3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

Bu cografyanin erkekleri kendine hic bakmadan kadinlara yuruyor haklisiniz adam diyelim hic yerinden kalkmayan biri, spor yapan fit hatun istiyor cidden boyle tuhaflar ve bunlar duzgun kadin bulunca da onun degerini bilmeyip ya ezmeye calisiyorlar ya kendi seviyesine cekmeye ugrasiyorlar.

Aldatilmak bu cagin sorunu, Rabbim iyilerle karsilastirsin, mutlaka vardir aldatmayacak, sadik kalacak erkekler ama tabiiki her kaliteli sey gibi onlarin da sayisi az. Nasipte varsa zamani gelince denk gelecektir insaallah :)

her uzun ilişkide iki tarafta böyle şeyler hissedebilir, bu çok normal. ama işte sorun şurada başlıyor, bunları hisseden karşıdakine söylediğinde karşıdaki çekip gidemiyor. Aslında acımızdan ölsek de gitmemiz lazım, hiç acıtasyona yer vermeden uzatmadan dallandırmadan. Sonra zaten arada ger.ek sevgi varsa mutlaka geri geliniyor.Ama gel gör ki bunu yapamıyoruz. aslında böyle dönemlerde her konuşma düzeltme çabası ayrılığa bir adım daha yaklaştırıyor insanları

gercek sevgi yokkk malesef bitiyor bir gun neyse. sadece. sunu diyecm akilli bir bayansin okumus etmissin su kadarini soyleyeyim. birini adam edrsin hoppp maymun gozunu acar sen soyulmus muz gibi kalirsin oyle ben. onun yalan soylediginden adim gibi eminm baskasi var hayatinda ve bir gun diyec3ksin canli anne diye biri demistiiii dersin

Öncelikle kabullenmeniz gereken bir şey var, bu adam sizi sevmiyor. Evet zor acı, sevipte sevilmemek çok kötü. Fakat bu gerçeği ne kadar çabuk kabullenirseniz o kadar kolay atlatırsınız. Sizi sevmiyor ve bu yerçekimi kanunu kadar gerçek ve kesin. Çünkü seven aldatmaz.
Ha sevmek zorunda mı, değil tabii. Fakat madem sevmiyorsun ayrıl git, aldatmayı seçmek şeref haysiyet insaniyet yoksunluğudur.
Velhasılı sizi Allah kurtarmış. Sadaka verin kurban kesin yapın bişeyler...

Adam da sizden gönülden bağı var da Mantığına uymayan şeylerden dolayı ara vermek adı altında ilişkiyi bitirmek istiyor belliki.. Bu sürede sakın onu aramayın.. Zaten gitmiş sayın.. Ki geri döneceğini de düşünmüyorum.. Ki kesinkes aranızdaki ilişki bitmeden başka serüvenlere koşmaya başladıysa zaten bitirmeniz gereken bi serüven olmuş..

biraz başkalarıyla takılııp zaman geçirecek sonra sensiz yapamadım deyip geri gelecek.asla kabul etme.seni sevseydi şuan bırakmazdı emin ol.önüne bak neler geçmiyor ki buu da geçmesin

Ben elimden geleni yapmak istedim. Vicdanım rahat olsun, kurtarmak için neden uğraşmadım diye kendime bir gün sormayayım diye..

Aramayacağım. Pişman olsun istiyorum yalnızca..

biraz başkalarıyla takılııp zaman geçirecek sonra sensiz yapamadım deyip geri gelecek.asla kabul etme.seni sevseydi şuan bırakmazdı emin ol.önüne bak neler geçmiyor ki buu da geçmesin

Kabul etmemem gerektiğini biliyorum. Ama pişman olsun istiyorum, döndüğünde ben olmayayım. O üzüntüyü yaşasa keşke..

biz bu adama maymun turu erkek diyoruz. bir dali tutmadan digerini birakmaz dusmemek icin. o konustugu kizin verecegi cevaba gore sana iyi ya da kotu donecek. ama yine kafasi karistiginda gidecek.
yaptigin herseyi unut. sil ve at. ne varsa ona ait yok et. engelle ve ne derse desin geri donme. eger azicik aklin varsa azicik seni bu yasa getiren ailene saygin sevgin varsa ardinda birakirsin. bu manyak adam seni uzsun aglatsin diye annecigin cocukken geceler boyunca hastayken basinda beklemedi, kendini bu dangoza yar etme. bekleme de sifirdan basla.

