Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim kese 5+1 artık güncelleyebilirsin bugün gördük

Merhaba, tam ihtiyacım olan kişisiniz ben özelde öğretmenim. 36. Haftaya kadar çalışmayı planlıyorum. Doğum öncesi 8 hafta doğum sonrası 8 hafta oluyor sanırım doğum izinleri. 36. Haftaya kadar çalışacağıma göre Allah izin verirse tabii, 4 haftamı doğum sonrasına aktarma şansım oluyor mu? Doğum sonrası 8 hafta değil de 12 hafta izin kullanmak istiyorum. Sizce bu mümkün müdür?

Ewet kendini iyi hissedersen doktorunda onay verirse 36 ya kadar çalışabiliyorsun, kalan gün toplamı doğum sonrasına atıyor. Ben hep 5. Ayda perte çıktığım için hiç aktarma yapamadım bunda nasıl olacak bakalım.
Doktora giden müjdeyle gelen arkadaşları tebrik ederim hayırlı olsun

İnşallah canım haberlerini bekliyorux

Sigortanız devam ediyor olacak değil mi raporlu olduğunuz sürelerde. Tabi 36. Haftaya kadar aktarma alırsanız 4 hafta çalışmış olacaksınız ve çalışılan süreniz doğum sonrasına aktarılacak ve doğum sonrasında 4 hafta daha raporlu olacaksınız

Evet evet sigortam devam edecek çok teşekkür ederim cevabınız için

Anne adı: fukaeri
Kaçıncı çocuk: 1
Sat: 21Mayıs
Kese: 4+3
Kalp atışı: -
Tahmini cinsiyet: -
Doğum tarihi: 21 şubat
Bebeğin ismi: -

ladin19

Bu gün güzel haberler alanları tebrik ediyorum
yani iki haftadır pik yaptı. aslında ilk hamilelik oldugunda basladı ama hafifti
Aşkım ben sabah kalktığımda bulanıyor 2 tane çubuk kraker yiyorum 5 dk sonra kesiliyor. Sonra ara ara bir iki tane yiyorum böyle yapınca bu gün hiç bulantım olmadı. Mide boş olduğunda bulantım oluyor. Yani belkide bulantı belirtim gitmiştir ondan da olabilir. Dene sende belki sana da iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…