Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah ♥️♥️♥️☺️ Ne güzel yazmışsınız 💐 keşke şöyle bi whatsapp telegram grubu falan kursak 😁 Bazen burayı kaçırıyor insan
Ben de hep şey düşünüyorum neden bir uygulaması yok bu sitenin
Tarayıcıdan giriyoruz sayfanın yarısı reklam
Tam eski usul 😀😀

Sizinle bat tarihimiz de doktor randevu tarihimizde aynı 🙈 6+5 dimi ☺️ Yarın randevu saatiniz kaç ? ay çok heyecanlıyım. Sizde de eminim heyecan doruktadır 😁
Yaa oylemi cnm ama ben dayanamadım daha fazla dün gittim doktora 6+4 tü sat la uyumlu dedi kalp atışını da keseyi de gördük çok şükür ilaç verdi tahlil vs yaptı 1ay sonra ya randevu verdi mide bulantin varsa git cnm çünkü mide bulantısı çoğunlukla bebeğin 💓 kalp atımı ile birlikte başlıyor naçizane tecrübem 3 çocuk annesiyim

Yaa oylemi cnm ama ben dayanamadım daha fazla dün gittim doktora 6+4 tü sat la uyumlu dedi kalp atışını da keseyi de gördük çok şükür ilaç verdi tahlil vs yaptı 1ay sonra ya randevu verdi mide bulantin varsa git cnm çünkü mide bulantısı çoğunlukla bebeğin 💓 kalp atımı ile birlikte başlıyor naçizane tecrübem 3 çocuk annesiyim
Yaaa öyle mi.. benim daha hiç midem bulanmadı 🙈 kalp atışı olmayabilir mi şimdi yani 😞

İnşallah ♥️♥️♥️☺️ Ne güzel yazmışsınız 💐 keşke şöyle bi whatsapp telegram grubu falan kursak 😁 Bazen burayı kaçırıyor insan
Ay aynı seyi düsündüm bende bugün. Burda takip etmek mesajlasmak zor oluyor hatta yazsam öyle bisey yapsak mı diye düsünüyodum tam🙈🙈

Ay aynı seyi düsündüm bende bugün. Burda takip etmek mesajlasmak zor oluyor hatta yazsam öyle bisey yapsak mı diye düsünüyodum tam🙈🙈
Ben varım 😁 ilk sıraya beni yaz ama tabi buradan açık açık değil de bir kişiye özel mesaj olarak yazabilir belki herkes numarasını 😁

Senle ben birebir aynıyız 6+1deyim ama kese daha ufak duruyor dedi yolk falan var.ama ben kalp atısını duymadım henuz . Haftaya duyacagız dedi .seninde yltrason var mı canım
Evet canim ayni gidiyoruz gercekten😊peki doktor sana 6+1 de mi oldugunu soyledi yine de. Bu sekilde mi hesaplamaya devam edicez anlayamadim. Ne guzel haftaya gidicekmissin. Ben 1 aydan fazla beklicem bir de. Benim ultrason goruntusu de boyle😊

Eklentiler

• 1000037523.jpg
    1000037523.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 18
Benimde hic bulantim yok ama kızımda da yoktu bunda degisik olarak gogus acim hic gecmedi hassaslik var. Bugun saglik ocagina gittim dr gitmemi soylemisti ama ptesi tekrar bakalım yukselme varmi duzenlimi dedi degisik geldi zaten 1965 degerim 2 gun once bunda riskli birsey goremedim ben ama 🤣 bariz pozitif gibi degilmi

Herkese merhaba 6+1 im bugun görür duyarım demiştim ama baya küçükmüş kese düzgün yerleşim yeri çok iyi dedi kese 1.3 cm dedi beslenme yeri oluşmuş.kalbi henüz duyamadık vajinalde baktı ama haftaya tekrar cagırdı hersey yolunda dedi rahatlattı ama emin olamıyorum ya kalbi duyması gerekmez miydi? Sat 15 mayıs
Bende 17 Mayıs kalp atışını duyarız artık hafta sonu diyordum yazınızı görünce şaşırdım daha beklemek lazım sanırım

Arkadaşlar merhaba,
Bugün 5 hafta 2 günlüğüz, cumartesi doktor randevumuz var.
Size bir sorum var. Pazartesi gününden beri belirti hissetmiyorum, öncesinde kaşık ağrısı ani batmalar göğüste hassasiyet hissi vardı.
Pazartesi sabahı 2 saat dans ettim, sağlıklı bebek kolay kolay zarar görmeze dair izlediğim videolardan sonra, aynı zamanda dün akşam bir tiyatro gösterim vardı dün geceye kadar saatlerce ayakta durdum sahnede idim, sanki bedenim sessizliğe büründü tık yok, zarar mi verdim çok hareket edip te diye düşündüm, ama kanama ya da başka bir sorun da yok. Sadece belirtilerin hepsi gitti, hamile değil gibi vücudum çok sağlıklı, sizce bu kadar belirti yokluğu normal midir? Dans ettikten sonra her şeyin çok keskin bir şekilde kesilmesi beni korkuttu, denk mi geldi bilemiyorum. Daha önce tecrübesi olan arkadaşların görüşlerini okumaya ihtiyacım var

Arkadaşlar merhaba,
Bugün 5 hafta 2 günlüğüz, cumartesi doktor randevumuz var.
Size bir sorum var. Pazartesi gününden beri belirti hissetmiyorum, öncesinde kaşık ağrısı ani batmalar göğüste hassasiyet hissi vardı.
Pazartesi sabahı 2 saat dans ettim, sağlıklı bebek kolay kolay zarar görmeze dair izlediğim videolardan sonra, aynı zamanda dün akşam bir tiyatro gösterim vardı dün geceye kadar saatlerce ayakta durdum sahnede idim, sanki bedenim sessizliğe büründü tık yok, zarar mi verdim çok hareket edip te diye düşündüm, ama kanama ya da başka bir sorun da yok. Sadece belirtilerin hepsi gitti, hamile değil gibi vücudum çok sağlıklı, sizce bu kadar belirti yokluğu normal midir? Dans ettikten sonra her şeyin çok keskin bir şekilde kesilmesi beni korkuttu, denk mi geldi bilemiyorum. Daha önce tecrübesi olan arkadaşların görüşlerini okumaya ihtiyacım var
Ben de 5+4 haftadayım ve 5+0 dan beri belirtilerimin hepsi yok oldu yarın randevum var inşallah her şey yolundadır size de haber veririm içiniz rahatlar benim de henüz rahat değil 🍀

Evet canim ayni gidiyoruz gercekten😊peki doktor sana 6+1 de mi oldugunu soyledi yine de. Bu sekilde mi hesaplamaya devam edicez anlayamadim. Ne guzel haftaya gidicekmissin. Ben 1 aydan fazla beklicem bir de. Benim ultrason goruntusu de boyle😊
Kız masallah o gorunen bebiş değil mi acaba🙈kalbini duyamadın dimi sende 🤲🏻insallah sag salım goruruz ya cok meraklıyım türkiye bu gebelik takibinde cok iyi ya masallah 🧿

Bende 17 Mayıs kalp atışını duyarız artık hafta sonu diyordum yazınızı görünce şaşırdım daha beklemek lazım sanırım
2-3 güne duyulur dedi ama garanti olsun diye haftaya dedi bence bide ben cok işten izin alamıyorum bu dollenmeyle de alakalı gibi belki de duyarsın

X