekten cok zorluyo insani hele o durumda calismak tam bir iskence Allah yadimcin olsun ins..

meyvenull ve ligtlife tebrik ederim kizlar aynen böyle devam..

özge sen bugün tartilmadin galiba..

sebnemde inise gecememis olsun canim üzülme cumaya daha cok var..

gelelim bana ben hala kilolarimin kendiliginden gitmsini bekliyorum :)

bugün uykum icin doktora gittim,doktor korktu benden :) cok soluk görünüyomusum kansizlik olabilir dedi cigerlerimi kalbimi filan dinledi guatirima bakti eliyle en sonudada kan aldi 2 güne cikarmis sonuclar,bakalim ne diyecek sonuclar bana..

opuyorumnanaktan insallah onemlı bıseyın yoktur tatlım tekrar gecmıs olsunn

opuyorumnanaktan insallah onemlı bıseyın yoktur tatlım tekrar gecmıs olsunn

saol canim,bende önemli biseyimin olmamasini umuyaorum ama en azindan tedavi oalcagim bisexy ciksada kurtulsam su meretten ya hayatimi cok kötü etkiliyo ne is ne ymeek bisey yapmamiyom canim istemiyo suan bile uykum var yatsam uyurum en az 3 saat :)

benimde bugünkü menüm sabah;bi dilim peynir.1 tm thıllı ekmek ve menemen
ara;5 i bi yerde çay,elma
öğle;bulgur pilavı.yourt
ara;5 i bi yerde çay .kayısı yada kiraz yicem
akşam;henüzz belli değill ama cok hafif tutcam zemuszemus

saol canim,bende önemli biseyimin olmamasini umuyaorum ama en azindan tedavi oalcagim bisexy ciksada kurtulsam su meretten ya hayatimi cok kötü etkiliyo ne is ne ymeek bisey yapmamiyom canim istemiyo suan bile uykum var yatsam uyurum en az 3 saat :)

demek cok uyku yapıyor ınsallah en kısa zamanda tedavıne baslarsında bu hastalıktan kurtulursun neymıs bu boyle yaa yasemın sendede kansızlık varmı kansızlıkta halsızlık yapıp uyku getırıyoo ya ondan sordum canım

demek cok uyku yapıyor ınsallah en kısa zamanda tedavıne baslarsında bu hastalıktan kurtulursun neymıs bu boyle yaa yasemın sendede kansızlık varmı kansızlıkta halsızlık yapıp uyku getırıyoo ya ondan sordum canım

canim bilmyorum iste kan aldi bakicak ama cok solgun görünüyosun kansizlik oalbilir dedi bakalim 2 gün sonra belli olur

ok tatlış dedıklerını yapıcam :)) minnosum demekkı yuzemedıı canım benımm bı dahakıne ıyıce alısırr fıstıkk nasıl tatlı olmustur bıkınısıylee poposuna poposuna vura vura sewcen onuu kaydirigubbakcemile3

Rabbim hayırlısıyla nasip etsin cnm.
Yüzmedi valla ama kumlarla çok eğlendi cadişkom.
Şimdide annem panorama müzesine götürmüş telefonda anlatıyor bana.
Ay anne ben buraya bayıldım diyor kaydirigubbakcemile3

Yok ablacım merak etme devam ediyorum gerçekden.
Sadece sitresli bir dönem içindeyim şu sıra sanırım.
Benimkide bir proje aldı onun üzerinde çalışıyor.
Buğün 5. gün görüşmeyeli oda sinirimi bozdu.
Gerçi akşam gelicem dedi bende gelme dedim.
Bencillik biliyorum ama ne yapim:S
Suyumu çayımı içtim ekmek yemedim.
Sadece şekersiz kahve ile iki tane limonlu bizküvi yedim formdu oda yetti zaten.

Aferim kuzum kaydirigubbakcemile5

selam kızlar.. bu sabah tartıldım 79 um :) yavaş yavaş eski kiloma döneceğim merak etmeyin kaydirigubbakcemile3 sanki çok merak ediyormuşsunuz gibi :KK1:

Hadi işallah cnm. :lepi:

hayırlısı canım benım ıcımede tek cızgı doguyoo amannn artık takmıyorum o kadar zaten :))

Hayırlısı dediğin gibi. Ben test yaptığımda 2-3 gün geçmişti. İkinci çizgi çıkmıştı ama çok silikti. Meğerse çok geçmediği için reglimden hamilelik hormonları az salgılanırmış ondan olurmuş.

