Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Benimde müdürüm yurtdıiında eğitimde tüm işler bende...
Yoğun tempolu bir hafta oldu firmalar cevap bekliyor...
Ama aklımdasınız yediklerimede dikkat ediyorum....

geçmiş olsun canım umarım önemli bi kaza değildir..
eşinlede hallolur inş en kısa zamnda..
iş yerinide takma kafana her sey oluruna varıyo bak ben cırpındım cırpındım kendimi üzdüğümle kaldım..üzme sende kendinii :1hug:

Allah korudu cnm. Karşı şeritten araç üzerimize geldi yandan çarptı bize. Kimsyee bişiy olmadı neyse ki ama çarptığı yaya olsaydı allah korusun.

ah sorma canım vatan evlatlarımız için ne acı çektim ne üzüldüm gerçekten .. dediğin gibi herşey boş ...

Allah geride kalanlarına sabır versin.

Geçmiş olsun ablam bozma sakın moralini...
Herşey düzelir eminim...

Saol canım benim.

Ve benim dünkü menüm

Sabah

Klasik kahvaltı

Ara yeşil çay

Öğlen semizotu yoğurtlu

Ara yeşil çay

2 limonlu form bisküvi bir kahve

Ara bir kase kayısı

Akşam

Tavuk haşlama salata

2,5 litre su

Afiyet olsun canım. Kaçamaklarınla ilgili dün konuşmuştuk zaten.

bugün sabah
peynir domates salatalık
öğlen
ızgara tavuk
ara
4 salatalık
akşam ne yicez bilmiyorum valla evde bişi yok belki kahvaltı hazırlarım

ben bugün kendime tatil yaptım çok zayıfladım da sanki:kedi: ama bugece kütahyaya gidiyorum ben okul için yarın bomba gibi devam ediceimm..annem böreklerle kandırdı malesef bugün benimafoldumben

öğlen arası 40 mekik 10 dk bacak egzersizi 15 dk yürüyüş yaptım aksamda uzun uzun spor yapmak istiyorum..
1 bucuk litre suyum bitti yatana kadar 1 litre daha içicem..

Kaçamak haftası oldu sanki biraz...
Hafta sonundan başlandı bu sefer...
Ama yoğun bir haftaydı benim için sitresli halada bitmiş değil...
Bakalım ne olcak son 2 gün sabır nilay diyorum...

kızlar bu benm spor yapmamıs halim her gün 100 mekik 1 saat yürüyüş ve 20 dk bacak egzersizi yapıyordum.
bu aksamda elimden geldiğince uzun yapmaya calısıcam cuma gününe 62 ile baslamak istiyorum.takımım için bu şart yoksa puan kaybedioz bu hafta zaten 1. olamıcaz gibi gelio bana..
inş haftaya ii asılırız şu diyet işinede 1. oluruz...

kızlar bu benm spor yapmamıs halim her gün 100 mekik 1 saat yürüyüş ve 20 dk bacak egzersizi yapıyordum.
bu aksamda elimden geldiğince uzun yapmaya calısıcam cuma gününe 62 ile baslamak istiyorum.takımım için bu şart yoksa puan kaybedioz bu hafta zaten 1. olamıcaz gibi gelio bana..
inş haftaya ii asılırız şu diyet işinede 1. oluruz...

Ya ben hiç spor yapamıyorum...
Kendimi o kadar yorgun hissediyorum ki.
Tüm gün oturarak çalışıyorum ama finanstayım ve akşama kadar pcye bakıyorum rakamlarla boğuşuyorum.Telefonum birazn susmuyor müşteriler ödeme soranlar mutabakatlar vsvs.O yüzden hiç yapamıyorum.Ama buğün bir kaç egzersiz hareketi çıkardım yazıcıdan eve dolabıma asıcam akşam onları yapıcam.Sorunum şu ki göbeğim belim yok ama basenim var bunun için hareket yapmam gerekicek sanırım.Ay birde ben yapabilsem süper olucak.

