Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın şekerler.

Özgecim bence de şişliktir, aynı durum bende de var bugün Cumaya göre +500 ama takmıyorum 2 günde iner diye umuyorum.

Lightlife(canım adın neydi?) ve Zevcan hoşgeldiniz, nasıl geçti tatiller, anladığım kadarıyla dikkatb edememişsiniz, Bugün sizin için bir başlagıç o zaman, inş. kısa zamanda toparlarsınız.

Cuma günü 1. olmuşuz, hepiniz tebrik ederim, angela sende bireyselde birinci olmuşsun bravo tatlım çok iyi bir başlangıç yaptın.

Nliaycım senide tebrik ederim 3. günlük montinin karşılığı güzel olmuş.

hoşbuldum şebnemcim adım nur. tatil süperdi kilomdanda anlaşıldığı üzere :kedi: ama bugünden itibaren diyete start verdim :lepi:

İşallah şişliktir kızlar yoksa bırakıcam diyeti falan daral bastı bana artık.
Ver al ver al bıkkınlık geldi.
Salıcam çayıra mevlam kayıra artık.
Böyle kabullenicem kendime.
aaa sakınnn :eek:lmaz: bünyen şuan direniyor ve pes etmeni bekliyor sakın pes etme ok ? :lepi:

günaydin kizlar,benimde hafta sonun iyi degildi bende +600 ama ben diyetim biraktim sanki ya kendi kendie gitsin diye bekliyom nasil olcaksa haha

aaaa kızarım sana nedemek böyle kabullenicem herkesteki aynı iskelet sende neden fazladan 20 kilo yağ olsun düşünsene bi 20 kilo yağğ kaç paker margarin eder sakın bırakımm falan deme er gec ericek bı yağlar herkes incecik güzel güzel gezerken sen yağ fıcısı gibimi dolasıcan yok öyle seyy topla kendini vücudun direniyordur en fazla 1 hafta daha direnir sonrasında yine sen kazanıcaksınn ..

Zevcan işallah dediğin gibi olur kuzum ama ne bileyim. Haftalardır 7 li rakamları görmekten gına geldi. Gerçi geçen hafta kaçamağı hala bunların sebbei yoksa bu hafta 70 görecektim ben.

aaa sakınnn :eek:lmaz: bünyen şuan direniyor ve pes etmeni bekliyor sakın pes etme ok ? :lepi:

Anam ne direnişmiş be. :roflol: Bitmedi gitti.

günaydin kizlar,benimde hafta sonun iyi degildi bende +600 ama ben diyetim biraktim sanki ya kendi kendie gitsin diye bekliyom nasil olcaksa haha

Yaso demek hepimiz aynıyız. Bende +1 kilo dayım şu an nasıl oluyorsa.
Neyse Cumayı beklicez bakalım.

Zevcan işallah dediğin gibi olur kuzum ama ne bileyim. Haftalardır 7 li rakamları görmekten gına geldi. Gerçi geçen hafta kaçamağı hala bunların sebbei yoksa bu hafta 70 görecektim ben.

Anam ne direnişmiş be. :roflol: Bitmedi gitti.

Yaso demek hepimiz aynıyız. Bende +1 kilo dayım şu an nasıl oluyorsa.
Neyse Cumayı beklicez bakalım.

bakalim canim sen inersin gene diyete deavm ediyosun en aziondanda ben ne edecem bilmiyom ins bugünü diyet modunda gecirebilirim 1 gün yapabilsem toliycam kendimide artik dedigin gibi iyce gina geldi püff kendiliginde gitse ne olur sankisempatiksalakcinni

Yaso asıl senin için kolay olmalı. Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Bitir artık şu işi kuzum.
Bi iki hafta yaptın mı bitecek zaten senin için.

cumaya kadar hiç kacamaksız monti yapıcam sporumuda aksatmicam elma sirkesinede başladım sonucu cok merak ediom yyaa kızlar su kilo bildirme olayı keske pazartesi olsaydıda haftasonu kendimizi tutmamız için bi nedenimiz olsaydı cuma olayı bana cok ters gelio ..

Günaydın hanım ben geldim...

