Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

umarım fazla değildir özgecim yaa bende dün hiç su içmedim 1 litre ya içtim ya içmedim ama bu gün 2 litreden az içmicem su cok önemli gercekten metabolizmamın sürekli calısmasını sağlıyo..
daha şimdiden yarınki sonucu cok merak ediom kaydirigubbakcemile2

Zevcan iç cnm dediğin gibi su önemli.
Ben sürekli masamda bulunduruyorum ki içeyim.
Birde yeşil çay alayım kahvaltıdan hmn sonra içecektim ama unuttum.

çağlayanım bebişinin kalp atışlarını duymuşşun cok sewındım tatlım bundan sonra varlığına bıraz daha ınanmıssındır tatlım :)) kendıne dıkkat et tatlım benım :)

kızlar 1. liğinizi kutlarım en kısa zamanda hedeflerınıze ulaşırsınız inşallah canlarımopuyorumnanaktan

Ceren teşekkürler şekerim. Nasılsın bakalım Cumadan beri görüşemedik.

Zevcan bende sevmiyorum ama çok faydasını görüyorum. O yüzden zorla da olsa içiyorum cnm.

Ceren teşekkürler şekerim. Nasılsın bakalım Cumadan beri görüşemedik.

Zevcan bende sevmiyorum ama çok faydasını görüyorum. O yüzden zorla da olsa içiyorum cnm.

pek ıyı degılım canım halsızım dun ıs yerımde bayıldım bugun evdeyım tatlım daha kahvaltı dahı yapamadım mıdem bulanıyo cok canım oyle yanı hastayım bıraz sen nasılsın tatlım fıstıgım denızde yuzdumu bol bol :))

Çağlayancım, annelik kolay değil değil tabi tatlım, bu yüzden bu kadar kutsal,
Benimde 2 hamileliğim seninki gibi geçmişti, oğlanda 11. haftada, kızda 14. haftada geçti,
biraz dişini sık.
Aslında rapor alsanda 10 gün falan dinlensen çok iyi gelir sana.
2. trimester çok daha rahat geçiyor.
Sen ne zaman iyi hissedersen o zman gel, ama bizi habersiz bırakma tatlişim.

Ben geldim hanımlar...

Yeni müdürüm yurt dışında eğitimde tüm işler bende.
Çok yoğun geçiyor ama fırsat buldukça geliyorum..

Cerencim regl oldun mu peki.
Minnoş yüzmedi ya bu sefer. Korktu deniz soğuktu hafiften istemedi girmek. Halbuki geçen sene çıkaramazdık. Neyse alışacak yine işallah. Dalgalar geldikçe su geliyor anne girmeyelim dedi durdu :)

Nilay kolay gelsin canım sana da.

Cerencim bu diyet olayı senin bağışıklığını mı zayıflattı acaba? yada hep mi böyleydin, seni tanıdığımız 2-2,5 ayda 3 yada 4. hastalığın, çok geçmiş olsun canım yaa.
İnşallah hasta değilsindir müjdeli bir haberin belirtisidir..

geçmiş olsun canımm dinlen iice tatil zamanı gelio hasta olayım deme sakınn ii bak kendinee

Özgecim süpersin yaa, bak hemen inişe geçmişsin, ben dün biraz tuzlu yedim yani yemek tuzlu olmuş, suyuda fazla içmiştim, sanırım tamamı çıkmadı 100 gr. bile inmememişim(

menünde gayet güzel canım.

Saolasın ablacım yine gelicem öpüldünüz...
Bu arada ben regl oldum çok sitresliyim canımda tatlı istiyor.
Bisküvi yedim buğün ya üzügünüm ama dayanamadım
Kahvede içtim...:S:S

Çok geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine..
Mide bulantısı baş dönmesi filan inşallah ikinci kez sayende teyze oluruz.
Haydi hayırlısı...

Nilay oldu cnm şimdi. Tüm dengeyi bozdun. Ve ilk zamanlar ufak kaçamaklar alımla sonuçlanıyor. Yapma bir daha sakın.
Tatlı krizleri için yağsız süt ve tarçın birebir şekerim.

Şebnem sende süpersin hepimiz süperiz :)

Nilay oldu cnm şimdi. Tüm dengeyi bozdun. Ve ilk zamanlar ufak kaçamaklar alımla sonuçlanıyor. Yapma bir daha sakın.
Tatlı krizleri için yağsız süt ve tarçın birebir şekerim.

Dayanamadım ablam ya pişmanda değilim işin kötü yanı.
Sitresli bir hafta geçiriyorum iş,yaz okulu dersleri başladı saldım buğün kendimi sanki...
Ama toparlıcam.:hulya:

regl olamadım canım dun bayılınca ıs yerının doktoru geldı o ılgılendı benımle gorunurde bırseyım olmadıgını soyledı esım geldı oradan kendı doktorumuza gıttık tansıyon dusuklugu artı kansızlıktan olabılecegını soledı ama hamılelık olabılecegınıde soledı kadın dogum uzmanına gıtmemızı onerdı fakat doktorum cuma gunu gelecekmıs bende o zamana kadar bekleyecegım canım evde test yapayım mı bılmıyorum merakta edıyorum acıkcasıı :))
valla eger kesın sebep kansızlıksa tatlım dıyetten kaynaklanmıyodur canım cunku benım bunyem cok hassas cok kolay rahatsızlanıyorum bıtanem bakalım hayırlısı
Şebnem benimde aklımda olan o. İşallah cerenin de göbişko doludur.
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
geçmiş olsun canımm dinlen iice tatil zamanı gelio hasta olayım deme sakınn ii bak kendinee
saol ttlımm
Çok geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine..
Mide bulantısı baş dönmesi filan inşallah ikinci kez sayende teyze oluruz.
Haydi hayırlısı...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ınsallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…