Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy yolculuğun iyi geçsin uzun yol mu umarım dediğin gibidir bir de adet dönemim mi acaba her adet döneminde olurmuş

Benim sat yok aslında değişebilir de bugün olan randevuda tam netleşir sanıyorum. Belki daha küçük olabiliriz ama fazla da küçük olmayız sanırım 2 3 gün belki
Uzun yol değil kuzucum aslında 1.5 saatte bir mola veriyoruz 5 saatlik yol :) hadi güzel haberlerle gel bize de pozitif enerji vermiş ol😍

İnşallah bakalimm

Sanirim grupta cogunluk uyku ihtiyaci hissediyor. En az 7 saat uyuyan eski ben gebelikle birlikte iyi uyuyamiyorum. Neredeyse cogu uyudugumda da ruyamda bir seylere korkup uyaniyorum. Ya da bebekle ilgili bir suru ruyalar goruyorum🙈
Benim de böyle bir durumum var. Sabah 6da uyanıyorum, zorla uyuyorum sonra 7,8de tekrar tekrar uyanıyorum. Gün içinde de normalde yazın yemekten sonda uyku basar, şuna hiç uyku tutmuyor. Rüya dediğiniz gibi korkuyla sıçrayarak uyandım dün gece, annem kendinin de çok rüya gördüğünü söylemişti hamilelikte.

Benim de böyle bir durumum var. Sabah 6da uyanıyorum, zorla uyuyorum sonra 7,8de tekrar tekrar uyanıyorum. Gün içinde de normalde yazın yemekten sonda uyku basar, şuna hiç uyku tutmuyor. Rüya dediğiniz gibi korkuyla sıçrayarak uyandım dün gece, annem kendinin de çok rüya gördüğünü söylemişti hamilelikte.
korkularınız varsa rüya görürsunuz. çok takılmaayın olumlu olmaya çalışın ben de sureklı uyku halındeyım

Merak etmeyin aynı dönemde benimde belirtilerim gitti sonra tekrar geldi dönem dönem belirtiler değişiyor. Göğüs ağrım vardı gitti sonra tekrar geldi sonra tekrar gitti. Vücut salgılanan hormonlara alıştıkça belirtiler kayboluyormuş. Doktora gidene kadar aynı endişeye ben de yaşadım ama çok şükür 6+1 de kalp atışını duyduk. Sağlıklı bebek annesine sıkı sıkı tutunuyor zaten 🥰🥰
5+3 te aynı hislerleyim. Sürekli vücudumu dinliyorum belirti var mı diye. Boş gebelik filan her şeye kayıyor insanın aklı Allah korusun. Elimi karnıma koyup dua ediyorum, konuşuyorum onunla sürekli. Şu anda yazdıklarınızı okumak inanılmaz mutlu etti beni. Umarım ben de haftaya duyabilirim kalp atışını🤍

5+3 te aynı hislerleyim. Sürekli vücudumu dinliyorum belirti var mı diye. Boş gebelik filan her şeye kayıyor insanın aklı Allah korusun. Elimi karnıma koyup dua ediyorum, konuşuyorum onunla sürekli. Şu anda yazdıklarınızı okumak inanılmaz mutlu etti beni. Umarım ben de haftaya duyabilirim kalp atışını🤍
Kalp atışını duyana kadar evham yapıyor insan bu da elimizde olmuyor maalesef. Belirtiler gidince o kadar üzülüyordum ki acaba boş gebelik mi dış gebelik mi niye bir şey hissetmiyorum diye kendi kendimi yerdim. Kontrole gidene kadar öldüm öldüm dirildim desem yeri. Ama gittik gördük orda kalbi de yeni oluşmuş pıt pıt atıyordu🥰🥰 o yüzden hiç evham yapmayın benim hala belirtilerim gidip geliyor alıştım artık😂😂 kalp atışını duymaya az kalmış annesi🥰 bebeğinin orda olduğuna inan ve elini karnına koy dua et. Hep diyorum Allahım beni ve bebeğimi bu süreçte yalnız bırakma 🤲🏻🥰

Hamile olduğum günden beri çok üşüyorum yaz sıcağında kapı pencere kapalı tutuyorum evdekiler yanıyor ben donuyorum. Var mı böyle yaşayan? Bir de saçım çok dökülüyor
Yaa benimde saçım çok dökülüyor var mı bunun çaresi kel kalıcam 🤦🏼‍♀️
Cezaları 3 gün oluyor galiba zaten daha gelmezler. Ama o grupta sıkıntı çıkar ayrilirlar
Gereksiz ekşın 🤣
Benim bugün adet olacakmış gibi ağrım var canımı sıkıyor 15.20 de randevum var. İnşallah olumsuz bir durum yoktur.
Yoktur canım içini ferah tut rahim genişliyordur
Bizim senle doğumlar aynı gün görünüyor :) bence yoktur sorun rahim genişliyor normal. Güzel düşün ben de yolculuğa çıktım şimdi arka koltuğa uzanıyorum hafif benim de ağrılarım var
Yolculuk için doktora danıştın mı canım bende salı günü yola çıkıcam 5 saatlik bi yol. Salı günü doktor randevum var sonrasında yola çıkarız dedik ama doktor uzun yola çıkma derse napıcaz bilmiyorum. Eşim küçük bi ameliyat olucak babası gelip bizi alıcak. Eğer yola cıkma derse doktor kayın peder boşa gelmiş olucak