Kaçamaksız bir hafta sonu olmuştur umarım...
Benim için öyle oldu sadece yeşilçayımı içemedim.
Regl oldum ve tüm hafta sonu yattım diyebilirim ağrı içinde.
Annemde bakmış bulamamış bende daha fazla uğraşmadım.
Ama meyvemi sebzemi sebze çorbamı hepsini yedim.
Bir ara dayanamadım tartıkdım 65.50'yi gördüm:KK70:
Ama cumaya kadar tartılmıcam söz:KK70:

Yaso asıl senin için kolay olmalı. Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Bitir artık şu işi kuzum.
Bi iki hafta yaptın mı bitecek zaten senin için.

canim adapte olamamin etkiside bu yüzden birazda artik istedigimi giyebildgiim icin asilamiyorum ama tabi tam olarak memenun degilim aslinda suan icin diyetten cok spora ihtiyacim var ama baslayamadim bi türlü yarin randevum var baaklim doktor ne diycek su uykuyu bi atsam üstümden hersey cok güzel olcak suan oglumu yatiridm uyusunda bende biraz dans calismasi yapcam :roflol:

tebrikler canim cok iyi gidiyosun valla sende gececen beni zaten yenielr gelip geciyo bizi biz hala yerimizde sayiyioz iymi :)

sebnemcim püsküütün notu :

Sizlerden genel bir ricam var.. Kilo vererek dönen arkadaşlarımız olduğunda, konuya ilişkin kuralımız yeni olduğu için uygulamada aksamalar olmaması adına, Cuma gününden önce paylaşım alanına ilgili üyenin yarışmadan ayrı kaldığı süreyi ve bu sürede verdiği kiloyu paylaşım alanına yazmanız.. Hesaplamayı beraber yapalım ve diğer takımlar da gerçek bir örnekle durumu görmüş olsunlar..

tebrikler canim cok iyi gidiyosun valla sende gececen beni zaten yenielr gelip geciyo bizi biz hala yerimizde sayiyioz iymi :)

Teşekkür ederim canım...
Yok canım ben daha uzun bir süre buralarda olurum.
Ama elimden gelenide yapıyorum.
Başarıcam inşallah desteğinizle.

cumaya kadar hiç kacamaksız monti yapıcam sporumuda aksatmicam elma sirkesinede başladım sonucu cok merak ediom yyaa kızlar su kilo bildirme olayı keske pazartesi olsaydıda haftasonu kendimizi tutmamız için bi nedenimiz olsaydı cuma olayı bana cok ters gelio ..

Evet p.tesi olsa cidden daha süper olurdu Zevcan.
Hadi bakalım bu hafta senden büyük bi atılım bekliyorum.

Geçmiş olsun güzelim.
Tartılma tabi bak ben bu sbh tartıldım depresyona girdim. :roflol:

canim adapte olamamin etkiside bu yüzden birazda artik istedigimi giyebildgiim icin asilamiyorum ama tabi tam olarak memenun degilim aslinda suan icin diyetten cok spora ihtiyacim var ama baslayamadim bi türlü yarin randevum var baaklim doktor ne diycek su uykuyu bi atsam üstümden hersey cok güzel olcak suan oglumu yatiridm uyusunda bende biraz dans calismasi yapcam :roflol:

Yaso fazla salma cnm aman diyim. Emekler boşa gitmesin sonrası beter oluyor. Ben ettim sen etme şeker. kaydirigubbakcemile3

sebnemcim püsküütün notu :

Sizlerden genel bir ricam var.. Kilo vererek dönen arkadaşlarımız olduğunda, konuya ilişkin kuralımız yeni olduğu için uygulamada aksamalar olmaması adına, Cuma gününden önce paylaşım alanına ilgili üyenin yarışmadan ayrı kaldığı süreyi ve bu sürede verdiği kiloyu paylaşım alanına yazmanız.. Hesaplamayı beraber yapalım ve diğer takımlar da gerçek bir örnekle durumu görmüş olsunlar..

kilo alarak dönen olursa da belirtecekmiyiz paylaşım alanına?

Zevcan eğer cidden kaçamaksız yaparsan 1.5-2 kilo verirsin cnm monti ile.
Ama gerçekten kaçamaksız yapman lazım.
Ufacık bir hatayı affetmiyor monti amca.

Zevcan eğer cidden kaçamaksız yaparsan 1.5-2 kilo verirsin cnm monti ile.
Ama gerçekten kaçamaksız yapman lazım.
Ufacık bir hatayı affetmiyor monti amca.

tamam tatlım direnicem gerekirse günde 3 kere basküle cıkıp hırs yapıcam.orda kiloları göredükce cok hırslanıyorum beni en cok motive eden bu baskülde kilolarımı görmek tartılmadığım zaman nedense umursamıyorum..

X