3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

Haklısın. Böyle birilerinin hakkına girmek ahını almaktan çok korkardı. Cümleleri ondan güzel sanırım. Bana "senin beni sevdiğin gibi kimse beni sevmeyecek biliyorum bunu" demitşti o gece tatile gittiğimizde. Ama yine de gidiyor işte.

Zamanla bu isteğiniz bile kalmayacak... boşa üzülmüşüm zamanında diyeceksiniz... ben sizden çok daha uzun süreli bir ilişkimde terk edildim... iyi ki de terk edilmişim... geri döndü mü evet döndü... ama şuan benim tercih edeceğim bir adam değil... sabredin, asla aramayın emin olun geri dönecektir... canınızın yanması da çok normal sonuçta 3.5 yılı paylaşmışsınız...

Evet. İnsan sanırım en çok fedakarlıklarına üzülüyor yanıyor. kimsenin işe kabul etmediği, sonunda gidip "mağazada çalışacağım" dediği bir dönemde zorla mülakata götürdüm.. Ve orada çalışıyor hala. Bana "beni bırak" demişti, "ben bundan sonra hayatımı düzene sokamam" demişti. Her zaman yanındaydım. O da benim yanımdaydı hakkını yiyemem. Ama nankörlük, vefasızlık her ne ise işte. Ağır geliyor..

Çok teşekkür ederim. İstediğim dönmesi ve pişman olması. Bu sürede içim soğuyacaktır biliyorum. Ama yaşadıklarımı yaşamasını çok istiyorum..

Ha bunu bile bile gidiyorsa at çöpe gitsin o adamı.Sevgi saygı sadakatten başka ne bekliyormuş ne umuyormuş ki? Erkekler çok yalancı , beni boğma beni daraltma beni kıskanma derler gider k..... dedikleri kızlarla evlenirler.Hep yalan dolan ya.Bazen bu tür şeyleri duyunca evliyim diye şükrediyorum çünkü bu leş ortamlarda doğru insana denk gelmek çok çok zorlaşmış , onu anladım.Yas sürecini fazla uzun tutmadan hayatına yoluna bak.Dönse de olmaz emin ol.

Kendimi biraz daha çok sevseydim, bunları yaşamazdım sanırım. Çok fedakarlık, çok sevgi. Hatalarım bunlardı.

Keşke adamı kendinizden soğutana kadar uğraşmasaydınız. Kendiniz yazmışsınız aşırı kıskanç ve adamın hareket alanını kısıtlayan biriymişsiniz. Üstüne birde adam sizi psikolojik anlamda hırpaladıkça kıymete binmiş gözünüzde. Onun ilgisizliği sizinde sevginiz katlanmış adamın yaptıklarına rağmen. Keşke adama hakettiği gibi davranabilseniz.

Etmemem gerektiğini biliyorum. Olması gereken bu..
Bunun için atman gereken adımları at
Sen şimdi ondan geriye koca bir boşluk kaldı sanıyorsun ya bunu zevk alacağın şeylerle doldur
Klasık kurslar arkadaş toplantıları gezme tozma doktora gibi

Okurken empati yaparak okudum.
Bu adam sizden geçmiş hatta yerinize yeni birini bile koymuş.
Muhtemelen de o mesajlaştığı kadınla rahat vakit geçirmek içindir.
Kendinize bir iyilik yapın ve sizde ondan geçin. Çok zor olacak biliyorum ama sonrası sizin için daha kötü olacak.
Allah sabır versin ...

Keşke davranabilseydim..

Teşekkür ederim..

Sevgiliden çok annesi gibi olmuşsunuz. Sizin hatalarınız da çok. Yalnız kalmalıyım diyen bir adamla bile hala tatile gitmişsiniz. Haliyle daralmış. Evlenmeden fazlasıyla evli gibi kalmışsınız. İpi hiç bırakmamışsınız. Birde tabi iş güç hayat yaşanılanlar var..
Anlattıklarınız kadarıyla sizi seviyor, geri dönecek de.. Kabul edersiniz etmezsiniz o arada neler olur bilmiyorum ama zorlamayın artık, akışına bırakın..

Arabesk ilişki mi bilmiyorum. İlişkinin ilk başlangıcından sonuna dek o da bana aşırı düşkündü. Karşılıklıydı her şey..

Annesi gibi oldum. Çünkü çok zor zamanlardan geçti. Hayatı değişti, destek olmalıydım. Evet çocuğum gibi seviyordum. Ama aynı zamanda abim, babam, erkek kardeşim gibi. Seviyordum işte her türlü. Onun da sevdiğini biliyordum. Zor zamanlardan geçtim, ona düşkünlüğüm iyice arttı. Hayatıma en iyi giden şey onunla olan ilişkimdi.. O yüzden çok üzerine düştüm.

Teşekkür ederim yorumunuz için...

Hayatinizdan cikarin acik ve net.
Bunu aciyi ceken biri olarak söylüyorum bekle derler , kafam karisik derler , seni üzmek istemiyorum derler, derlerde derler hepsi sizi yedekte tutmak icin.
Yarin birgün benim gibi evlilik haberiyle yikilmak istemiyorsaniz simdiden cikarin hayatinizdan cünkü böyle daha cok gelip gidecek ve hep caniniz yanacak herseferinde daha cok üstelik...

Adam yeni heyecan istiyor donmeyecek dönse de yine gidecek . Kolay değil ama her acının sonu var bu da geçer. Ağla ağla sonra sil gözünün yaşını hayata devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…