3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

Teşekkür ederim. Çok zor olacak, ama başarmam gerek. Oturduğumuz yerler aynı, çalıştığım yerde hep beraber zaman geçirdik. işime giderken onun evinin önünden geçiyorum. Her yerde o varken çok zor.. Ama yapmam gerek..

Arabesk ilişki mi bilmiyorum. İlişkinin ilk başlangıcından sonuna dek o da bana aşırı düşkündü. Karşılıklıydı her şey..
Bundan emin misiniz? Yani ilişkinin sonunda bile aşırı düşkün olan adam izlenimi vermedi bana hiç. Siz bence görmek istediğiniz şeye inanmışsınız. Adam sizi açık açık istememiş tatilde nefes alayım bari demiş düşkünlük bu mu? Aldatmanın bahanesi olamaz. Sevgin bittiyse insana yakışır şekilde davranıp ayrılırsın ama sanki siz adamı fazlaca boğmuşsunuz bu ilişkide.

Arabesk ilişki mi bilmiyorum. İlişkinin ilk başlangıcından sonuna dek o da bana aşırı düşkündü. Karşılıklıydı her şey..
Ben de bosanmak uzereyim. Hepimiz sevdik sevildik. Bir yerden sonra aklimizi basimiza almaliyiz. Adam sana ara verelim diyor sen tatile gidiyorsun. Adam aglaiyor zirliyor seni arayacagim diyor ardindan seni her yerden siliyor.
Yani adamin umurubda degilsin. Vicdanini rahatlatiyor sadece. Inan diger kadinla cok mutludur o. Benzer seyleri hepimiz yasadik kabullen ve defet. Unutma zerre seni istiyor olsa bir gun ayri kalmaz.

Daha önceki konun gözükmüyorBaska bir isim mi kullaniyordun eskiden ?

Olamayacağım sanırım. İçimde hep bir burukluk olacak. Ama şu anki psikolojim ona öfkeden çok özlem dolu..

Haklısınız. Sadece idrak edemiyorum. Konduramıyorum.. Bunları yaşayan ne ilk ne de son insanım, bunu da biliyorum

Tatile gelmemi istiyordu. Annem aradığı için anneme söz vermiş, o yüzden gelmeni istemiyorum demişti. Özeleştirim var, benim de yanlışlarım oldu. Ama ona zorla bir şey yaptıramazdım. Tıpkı şu anda yaptıramadığım gibi.. ne geldiyse içinden onu yaşadığına inanıyorum..

Geri dönmesi senin icini soğutman icin cok iyi bir fırsat olacak bence
Şuanda seviyorum diyorsun da zamanla göreceksin soğuduğunu. Oyle kafasi estigi gibi seni birakamaz ve ortafa ihanette varmış

Geri dönmesi senin icini soğutman icin cok iyi bir fırsat olacak bence
Şuanda seviyorum diyorsun da zamanla göreceksin soğuduğunu. Oyle kafasi estigi gibi seni birakamaz ve ortafa ihanette varmış

Zamanla özlem yerini öfke ile dolduracaktır. Şu an üzüntülü olduğum için kırgınım..

24 yaşındayız. Haklısınız, ne diyebilirim ki.

Hayal alemini bırakın gerçeklere odaklanin. Geçmişte benzer şeyler yaşadım,döner mi pişman olur mu gibi söylemler sadece acınızı yaşama sürecini uzatır. Aldattı ve başkasını tercih etti gitti. Bu kadar net. Buna odaklanin

O tatile gitmemeliydin.
Hem tatile gidip hem de orada birşeyler yaşadıysan diyecek söz bulamıyorum gururunu kendi ellerinle ateşe atmışsın.

Üzgündüm, yapmamam gerektiğini biliyordum. Ama içimdeki bir şeyler bitmemişti.. Son kez mutlu olmak istedim. Anlık mutluluk. Aptallık ya da gurursuzluk diyebilirsiniz. Ama içimden geldiği gibi yaşadım..

Anlıyorum sizi.. Eşimle 6 yıllık flört dönemimizde aynı durumları birebir yaşadım. Eşim bekar evinde kalıyordu ve ailesiyle küs durumdaydı, borçları vardı ve işsizdi. Ailesiyle tekrar barışıp eve dönmesini, iş bulmasını ve borçlarını ödemesini sağladım. Arkadaş ortamını, giyim kuşamını bile değiştirdim.
Gelgitler, aldatmalar, soğukluklar vs patlak verdi. Sonra bir baktım ki çok yorulmuşum, yıpranmışım, olgunlaşmışım. Adam haklı resmen yardım ediyorum derken onuda kendimi de değiştirmişim. Sıkıcı bir insan haline gelmişim.
Bu yüzden akışına bırakın. Üzülmeyin. Belki size de iyi gelir bu ayrılık. Olacağı varsa ilerisi varsa oluyor zaten. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…