Kimseye güvenmemek mi doğrusu? Sevgisiz mi yaşayacağız. Nasıl olacak?
Cok net yanit vereyim mi kendi dusuncemdir;

Evet dogru olan bu kimseye guvenme kendine guven zaten guvenilir biri sana bu guveni yasatacaktir.

Sevgisiz niye yasayalim ki? Olacagi şu, kendine guvenen insan sever, gercekten sever ama, yani sevgi adi altinda digerini putlastirip tapmaz, seviyorum diye ona mudahale edip, onun hayatinin her anina karismaz ve bi gun biterse de iyi dileklerde bulunup, 2-3 gun uzulup sonra toparlanip yoluna devam eder.

Ve hatta sevgisi bitmediyse de gercek sevgide, giden gider der ama onu sevmeye devam edebilir, o mutlu diye mutlu olur, ama kendini ondan daha cok sevdigi icin de doner mi falan diye beklemez ve hatta donmesini de cok onemsemez baska insanlara acar kendini.

Kendine guvenen insan sevmekten korkmaz, aldatilmaktan korkmaz, o hayati yaşar.

Son düzenleme:
Yapacak bir şey yok bana göre.
Sevgi bitmiş demek ki başkalarına kaymış aklı.
İnsanlar bugün aşıkken öbür gün vazgeçebilirler ilişkiden.
Evliliklerde bile olabilir bu görüyoruz,duyuyoruz.
Zor evet ama yoluna bakmaya çalış.

Annem o kadar üzgün ki, bir benim kadar o da yıkıldı desem size. Gözüm arkada kalmayacak diyordu, o kadar güveniyordu. Annem için bir kez daha üzülüyorum. Bunları yaşadığı için o da öfkeli, kızgın. Aradı onu konuştu duramadı hatta. Yemeğini, lokmasını yemişliği var "hakkım benim konuşmak" dedi. Saygılı konuşmuş "bunu yapmam lazım" demiş.

Desteğiniz için teşekkür ederim..

O da öyle söyledi genelde. Dönmeyecekmişim gibi, bana umut bağlama dedi. Ama gelirsem seni aynı bulabilir miyim, bulmak isterim, bulacağımı biliyorum dedi. O kadar emin zaten benden..

Geri dönse pişman olsa ve acı çekse. Ben aynı ben zaten olmayacağım artık..

Kabul etmemem gerektiğini biliyorum. Ama pişman olsun istiyorum, döndüğünde ben olmayayım. O üzüntüyü yaşasa keşke..
şuanda yaşadığın yıkıklığı,üzüntüyü çok net anlayabiliyorum.ama geçecek emin ol.ben buna bu akdar emek verdim neden verdim Allah kahretsin moduna da girme.sadece önünde onsuz daha güzel günlerin olduğunu bil. çünkü seni sevmeyen bir adamla evlenecektin ve bir gün ben çok sıkıldım ya deyip gidebilecekti. o pişman olsun hissiyatı çok uzun süre geçmeyecek ama ona karşı hisleri geçtiğinde ne kadar rezil bir insan olduğunu anlayacaksın. tamamen seni sevmediğinde ayrılıyor,yaptığı edebiyata bakma.kendince daha iyisini buldu.ama anlıyorsun zamanla aslında onun da sana layık olmadığını. üzülme diyemem ama geçecek.. pişman olsa bile kimi döner kimi dönmez. dönerse baya tatmin oluyor insan,o zaman dik dur karşısında asla geri adım atma. dönmezse de zaten zamanla senin de umrunda olmayacak merak etme.

Ben elimden geleni yapmak istedim. Vicdanım rahat olsun, kurtarmak için neden uğraşmadım diye kendime bir gün sormayayım diye..

ben de aynısını yapıyorum ama o kadar yanlış ki. o ayrılık kelimesi bir kere geçtikten sonraki her çaba bir adım daha geri itiyor karşıdakini. Haa seni birşeyle suclar ona takibi açıklamanı yaparsın ama böyle durumlarda tamam diyip geri çekilmek gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…