3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

Sizin adınıza inanın çok mutlu oldum.
Bana "belki bu ilişki yarım kalacak belki tamamlanacak, zamanla göreceğiz" dedi.. Eğer hatalarımızı görmemiz için yapmak zorunda hissettiyse bunu, ben de hatalarımın farkındayım..

Devam etsek de olacak olan bu sanırım. Herkes "ya nişanlıyken evlilik aşamasında yaşasaydın bunu" diyor.
"Devam etsek de " iste bu kendinize yaptiginiz enbüyük kötülük !!!
Ben tam 1sene bekledim geldi gitti geldi gitti hep ayni laflarla her gidisinde devam etsek sonra daha kötü olurdum dedim sonra yine kendimi onu beklerken buldum ensonunda bana yazdiginin haftasi nisanlandi haberini aldim keske ilk gittiginde cikarsaydim hayatimdan simdiye kadar izi bile kalmamisti belki yapmayin lütfen birilerinin engüzel hayaliyken haketmeyenlerin hikayesi olmayin..
Zor biliyorum benim hâlâ canim yaniyor ama öldürmeyen aci güclendirir sabredicez bunlarda gececek...

sert yazacağım: başkalarıyla takılmak istiyor ama kimseyi bulamadığı anlarda da sen kenarıda bekle diyor.
tezini de yazdırmış. valla ne diyim.. zaten sen dibine kadar sömürülüp kendin vazgeçene kadar biz ne desek boşa gidecek..

Benimde 3yillik ilişkim bitti neredeyse 3 hafta olacak. Bence hiç birşey yapmana gerek yok bekle. Ne yapabilirsin ki konuşulacak herşey konuşulmuş. Zaman tanı kendine. Ben ilk gunler cok kötüydüm çok sinirliydim msj atmamak için zor duruyordum simdi yavaş yavaş azaldi.

Lütfen dilediğinizi yazın. Hiçbir şey canımı daha fazla yakamaz bu saatten sonra zaten..

Zamana bırakmak denilen şey bu işte. Ama o zaman nasıl geçer? Sürekli uyumak istiyor insan..

Yazdıklarınızda size çok hak veriyorum. Asıl mesele kalbime anlatmakta bunları. Onun da zamanla olacağına inanıyorum..

aynı yollardan geçtiğim için sizin için çabuk olması için bu sürecin yazdım. bana da başka bi arkadaşım yol göstermişti inanın çok işime yaradı.

önce hazmedin acınızı yaşayın kabullenin ve salın bırakın.

ve en önemlisi stalk yapmayın haber almayın sormayın inanın sadece unutmanızı zorlaştırıyor. ortak arkadaşlarla görüşmeyin sosyal medyanızı kapatın engelleyin adamı. ben telden bile engellemiştim arar diye beklentim olmasın diye.

Ya ilaç olacak ya son olacak; bu zaman..
Ama emin ol gerçeği göreceksin.
Onun içinde senin içinde; umarım herşey yoluna girer.

O beni her yerden sildi dün gece. Ortak arkadaşımız çok. Ben de acı çekmemek için kendi ınstagramımı kapattım. Görmemek için. Açar mıyım bilmiyorum geri.. Diğer yerleri kapatamadım duruyor öylece. Elim varmıyor..

Zamana bırakmak denilen şey bu işte. Ama o zaman nasıl geçer? Sürekli uyumak istiyor insan..
Valla geciyor canim. Ben evdeyim calişmiyorum bana geciyorsa sizede geçer. Bu zaman zarfında ne istiyorsanız onu yapın uyumak mi film izlemek mı yürüyüş mu. Ne istiyorsan onu yap zaman geciyor

varsın varsın kapat hadi.

ödlek erkek tavrı. ben 9 senelik ilişkimde ayrıldığımı facebooktan silinerek öğrendim :)

ablam aynı şeyleri yaşadı onu görerek söylüyorum sana dönecek belki uzun zaman olacak ama yinede dönecek.Sen olmadan senin onun hayatındaki yerini görüp boşluğa düşecek ve sonrada hiç bir şey olmamış gibi geri gelecek.aynı şeyleri ablam yaşadı atlattı evlendi.o şahıs bin pişman geri geldi. benim sana tavsiyem ne kadar seversen sev bir süre sonra atlatıyorsun senide senin onu sevdiğin gibi biri sevince daha mutlu olacaksın emin ol.

Lütfen dilediğinizi yazın. Hiçbir şey canımı daha fazla yakamaz bu saatten sonra zaten..

şuna inan gerçekten seni senin onu sevdiğin gibi sevse yok sonra ararım, sensizliği yaşayayım saçmalıklarına girmez.
adam gibi diyemiyor sal ipimi ben hayatımı yaşayacağım diye.

yıkıntıları alıp gayet iyi bir restorasyon yapmışsın. master mezunu olmuş, iş güç sahibi olmuş hemen gözü açılmış kızlarla görüşmeler vs.
sonra da bi seçim yapmış. keşke tatili matili bırakıp kesip atsaydın bu kişiyle tüm ilişkini.

Ayrılık acısı geçecek. Onemli olan bir daha ayni yanlislari yapmamak.

Hani birden terk edildim demissin ya bak disardan bakan icin bu iliskinin bitecegi zaten belli tatlim.

Sen fazla sahiplenicisin bu erkegi belli bi yerden sonra bunaltir o yerde neresi biliyorsun di mi kendini adam sanip baskasini bulabildigini gordugu an.

Sen bu sekilde fazla koruyucu, kollayici, kiskanc, ustune dusen tarzda iliskiyi yasamaya devam edersen kendine bu kisiye benzeyen yani baskasini koltuk degnegi gibi kullanip isi bitince atan adamlari cekersin.

Bu kisi araya baskasini alacak kadar iliskiyi bitirmis, gozden çıkarmış, suslu edebiyatlarla da sana kapiyi kapamis, numaralarini silmis.

Umarim bi dahaki iliskinde daha saglam bir erkege denk gelirsin ve sen de fazla uzerine dusmezsin. Hakkinda hayirlisi olsun.

Keşke diyebilseydi o cümleleri. Ben daha fazla ne duyabilirdim ki yaşayacağımı yaşadım göreceğimi gördüm zaten..
Dilerim aynısını yaşar. çok sever ama sevilmez.. Bunu ancak o zaman anlayabilir. Ona "umarım bir gün beni anlarsın" dedi. O da "umarım sen de bir gün beni anlarsın" dedi. Dediğiniz gibi, yıkıntılarla çok uğraştım.. Hayrını kim görür bilmiyorum..

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Aldığım acı bir ders oldu.

benim de mi sorunum bu acaba dediğiniz senaryoyu kaç kere yaşadım. ama sahiplenmezseniz de adamlar gidiyor ne yapsak gidiyor düzgün adam yok nokta.

Çünkü asla böyle sevilmeyeceğini o da biliyor. Buna adım gibi eminim. Gerçek sevgiyi aradığında aklına ben geleceğim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…