Ya ben hiç spor yapamıyorum...
Kendimi o kadar yorgun hissediyorum ki.
Tüm gün oturarak çalışıyorum ama finanstayım ve akşama kadar pcye bakıyorum rakamlarla boğuşuyorum.Telefonum birazn susmuyor müşteriler ödeme soranlar mutabakatlar vsvs.O yüzden hiç yapamıyorum.Ama buğün bir kaç egzersiz hareketi çıkardım yazıcıdan eve dolabıma asıcam akşam onları yapıcam.Sorunum şu ki göbeğim belim yok ama basenim var bunun için hareket yapmam gerekicek sanırım.Ay birde ben yapabilsem süper olucak.

yaparsın tatlım sen bi basla gerisi gelir mutlaka eve giderken yürümeyi dene uzaksa bile ev biraz geride in yürü yani hiç spor yapamıyorsan bunu dene bence mutlaka faydasını görürsün ..

bugünkü menüm;
kahvaltı(07:30)
peynir,2 zeytin,1 dilim tam buğday ekmeği,domates,salatalık

öğle(13:30)
1 tabak kuru fasulye,yoğurt, 3 biber

17:00 maden suyu
18:00 tarçınlı süt
19:00 tavada 2 yumurta,yoğurt,maydonoz

20:00 çerezzzzzzz... :KK43:

bugünkü menüm;
kahvaltı(07:30)
peynir,2 zeytin,1 dilim tam buğday ekmeği,domates,salatalık

öğle(13:30)
1 tabak kuru fasulye,yoğurt, 3 biber

17:00 maden suyu
18:00 tarçınlı süt
19:00 tavada 2 yumurta,yoğurt,maydonoz

20:00 çerezzzzzzz... :KK43:

ne o çerez hııı ne o... :eek:klava: :eek:klava:

kızlar günaydınn
bu sabah daha kahvaltı yapmadımm.
yanımda 2 dilim t.t. ekmeği var dolaptada zeytinle peynir var belki birazdan atıştırırım bişiler
öğlen yoğurtlu patlıcan salatası yicem
muhtemelen arkadasın birine yemek verilicek onun yemek ve salatasını yerim aksam üzeri
aksamda meyve yicemm
2 litre su
az da olsa spor

dünden beri 100 gr vermişim kaydirigubbakcemile2

çağlayanım bebişinin kalp atışlarını duymuşşun cok sewındım tatlım bundan sonra varlığına bıraz daha ınanmıssındır tatlım :)) kendıne dıkkat et tatlım benım :)

kızlar 1. liğinizi kutlarım en kısa zamanda hedeflerınıze ulaşırsınız inşallah canlarımopuyorumnanaktan

Saol canım.inş.bu hafta biraz daha büyüdüğünü görücez bebişimin size ikinci resminide eklerim birazdan :))

pek ıyı degılım canım halsızım dun ıs yerımde bayıldım bugun evdeyım tatlım daha kahvaltı dahı yapamadım mıdem bulanıyo cok canım oyle yanı hastayım bıraz sen nasılsın tatlım fıstıgım denızde yuzdumu bol bol :))

Tatlım çok geçmiş olsun kendine niçin dikkat etmiyorsun ahh çok üzüldüm bak böyle okuyunca yazdıklarını inş.Küçük bir bebiş vardır ordada o yapıyordur bunları.

Çağlayancım, annelik kolay değil değil tabi tatlım, bu yüzden bu kadar kutsal,
Benimde 2 hamileliğim seninki gibi geçmişti, oğlanda 11. haftada, kızda 14. haftada geçti,
biraz dişini sık.
Aslında rapor alsanda 10 gün falan dinlensen çok iyi gelir sana.
2. trimester çok daha rahat geçiyor.
Sen ne zaman iyi hissedersen o zman gel, ama bizi habersiz bırakma tatlişim.

