Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Zevcan senin bu haftaki kilon neyse o olacak, paylaşıma yazmaya gerek yok.

Lightlife'ın 6. takımdan ayrıldığı kg. ı araştırıcam ona göre bakıcaz duruma, emin olayım onun durumundan da haftalık bölüyo muyduk aynımıydı.

.

öğlen yemeğimi yedim geldim bende.. kaydirigubbakcemile2
1 kasık yağ ile menemen yaptım 1 bucuk bardakta ayran içtim..
sabahtan acıkmadığım için elmamı yemedim öğleden sonra kesin acıkırım ama cokacimcoook aksam yemeğini hazırlamakta uzun sürcek

Zevcan ohh süper mönü valla.
Yarın sabahda bizim kahvaltıda menemen var.
Sırf memenem yerim biraz da peynir.

Kızlar karar verdim ben yarın sabah yine tartılıcam. Ne bu böyle ya. Cumadan bu sabaha 1 kilo fark çıkıyor resmen. Atamıyorum kafamdan bir türlü.

ben hergün tartılıyorumm :KK70: yoksa çok merak ediyorum napimm. cok cıkarsam azaltıomm yedigimi kaydirigubbakcemile3

Zevcan ohh süper mönü valla.
Yarın sabahda bizim kahvaltıda menemen var.
Sırf memenem yerim biraz da peynir.

Kızlar karar verdim ben yarın sabah yine tartılıcam. Ne bu böyle ya. Cumadan bu sabaha 1 kilo fark çıkıyor resmen. Atamıyorum kafamdan bir türlü.

tartıl bencede yaaa 1 gr bile eksik cıkması insanı mutlu edio yarın sabaha 300 gr vermiş olarak başlarsam benden mutlusu olmaz heralde :teytey:

Hayır anlamadığım 200-300 gr anlarım da nasıl 1 kilo fark ediyor.
Üstelik c.tesi günü yüzdüm bütün gün.

bilemiyorum canım yaa ben 9 günde 3.300 aldım ki yürümekten ayaklarım su topladı o derece yine aldım yine aldım ama yedim tabii sen dikkat de etmişsn o kadar bu hafta düşüceksin ama ben buna eminim :lepi:

Özgecim fazla yüzmüşsün demek ki gözeneklerden su girmiş vücuduna, bugün biraz zıpla bak nasıl gidecek:=)

Bende günde 10 kere taetılanlardanım. Eve giderim wc ye girip çıplak tartılırım o kg. yarın için sinyal veriri zaten. Sonra üstümü giyer tartılır akşma yemeği yer tartılır en sonda yatarken tartılırım:=)

angela canım paylaşım alalnına nasıl kg. verdiğini yazman gerekiyor, ilgilenirsen sevinirim.

Lightlife sen 6. takımdan 73 ile ayrılmışsın , 14.05.2010 da, 5 haftada nasıl 7 kg. aldın sekerim ?

Öğlen yemeği yiyienler üzerine birde yeşil çay içsin bakalım benim diyetisyenin özellikle üzerine bastığı konu öğlen ve akşam ym. üzerine hmn yeşil çay içilecek.

Özgecim fazla yüzmüşsün demek ki gözeneklerden su girmiş vücuduna, bugün biraz zıpla bak nasıl gidecek:=)

Bende günde 10 kere taetılanlardanım. Eve giderim wc ye girip çıplak tartılırım o kg. yarın için sinyal veriri zaten. Sonra üstümü giyer tartılır akşma yemeği yer tartılır en sonda yatarken tartılırım:=)

angela canım paylaşım alalnına nasıl kg. verdiğini yazman gerekiyor, ilgilenirsen sevinirim.

Lightlife sen 6. takımdan 73 ile ayrılmışsın , 14.05.2010 da, 5 haftada nasıl 7 kg. aldın sekerim ?

