Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

demir hapi kilo aldirmaz dimisempatiksalakcinni haklisin canim aynen bu yüzden yapamiyorum artik,en iyisi ben bu hafta mezun olayim takimi bosuna isgal ediyom baktim olmuyo dönerim geri nede olsa

Yaso hayırlısı olsun. Takım coştu valla. Bir haftada 4 mezun vay beeeeee
Kilo aldırmaz ama kabızlık yapar canım demir ilaçları.

Yaso hayırlısı olsun. Takım coştu valla. Bir haftada 4 mezun vay beeeeee
Kilo aldırmaz ama kabızlık yapar canım demir ilaçları.

aa bak simdi hatirladim dogru diyon hamileykende kullaniyodum ben püff be oda kötü yapiyodu zaten bana aman söyle agiz tadiyla da bi yaris yapamadim,sonuncuolduk iymi :)

Yaso sağlık olsun şeker. Sen iyi ol da gerisini boşver.
Nasıl sa geri gelecen takıma kuşum yaparız yine üzülme.:roflol:

geçmiş olsun canım kansızlıkda yapar guatrda yapar hipotroidin olduğu zamn kilo vermende cok zor oluyo tatlım umarım sadece mevsim gecişi durumunu atlatamamıssındır . inş bişşi cıkmaz canımm

geçmiş olsun canım kansızlıkda yapar guatrda yapar hipotroidin olduğu zamn kilo vermende cok zor oluyo tatlım umarım sadece mevsim gecişi durumunu atlatamamıssındır . inş bişşi cıkmaz canımm

canim ondanda olabilir belki ama benim her zamanki halim bu malesef sadece su 3 haftadir cok fazla olmaya basladi

canim ondanda olabilir belki ama benim her zamanki halim bu malesef sadece su 3 haftadir cok fazla olmaya basladi

hmm anladım canım bekleyelim bakalım ne cıkıcak ama sonuç için 2 gün cok uzun bi süre ben kendim lab.tek olduğm için biliyorum yani ne testiymiş bu böyle 2 günde çıkıyo :uhm:

Yasemin benim dediğimi yanlış algılamadın umarım ben senin mezun olmanla ilgili bir imada asla bulunmadım, Ayrılmanıda hiiç istemem, takımda zaten yer var, yer işgal etmiyorsun sen, 2-3 kilonuda da ver öyle mezun ol. Bende sadece strese girme demek istedim.

yok kiz aklimin ucundan bile gecmedi zaten aklimdaydi kac gündür olsammi olmasammi diye düsünüyodum madem öyle diyon kalayim bari :roflol:

selam canlarr, dün nöbetçiydim giremedim nete
sabah 1dilim tam buğday ekmeği, 1kk peynir rezene çayı
öğle:bezelye yemeği 1 dilim kepek ekmeği yoğurt
ara kavun ve kahve
ara2: çeyrek dilim kepek ekmği ve azıcık kaşar
akşam bilmiyorum ne yiycezzz

guzel hayatım yalnız ogle yemegınden sonrakı ara bıraz fazla olmus gıbı geldı bana tatlım yoksa menun guzel hayatımopuyorumnanaktan

Günaydın herkese.
Bu sabah 71 :lepi:
Cuma ya 70 lilerdeyim Allahın izniyle.
Dün yediklerim
Sabah
Menemen, 1 kk peynir, 4 zeytin

Öğlen
Mısır unlu balık tava, bol salata, 1 etsiz karnıyarık (bunun bi adı var ama unuttum)

Ara
3 kırmızı erik

Akşam
Tavuklu patlıcan, salata ve yoğurt

günaydın kızlar
bu sabah 78 :) yavaş yavaş iade ediyorum :)
dünkü menüm
kahvaltı(10:00)
maydonoz,peynir,2 zeytin, 1dilim tam buğday ekmeği

öğle(14:00)
taze fasulye,yoğurt,2 biber,soğan

ara(18:30)
1 şeftali

akşam(19:30)
taze fasulye,yoğurt,soğan

21:00 şekersiz adaçayı

bu arada akşam ülkerin %70 kakaolu bitterinden aldım ama henüz yemedim çikolata krizim tuttuğnda yicem az az eyvahedigeldismile adet dönemindeyimde eyvahedigeldismile

günaydın kızlarr..

63.900 oldummmm süperr cok mutluyummm :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

cumaya kadar inş 62 olucam giderken 62 idim
hiç spor yapmadığım halde durum böyle bide spor yapsam sasıl olcak acaba

bide kızlar itiraf ediyorum ben dün kacamak yaptım kır gezisine cıktık gözleme yapılıyormus ayranla gözleme yedim üstünede kaymak şekeri acık havada dayanamadım cok güzeldi sacda pişiriyorlardı sıcak sıcak öyle güzel koktuki .. klava:

yinede vermiş durumdayımm.... :lepi:

sabah 2 dilim tam buğday ekmeğinden tost yaplım

10 gibi burda muthiş bi kahvaltı var ben sadece yeşillik ve biraz peynir yicem

öğlen tavuk döner salata ayran

aksam mevsim türlüsü(patates ve havuc yok) salata yoğurt

ara yeşil elma veya tarcınlı süt

patlıcan yağsızmıydı iremcim? mısır unu yasak ama sen zaten dün bunu belirterek seçmiştin köfte ile balık arasında :)
onun dışında menün mikemmell :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…