Saol canım benim ama alışamadım bir türlü evde hiç iş yapamıyorum sürekli yatıyorum uyuyorum.kalkınca midem bulanıyor yemek yiyemiyorum.Dr.gidince rapor alma konusunu konuşucam canım onun için işleri bitirmeye çalışıyorum.Ben olmayınca kimse birşey yapmıyor işte en kötüsüde o tek başına olmakta çok kötü birşey :KK43:(

regl olamadım canım dun bayılınca ıs yerının doktoru geldı o ılgılendı benımle gorunurde bırseyım olmadıgını soyledı esım geldı oradan kendı doktorumuza gıttık tansıyon dusuklugu artı kansızlıktan olabılecegını soledı ama hamılelık olabılecegınıde soledı kadın dogum uzmanına gıtmemızı onerdı fakat doktorum cuma gunu gelecekmıs bende o zamana kadar bekleyecegım canım evde test yapayım mı bılmıyorum merakta edıyorum acıkcasıı :))

valla eger kesın sebep kansızlıksa tatlım dıyetten kaynaklanmıyodur canım cunku benım bunyem cok hassas cok kolay rahatsızlanıyorum bıtanem bakalım hayırlısı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

saol ttlımm

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ınsallah canım

Artık yapta güzel haberlerini alalım canım.İnş.bebiş vardır.:emir_bebek:

4 gun gectı canım bellı olurmu ki canımm
ben galiba 1 hafta beklemiştim dimi siz bekleyin demiştiniz kızlar bende beklemiştim :)) ama çok heyecanlı bir süreçti cerenim yapta güzel haberi alalım canım artık.

selsm kizlar,kaynatmisisniz gene :)

caglayanla ceren gelmis hosgelmis cerencim gecmis olsun dikkat et keddine ins seninde hayirli haberlerini aliriz..

caglayanim sende kisa sürede atlatirsin ins bu sikintili dönemleri bende 2.hamileligimde yasamistim gercekten cok zorluyo insani hele o durumda calismak tam bir iskence Allah yadimcin olsun ins..

meyvenull ve ligtlife tebrik ederim kizlar aynen böyle devam..

özge sen bugün tartilmadin galiba..

sebnemde inise gecememis olsun canim üzülme cumaya daha cok var..

gelelim bana ben hala kilolarimin kendiliginden gitmsini bekliyorum :)

bugün uykum icin doktora gittim,doktor korktu benden :) cok soluk görünüyomusum kansizlik olabilir dedi cigerlerimi kalbimi filan dinledi guatirima bakti eliyle en sonudada kan aldi 2 güne cikarmis sonuclar,bakalim ne diyecek sonuclar bana..

Yasocum saol canım.İş yerinde olmak gerçekten çok ama çok zorluyor allahtan havalar yağışlıda biraz daha iyiyim.
Çok geçmiş olsun sanada inş.kötü birşeyler yoktur ama sen genede pozitif düşün güzel şeyler olsun canım.

Lightlife hayır canım bitter de yasak maalesef.

Kızlar bugün pek giremem keyfim yok. Eşimle kavaglıyız, sabah servisle kaza yaptık, az önce de işyerinde keyfim kaçtı bi sebepten.

Ara ara gelirim.

Özgem canım şimdi nasılsın birazdaha iyimişim.Üzüldüm canının sıkkın olduğunu okuyunca.Bazen istemesekte birbirimizin böyle canını sıkabiliyoruz işte.İnş.moralin düzelmiştir canım.

Günaydın bebekler.
Yarın büyük gün sıkın dişinizi nolur.
1. oluruz belki yine olamasakta 2. lik de yeter.
Dün yediklerim
Sabah
Domates, 1 kk peynir, 4 zeytin maydanoz, 1 buğday ekmek, 4 dilim salatalık

Öğlen
Pirinçsiz ve kıymasız ıspanak, yoğurt, az salata

Ara
3 yudum nescafe (Nilay senin yüzünden)

Akşam
8 adet Sultanahmet köfte, çoban salata

Ve bu sabah 70.6 :lepi:

X