özge sen bugün tartilmadin galiba...

Selam cnm tartıldım 71.6

benimde bugünkü menüm sabah;bi dilim peynir.1 tm thıllı ekmek ve menemen
ara;5 i bi yerde çay,elma
öğle;bulgur pilavı.yourt
ara;5 i bi yerde çay .kayısı yada kiraz yicem
akşam;henüzz belli değill ama cok hafif tutcam zemuszemus

Canım monti yapıyorsan bulgur pilavı cısss şekerim.

Hayırlısı dediğin gibi. Ben test yaptığımda 2-3 gün geçmişti. İkinci çizgi çıkmıştı ama çok silikti. Meğerse çok geçmediği için reglimden hamilelik hormonları az salgılanırmış ondan olurmuş.

Selam cnm tartıldım 71.6

gezıyo demekkı fıstık aksam onu bol bol op benım yerıme tatlımm

Geziyo anneannesiyle ve dedesiyle. Millet parka götürür çocuğu benim anneciğim müzeye götürüyor. :KK70::KK70::KK70::KK70:
Allah ondan razı olsun. Babamdan da.

Selam cnm tartıldım 71.6

bulgur pilavı cıs mı akannehir sınırlı serbes diye biliyorum yani yanında protein yenmemek şartıkla 1 kase öğün olarak yenebilir diye biliyorum ben.. ben önümüzdeki günlerde yemeyi düşünüyordum :bbo: nolcak şimdi?

Selam cnm tartıldım 71.6

cok güzel canim bak üzülmene gerek yokmus

bulgur pilavı cıs mı akannehir sınırlı serbes diye biliyorum yani yanında protein yenmemek şartıkla 1 kase öğün olarak yenebilir diye biliyorum ben.. ben önümüzdeki günlerde yemeyi düşünüyordum :bbo: nolcak şimdi?

pardon şeker g.i değeri Bulgur () pişmiş 55 cıssmış ama canımız çok isterse yiyebiliyoruz diye biliyorum ben aebenden.

Geziyo anneannesiyle ve dedesiyle. Millet parka götürür çocuğu benim anneciğim müzeye götürüyor. :KK70::KK70::KK70::KK70:
Allah ondan razı olsun. Babamdan da.

ne guzel valla muze tıyatro gezsın cocuk kulturel degerlerı artar ne kadar guzel bu yasta bu bılgılerı alıyorsa buyudugu zaman bu degerlere onem veren bı bırey halıne gelır bızımde boyle degerlere ıhtıyacımız var zaten canım sızı kutluyorum .))

Teşhis belli canım, kansızlık.

Bende de var, yorgunluk, halsizlik ve uykuya düşkünlük yapıyor. Demir hapı verir muhtemelen.

Ben bir parça toparladım ama bugün sürünüyorum senin gibi öğlende çıkmadım ilk kez, adım atmaya gücüm yok.

Senin bu diyet moduna girememenin bir sebebi hedeflediğin bir olay kalmadı (düğün) birde ideal kilona çok yaklaştın. Aslında çok kasmadan abur cubur yemesen ayda 1-2 kg gider zaten.

pardon şeker g.i değeri Bulgur () pişmiş 55 cıssmış ama canımız çok isterse yiyebiliyoruz diye biliyorum ben aebenden.

Canikom canımızın istediği herşeyi yiyebiliriz kimse böyle bir yasak koymuyor ama yemesek daha iyi değil mi?
Şimdi sen o bulguru yersen pankreas diyecek ki hopppp noluyoruz insülin salgılamam arttı kardeşşşş kaydirigubbakcemile3

ne guzel valla muze tıyatro gezsın cocuk kulturel degerlerı artar ne kadar guzel bu yasta bu bılgılerı alıyorsa buyudugu zaman bu degerlere onem veren bı bırey halıne gelır bızımde boyle degerlere ıhtıyacımız var zaten canım sızı kutluyorum .))

İşallah canım. kaydirigubbakcemile5

X