Kalp atışını duyana kadar evham yapıyor insan bu da elimizde olmuyor maalesef. Belirtiler gidince o kadar üzülüyordum ki acaba boş gebelik mi dış gebelik mi niye bir şey hissetmiyorum diye kendi kendimi yerdim. Kontrole gidene kadar öldüm öldüm dirildim desem yeri. Ama gittik gördük orda kalbi de yeni oluşmuş pıt pıt atıyordu🥰🥰 o yüzden hiç evham yapmayın benim hala belirtilerim gidip geliyor alıştım artık😂😂 kalp atışını duymaya az kalmış annesi🥰 bebeğinin orda olduğuna inan ve elini karnına koy dua et. Hep diyorum Allahım beni ve bebeğimi bu süreçte yalnız bırakma 🤲🏻🥰
Kalp atışını duyduk ama evham hala devam ediyor bende ya belirti yokken kafayı yiyecek gibi oluyorum 🤣

Allah razı olsun sizden. Dua edip beklemekten başka çaremiz yok sanırım ☺️ Hepimizin kolaylıkla geçsin inşallah hamileliği 🤍

Gereksiz ekşın 🤣

Yolculuk için doktora danıştın mı canım bende salı günü yola çıkıcam 5 saatlik bi yol. Salı günü doktor randevum var sonrasında yola çıkarız dedik ama doktor uzun yola çıkma derse napıcaz bilmiyorum. Eşim küçük bi ameliyat olucak babası gelip bizi alıcak. Eğer yola cıkma derse doktor kayın peder boşa gelmiş olucak
zannetmiyorum cnm. kp tarafı biliyor mu gebeliği

Kızlar selam ayağımı kırdığım için pc başına oturamıyorum sizden müsade istiyorum bir kaç günlük. Tabloyu yenilicem daha iyi olunca kusura bakmayın lütfen bir tane kızım var 2.5 yaşında şu an perişan haldeyim 😣 gurbette tek olmanın zorluğu şimdi annem yanımda olsa bu kadar zorlanmazdım 😕

Kızlar selam ayağımı kırdığım için pc başına oturamıyorum sizden müsade istiyorum bir kaç günlük. Tabloyu yenilicem daha iyi olunca kusura bakmayın lütfen bir tane kızım var 2.5 yaşında şu an perişan haldeyim 😣 gurbette tek olmanın zorluğu şimdi annem yanımda olsa bu kadar zorlanmazdım 😕
Çok geçmiş olsun canım allah şifa vversin inşallah 😔

Gereksiz ekşın 🤣

Evet canım 2 kere sorduk doktor istediğiniz yere gidin zaten kan sulandırıcı kullanıyorsun dedi arkaya yatak yaptım kendime yastığımı da aldım uzanıyorum koltukları öne ittik arkası 3+1 oldu😂 ha evde uzanmışım ha arabada. Bence o ayaklar yerde duruyorken kan akışı sağlanmıyor diye yasaklanıyor. Bana yasak koymadı. Uzandığım için de problem yok şükür.

Hayırlı olsun arkadaşım, bnm de ilk iki doğumum arası seninkinden azdı ve sezeryan hiç sıkıntı olmaz merak etme, bnm bu 4. Sezeryan doktorlar bile bakmak istemiyor ciktik bi yola bakalim😇
Teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Sezeryan olduğum için korkuyordum ve tabi yoruculuk kısmı da ayrı bakalım nasip böyleymiş😊

çok teşekkür ederim. Bu arada Wp grubu kuran arkadaşlar geçici olarak ban yemiş görünüyor ama nasıl tablodan da silinmişler anlayamadım. Ama çok üzüldüm açıkçası burada özel bilgilerimizi paylaşmadan kimin kim olduğunu bilmeden en özel dönemimizi çok daha fazla kişiye ulaşarak bilgi paylaşımı yaparak yaşıyoruz hep birlikte. Konuyu özele taşımak çok garip olmuş. Acaba yasak olduğunu mu bilmiyorlardı anlayamadım diğer arkadaşlar da o kadar uyarmış oysa ki. Neyse inşallah geri dönerler diyelim.

X