Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Sende çıkma kırrım kafamı. Zaten moralim bozuk döverim valla bak. Şitreşimi atarım üzerinde ona göre.

Huuuu kızlar nerdesiniz ya. Kimsecikler yok bugün.
Cerenle Çiçekde gelmedi.

cıkmıyorum canım şimdilk cok ii gidio ..
bu günü atlatsaydık bi aksam evde yapabildiğim kadar spor yapıcam.. kaydirigubbakcemile2

Özgecim hafta sonu bozmadığın için en gec çarşamba,perşembeye cuma kilona ineceğini düşünüyorum ben..

Zevcan canım bence verebilirsin 9 günde spor desteği ile..Azmin elinde ne kurtulur.

Benimde hedefim çarşamba günü cuma kiloma ulaşmak sonra 3 gün iniş olur. Cumartesi pazar hooop çıkış :=))

Ve bğünkü menüm

Sabah

Yarım domates,bir salatalık,4 zeytin,bir yumurta
bir bardak çay

11:45 Bir kupa yeşilçay

Öğlen

13:00 Bir kase yoğurt,iki köfte,salata

15:00 Bir bardak yeşilçay

Ara:Bir kase erik

Akşam

Sebze çorbası,salata olucak...

1,5 litre su şimdilik...

Heheheh herkesin derdi cumartesi pazardan yana
Geçtiğimiz haftaya kadar benimde öyle olurdu.
Ama bu sefer ben çok kararlı başladım.
Regl olup yatmamında etkisi vardır belki.
Heralde hafta sonunu kilo almayıp veren tek kişi benim...
Ama daha çok dikkat etmem lazım...
Sporla desteklemem lazım tek kusurum o sanırım.
Ama buğün dinlemicem benimkini ve gidicem yürücem.
Sinirliyim zaten ona ohh olsun...bayanssulusmile

Bilmiyorum bu ne kadar doğru olur anladığım kadarıyla herkes hergün tartılıyor hatta benim gibi günde birkaç kera bile tartılanlar var.Kendi grubumuzda hergün kilo paylaşımı yapsak.Bende kilo aldığımı görüp kendini frenliyenlerdenim.Böylece çok daha fazla destek olmuş oluruz birbirimize.

ama ben belli bi diyet yapmıyorum ki henüz hep karışık ama genel olarak söliim.. beyaz ekmek şeker tatlı börek hiç yemiyorum.. yeşilçay..5i bi yerde çayından içiyorum günde 2 3 kupa.yedikleriminde diyetlere uygun şeler olmasına dikkat ediyorum öyle :)

Bugünkü menüm;
kahvaltı( 7:30)
yarım dilim tam buğday ekmeği,az peynir, 2 zeytin,domates, salatalık

öğle(12:30)
menemen,yoğurt,maydanoz

ara(19:30)
1 kase kiraz

akşam 21:00
1 tabak taze fasulye,yoğurt,maydanoz

ara 22:45
1 bardak tarçınlı lıght süt

THE END...

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

günaydın kızlar...
bu yiceklerim

sabah kalkınca elma sirkeli su 1 bardak

2 dilim t.t. ekmeği 2 domates yarım salatalık 2 dilim peynir 2 y.zeytin

ara yeşil elma

öğlen salata kıymalı patlıcan yoğurt

ara yeşil elma

akşam taze fasulye yoğurt salata

2 litre su
yarım saat bacak egzersizi
4 bardak çay

çiçek seni cok tebrik ediyorum allah tammaına erdirsin cok sevindim genelde 7. haftada kalp atısı duyulur seninki cok sağlıklı gelişimi iyi demek masallah allah kucağına almayı nasip etsin

Saol canım teşekkür ederim.Evet aslında satıma göre geri ama dr kendini tamamlar gelişim sürecinde dedi ama duyduk kalp atışını çok güzeldi.Senin bebiş nasıl canım sen nasılsın işe geri dönüş yaptın mı ?

Amin canım saol.Bende ogün aramak istemedim.Tatilini bölmek istemedim ama ilk sana söyledim :)))
Ve evet 1.olmuşsunuz kızlar tebrik ediyorum hepinizi hiç bir şekilde bu kilo verme gayretlerinizin boşa gittiğini düşünmeyin bakın size ne kadar güzel bir ödül olarak geri geldi.

ben geldiiimmmm :)
Çağlayanım çiçeğim tebrik ederim bebeğim pek kafiyeli oldu :) Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı bebiş versin tamamını erdirsin canımcım.

