Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ya bugün benim de kan sonuçlarıyla kafam karıştı troid be güzel düşürmüştüm tekrar yükselmiş çok moralim bozuldu gebelikte çok riskli zaten troid bir de ben omega 3 kullanıyordum doktorum onu bırakalım dedi
Bende Troid hastasıyım bnm de gebelik öncesi ve gebelikte ki 4.5 cikti ben de çok korktum 50-75 lik kullaniyordum 100 e çıkarttım en son üç gün önce baktırdım 1.5 düşmüş en normali 2.5 civari aslında. Dozunu artır çünkü hem sana hem bebeğe gerekli hormon o yüzden yükselmiştir hap eksik geliyordur

Hayırlı olsun canım. Ben de senin gibiyim kızım tedaviyle oldu 8 yıldır korunmuyorduk olmuyordu Kasım ayında hamile olduğumu öğrendim şok olduk tabi kendiliğinden olmasına sonra maalesef erken doğdu oğlum kaybettik adet bile olmadan tekrar hamile olmuşum. Daha büyük şok içerisindeyiz. Yaşım da 39 20li yaşlarda olmayan doğurganlık şimdi geldi.
Ahh arkadaşım Erken doğumla bende ilk bebeğimi kaybettim kuvozde 10 gün yaşadı kimliğini bile cikartmistik nasip olmayacaksa olmuyor malesef, Rabbim cennette kavuştursun meleklerimizle inşallah. Bnm 4 tane meleğim var cennette bekleyen Rabbım onlara layık anne baba nasip etsin bizleri inşallah 🤲

Hayırlı olsun. İlk doğumum sezaryendi benim de şimdi bebek 8 aylık oldu ikinci benim için şok edici oldu napcam bilmiyorum çok zor olacak ama yaşım da 34 şuan yaş daha fazla ilerlemeden ikincisi de doğarsa ikiz gibi büyütürüz artık yeter ki sağlık yönünden sıkıntı olmasın çünkü iki doğum arası kısa olacak
🥹
Hayırlı olsun arkadaşım, bnm de ilk iki doğumum arası seninkinden azdı ve sezeryan hiç sıkıntı olmaz merak etme, bnm bu 4. Sezeryan doktorlar bile bakmak istemiyor ciktik bi yola bakalim😇

Yaaa öyle mi.. benim daha hiç midem bulanmadı 🙈 kalp atışı olmayabilir mi şimdi yani 😞
Alakası yok öyle düşünme bnm iki arkadaşımda bi defa kusmadan güle oynaya gebelik geçirdi, onlara imrenerek imrene bi hal oldum. Ben 9 ayi böğüre böğüre geçirdim artık boğazımdan kan gelirdi o derece. Diycem herkesin farklı dua et ki böyle devam etsin gerçekten en güzel dönemlerin harap oluyor, vallahi bnm korkulu rüyam hamilelik süreci Allah'ımin gücüne gitmesin. Bu 4. Hamileliğim ve hepsi aynı geçiyor maalesef

Bende Troid hastasıyım bnm de gebelik öncesi ve gebelikte ki 4.5 cikti ben de çok korktum 50-75 lik kullaniyordum 100 e çıkarttım en son üç gün önce baktırdım 1.5 düşmüş en normali 2.5 civari aslında. Dozunu artır çünkü hem sana hem bebeğe gerekli hormon o yüzden yükselmiştir hap eksik geliyordur
Bana doktor 25 demişti ben kendim düşmeyince 50 ye çıktım ama daha da çıkmam lazım demekki

Ben de 5+4 haftadayım ve 5+0 dan beri belirtilerimin hepsi yok oldu yarın randevum var inşallah her şey yolundadır size de haber veririm içiniz rahatlar benim de henüz rahat değil 🍀
Teşekkürler benim de aynı şekilde rahat değil, o yüzden simdi beta baktıracağım sonucu size yazarım belki size de iyi gelir belirtinin olmayışının problem olmadığını duymak

Kızlar wp grup için katılmak isterseniz yazabilirsiniz özeldenn☺️

Arkadaşlar merhaba,
Bugün 5 hafta 2 günlüğüz, cumartesi doktor randevumuz var.
Size bir sorum var. Pazartesi gününden beri belirti hissetmiyorum, öncesinde kaşık ağrısı ani batmalar göğüste hassasiyet hissi vardı.
Pazartesi sabahı 2 saat dans ettim, sağlıklı bebek kolay kolay zarar görmeze dair izlediğim videolardan sonra, aynı zamanda dün akşam bir tiyatro gösterim vardı dün geceye kadar saatlerce ayakta durdum sahnede idim, sanki bedenim sessizliğe büründü tık yok, zarar mi verdim çok hareket edip te diye düşündüm, ama kanama ya da başka bir sorun da yok. Sadece belirtilerin hepsi gitti, hamile değil gibi vücudum çok sağlıklı, sizce bu kadar belirti yokluğu normal midir? Dans ettikten sonra her şeyin çok keskin bir şekilde kesilmesi beni korkuttu, denk mi geldi bilemiyorum. Daha önce tecrübesi olan arkadaşların görüşlerini okumaya ihtiyacım var
Benim sadece göğüs ağrım var başka hiç olmadı. Yarın doktora gideceğim. Haberleri buraya yazarım ☺️

Kızlar 5+6 haftalığım bende bugün kan verdim ve betahcg 72028 çıktı, yüksek geldi bana sizin kaç acaba merak ettim. Kaç olması gerekiyor

X