Öğlen yemeği yiyienler üzerine birde yeşil çay içsin bakalım benim diyetisyenin özellikle üzerine bastığı konu öğlen ve akşam ym. üzerine hmn yeşil çay içilecek.

anlaşıldı kaptan yeşil çayım yok ama form çayı içeyim 1 fincan :lepi:
zafer bizim olucak :teytey: :teytey: :teytey:

Zevcan anne yemekleri aldırır şekerim. :)

Şebo zıpzıp oynayalım kızımla bari akşam. İp atlayayım 100 adette bari. Bundan sonra yemekten hemen sonra içicem yeşil çayımı. Akşam zor benim için ama kahvaltı ve akşam yemeği sonrasında hemencik içicem.

Zevcan anne yemekleri aldırır şekerim. :)

Şebo zıpzıp oynayalım kızımla bari akşam. İp atlayayım 100 adette bari. Bundan sonra yemekten hemen sonra içicem yeşil çayımı. Akşam zor benim için ama kahvaltı ve akşam yemeği sonrasında hemencik içicem.

napalım tatlım yaa9 günde aldıysam 9 günde vericem ben kazanıcam kaydirigubbakcemile2

Bugün yediklerimi ekliyorum.
Sabah
1 domates, 1 kk peynir, 4 zeytin, bikaç dal maydanoz, 1 buğday ekmek

Öğlen
1 fırında tavuk but, yoğurt. az salata. 1 yk z.yağlı ayşe fasulye

Akşam
1 Şeftali, biraz kiraz, 1 kase yoğurt

Yarın yiyeceklerim
Sabah
Menemen, 1 kk peynir

Öğlen
Karnabahar, yoğurt, salata

Ara
Meyve (muhtemelen kiraz)

Akşam
Yoğurt, kıymalı patlıcan yemeği, salata

Zevcan öyle olmuyor işte şekerim. 9 günde alınan 9 günde verilmiyor ahhh ahhhh :KK43:

Bugün yediklerimi ekliyorum.
Sabah
1 domates, 1 kk peynir, 4 zeytin, bikaç dal maydanoz, 1 buğday ekmek

Öğlen
1 fırında tavuk but, yoğurt. az salata. 1 yk z.yağlı ayşe fasulye

Akşam
1 Şeftali, biraz kiraz, 1 kase yoğurt

Yarın yiyeceklerim
Sabah
Menemen, 1 kk peynir

Öğlen
Karnabahar, yoğurt, salata

Ara
Meyve (muhtemelen kiraz)

Akşam
Yoğurt, kıymalı patlıcan yemeği, salata

Zevcan öyle olmuyor işte şekerim. 9 günde alınan 9 günde verilmiyor ahhh ahhhh :KK43:

denicem tatlım yaa kırma şevkimi sırnaşık şey
menülerin cok güsel tatlım bende yarına kıymalı patlıcan yapıcaktım kaydirigubbakcemile5

Zevcan saol cnm. ışallah bunun dışına çıkmıcam. Şu ana kadar gayet iyi ama bakalım.

Şaka şaka verirsin cnm bir hafta yap kaçamaksız hepsi gider. Montiyle ben ilk hafta 3 kilo vermiştim.

Zevcan saol cnm. İşallah bunun dışına çıkmıcam. Şu ana kadar gayet iyi ama bakalım.

Şaka şaka verirsin cnm bir hafta yap kaçamaksız hepsi gider. Montiyle ben ilk hafta 3 kilo vermiştim.

bende vercemmm aklinialirimsmile

su içemiom bu gün sadece izmitten gelince böyle oluom hep mutsuz mutsuz su bile içesim olmuyoo sevmiyorum çankırı ben yaaaa :çok üzgünüm:

çıkmazsın sen menü dısına inanıyorum buna ben cıkarımda sen cıkmazsın :KK1:

tatile çıktım ve 5 haftada değil 2 haftada aldım 7 kiloyu şebnemcim. nasılmı oldu? şöyleki ekmek yemiyodum hamur işi tatlı pilav kola kızartma pizza börek pide vs.hiçbişey yemiyodumda monti diyetinde tatilde bunların hepsini yiyince 7 kiloyu alıverdim işte boshayallersmile

X