Amin canım çok saol.Allahım kısa zamanda sanada nasip etsin inş.

Dün gelemedim kızlar ben neden gelemedim söyliyim işlerim çok yoğun birinci sebebim ikincisi bu bebiş beni çok yoruyor,mide bulantısı,göz kararması,baş dönmesi,gaz şişkinliği,halsizlik ne ararsanız varyani birde bütün bunlar iş yerinde oluyor.Çok zorlanıyorum hiç pcde kullanmak istemiyorum yazarken bile yoruluyorum nasıl iş anlamadım :))
Fırsat bulduğum tüm anlarda kafamı masama koyup uyumak istiyorum ve 5-10 dk olsa bunu başarabiliyorum.Sürekli gelemezsem bana kızmayın olurmu şu dönemi atlatıyım bende sizlere yeniden destek olmaya devam edicem.

Özgem bu arada dün kilona takmışsın tatlım artı çıktı diye ama monti böyle şeyler oluyor canım biliyorsun bu hafta artılı çıkarsan eminim hafta sonu artı gösterdiğinle beraber tekrardan bir kilo değişimin daha olacak bana çok oluyordu.sakın yediklerinin sayısını arttırma.Yada şöyle yap,bir gün meyve,bir gün protein ağırlıklı beslenip vucudunu şaşırt canım

yaa kızlar yediklerim cok gibi gelio benm ne bilim sanki dünyayı yiyorum hiçç açlık hissetmiom dünden beri 500 gr vermişim aslında ama bilemiyorum ne olucak

çiçeğim hoşgeldin canım senin ve bebişin ii olmasına sevindm başlarda olur öyle seyler toparlarsınız 2-3 aya yerimseniben

Saol tatlım inş.öyle olur herkes öyle söylüyor ama iş yerinde olmak çok zorluyor beni.

Yediklerinde bence çok değil gayette güzel şeyler,bu şekilde devam et canım sakın bozma istikrarını.

Günaydın herkese.
Dün yediklerimi ekliyorum kızlar.
Sabah
1 domates, 1 kk peynir, 4 zeytin, bikaç dal maydonoz, 1 buğday ekmek

Öğlen
1 fırında tavuk but, 1 yk z.yağlı fasulye, az salata, yoğurt

Akşam
2 şeftali, az kiraz

Bu sabah 71.6 hala artıdayım ama dün sabah ki gibi 72.3 çıkmadığımı sevindim. Sanırım dediğiniz gibi şişlik var vücudumda. Cuma ya 71 olmak istiyorum kısmetse.

Özgecim hafta sonu bozmadığın için en gec çarşamba,perşembeye cuma kilona ineceğini düşünüyorum ben..

İşallah Şebocum.

Nilayım köfteler etsiz se mönün süper canım. Sebze çorbasında un olmasın dikkat et.

Canım ben normalde sadece Cuma tartılıyorum. Dün tartılma sebebim haftasonu kaçamak yapmadım bakalım ne olacak diyeydi.

süper cnm afiyet olsun.

Mikemmel :lepi:

Çiçekim dün aklımdaydın hep ama aramak istemedim hemen.
Çok normal cnm bunlar sabret hepsi geçecek. İnan bana özleyeceksin bulantıları vs.
Evet haklısın monti de dalgalanmalar normal ama yine de uyuz oldum. Neyseki bugün daha iyi kilom.

yaa kızlar yediklerim cok gibi gelio benm ne bilim sanki dünyayı yiyorum hiçç açlık hissetmiom dünden beri 500 gr vermişim aslında ama bilemiyorum ne olucak

Yediklerin çok değil. Unutma az yemek de kilo aldırır şekerim. yerimseniben

Beni merak ettiğinizi biliyorum ama gelemiyorum işte öylede bir durum var.Havalarda çok sıcak burda karnımda taş gibi bu sabah nedense hareket bile edemiyorum.Anlamıyorum neler oluyor :))

Özgecim sen böyle gidersen çok yakında 70li rakamları kıracaksın canım.Ama sağlıklı besleniyorsun sonuçta belkide bir anda 1-2kg birden gider moralini yüksek tut canım ve yeşil çay ve suyu arttır inan çok faydası oluyor.

Çiçekim sen iyi ol da gelme canım önemli değil.

Valla dün sinirimden ne çay içtim ne su. Ama bugün dönüyorum yine çayıma suyuma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…