Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhaba 6+1 im bugun görür duyarım demiştim ama baya küçükmüş kese düzgün yerleşim yeri çok iyi dedi kese 1.3 cm dedi beslenme yeri oluşmuş.kalbi henüz duyamadık vajinalde baktı ama haftaya tekrar cagırdı hersey yolunda dedi rahatlattı ama emin olamıyorum ya kalbi duyması gerekmez miydi? Sat 15 mayıs
Bence erken duymak için benimde 20 Mayıs sat ve benm sadece 2 gün önce kese gözüktü kalp atışı için 15 gün sonraya gel dedi bana doktorum senden hiç belirti varmı canım bulantı falan

Hayırlı olsun canım. Ben de senin gibiyim kızım tedaviyle oldu 8 yıldır korunmuyorduk olmuyordu Kasım ayında hamile olduğumu öğrendim şok olduk tabi kendiliğinden olmasına sonra maalesef erken doğdu oğlum kaybettik adet bile olmadan tekrar hamile olmuşum. Daha büyük şok içerisindeyiz. Yaşım da 39 20li yaşlarda olmayan doğurganlık şimdi geldi.
Hayırlı olsun. İlk doğumum sezaryendi benim de şimdi bebek 8 aylık oldu ikinci benim için şok edici oldu napcam bilmiyorum çok zor olacak ama yaşım da 34 şuan yaş daha fazla ilerlemeden ikincisi de doğarsa ikiz gibi büyütürüz artık yeter ki sağlık yönünden sıkıntı olmasın çünkü iki doğum arası kısa olacak
🥹

Hayırlı olsun. İlk doğumum sezaryendi benim de şimdi bebek 8 aylık oldu ikinci benim için şok edici oldu napcam bilmiyorum çok zor olacak ama yaşım da 34 şuan yaş daha fazla ilerlemeden ikincisi de doğarsa ikiz gibi büyütürüz artık yeter ki sağlık yönünden sıkıntı olmasın çünkü iki doğum arası kısa olacak
🥹
İnşallah canım gelecekleri zamanı biliyorlar

Bugun 6+1 diye ultrasona girdim ama daha kucukmus 5+3 civari sanirim dedi. Karin ultrasonunda sadece kese gorundu. Vaginal ultrason ile bebisi gorduk ve kalbinin attigini izledik ama sesini duymak icin erkenmis🥰
Ama anlamadigim sey, beta degerim 6 hafta ve ustuyken ultrason 6 hafta oncesi gibi olcuyor.
Bir sonraki uygun ultrason tarihleri Agustos ayi icinde, baya beklemem gerekecek.
Geç döllenme olmuş canım çok normal

Bugun 6+1 diye ultrasona girdim ama daha kucukmus 5+3 civari sanirim dedi. Karin ultrasonunda sadece kese gorundu. Vaginal ultrason ile bebisi gorduk ve kalbinin attigini izledik ama sesini duymak icin erkenmis🥰
Ama anlamadigim sey, beta degerim 6 hafta ve ustuyken ultrason 6 hafta oncesi gibi olcuyor.
Bir sonraki uygun ultrason tarihleri Agustos ayi icinde, baya beklemem gerekecek.
Senle ben birebir aynıyız 6+1deyim ama kese daha ufak duruyor dedi yolk falan var.ama ben kalp atısını duymadım henuz . Haftaya duyacagız dedi .seninde yltrason var mı canım

Bence erken duymak için benimde 20 Mayıs sat ve benm sadece 2 gün önce kese gözüktü kalp atışı için 15 gün sonraya gel dedi bana doktorum senden hiç belirti varmı canım bulantı falan
Sabahları oglene kadar asırı olmayan ama yedıklerımden de zevk aldırmayan bir bulantı var.herseyın kokusu tuhaf ve yedıgım cogu seyden gun içinde asla keyıf almıyorum oylesıne yıyorum🥲

Ben böyle belirtiler yaşamadım midem 3. Ayda bulandı akıntım keseden sonra oldu regl olacağım gün kan verdim çıktı kim ne dese yalan olur yani varda diyemeyiz yokta ama test negatifse bekleyin derim benim regl günü test koyu iki çizgiydi öyle kan verdim ona rağmen kese için bekledik hamilesin demedi doktor bekle bakacağız haftaya duruma dedi

Sabahları oglene kadar asırı olmayan ama yedıklerımden de zevk aldırmayan bir bulantı var.herseyın kokusu tuhaf ve yedıgım cogu seyden gun içinde asla keyıf almıyorum oylesıne yıyorum🥲
Bende aynı durumdayım ama iştahım yerinde yemek istiyorum arada dalgalanıyor midem ama kusma yok

Ben böyle belirtiler yaşamadım midem 3. Ayda bulandı akıntım keseden sonra oldu regl olacağım gün kan verdim çıktı kim ne dese yalan olur yani varda diyemeyiz yokta ama test negatifse bekleyin derim benim regl günü test koyu iki çizgiydi öyle kan verdim ona rağmen kese için bekledik hamilesin demedi doktor bekle bakacağız haftaya duruma dedi
Regl oldum canm bugun normalde hıc yanılmaz yumurtlamam tatıldeydım çokc havuzda yüzdüm belki de ondan erken geldi veya gecen ay kimyasaldı dye. Bıdaha bole bsy yasamam muhtemelen zaten olsaydı testte çıkardı bence de yumurtlama ustune 11. Günde 🥰

Kan sulandırıcı iğne kullanan var mı aranızda? Benim göbeğim mosmor oldu ya ilk bir iki seferlede bişey olmadıydı ama artık hep morarıyor 🙁

Canım sende belirti varmı bulantı falan bende yok hiç
Aynıymışız canım bende hafif hafif bulantı oluyor ama o da akşamları doktoruma söyledim omega 3 kullanıyordum o yapar zaten ilk haftalarda ben önermiyorum dedi bıraktım bugün daha iyiyim ama iki gündür çok fazla bel ağrım oluyor

Aynıymışız canım bende hafif hafif bulantı oluyor ama o da akşamları doktoruma söyledim omega 3 kullanıyordum o yapar zaten ilk haftalarda ben önermiyorum dedi bıraktım bugün daha iyiyim ama iki gündür çok fazla bel ağrım oluyor
Benimde kasık ağrım oluyor oturtamıyorum uzun süre uzanmak istiyorum öyle geçiyor uzanınca inş bebişler sağkıkla ilerlesinler de kese göründü mü senin

Benim de bat 10 mayisti bende Haziran 28 e aldım kese filan görünür en azından kalp atışı ni göremez se sobraki haftaya bı daha çağırır . herkes te farklli olur yurtla döllenme vs dönemi farklı hepinizde tarih aynı olsa da
Sizinle bat tarihimiz de doktor randevu tarihimizde aynı 🙈 6+5 dimi ☺️ Yarın randevu saatiniz kaç ? ay çok heyecanlıyım. Sizde de eminim heyecan doruktadır 😁

Kızlar şimdi gittin Temmuz anneleri grubunu okudum da ayyyyy artık hepsi birbirini tanımış arkadaş olmuşlar sıra sıra doğuruyorlar çok tatlı çok duygusal 🥰🥰
Tabi 9 ay beraber gün saydılar
İnsallah biz de öyle oluruz hep güzel haberler alırız 🩷💙
İnşallah ♥️♥️♥️☺️ Ne güzel yazmışsınız 💐 keşke şöyle bi whatsapp telegram grubu falan kursak 😁 Bazen burayı kaçırıyor insan

X