Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Vala canım yıllardır bende benzer durumlar yaşayıp hep hamileyim artık tamam moduna girmiştim ama inan insan vücudu herşeyi şaşırtıyor yani sana ne evet yerleşmedir diyebiliriz ne de değildir diyebiliriz. Bence direkt git kan ver net sonucu gör için rahatlasın. Mide bulantısı ve diğer belirtiler icinde hemen döllenmeden sonra başlamaz diye biliyorum ama dediğim gibi herkesin vücudu gebeliği hormonları farklı tabii ki
Kızımda da böyle olmuştum canım 9 gün kala öğrendim onda predictor early ile 4kala hafif midem calkalanyoduyanı bulantı derken calkalanma gibi en önemlisi vücut ısısı mı düşmedi bugünkü leke adet başlangıcı olsaydı mutlaka vücut ısım düşerdi O da şaşmıyor hep adet olacağım zaman o sabah düşüyor sabah da yüksekte gün içinde daha yüksek dün akşam yaptığım test canımı çıktı belki de onda çıkmadı varsa da

Aşkımm 💜 İyiyim elhamdülillah sabahtan dahiliye gittim troid ilacı kullanıyordum kan vermiştim dün sonuçlar için gittik. Kadın doğumdan verilen folik asit ve diğer d vitamini içeren bi hapımdaha vardı onları da getirmemi istemişti içerigine bakıp ekleme yaparız dedi. B12 ve d vitamini verdi ekstra olarak. Troid ilacına devam dedi.
Kafamda deli deli sorular var b12 ve d vitamini kadın doğumdan verilen folik asit ve decavit haplarında zaten var. Birde ekstradan bunları kullansam sorun olur diye korkuyorum. Bide doktor değerlerime güncel olarak bakmadı daha önce mayıs ayında bakılmıştı onlara istinaden kullanmamı istedi. Ama ben hamile olduğumu öğrenene kadar dozu çok yüksek bi d vitamini ilacı kullandım hamile olduğumu öğrendiğimde diğer dahiliye doktorum onu bırak artık demişti decavit ile devam et demişti. Kafam resmen çorba
korkma canım muhtemelen depolar öyle hızlı dolmuyor ve zaten hamılelıkte hepşi boşalma eğilimde. sen kullan öyle canım gerek varmıs demek kı ama ıcın rahat değilse baska bır dahılıyecıye daha görun. aralarında göruş farkı olabılıyor

yok canım oyle seyler getırme aklına ne boş gebeliği çok nadir onlar ilk bebiş mi yaşın kaç canım

bebeği görmeyle bitmiyor dedim çunku bebeği görüyorsun pıt pıtı duyuyorsun sonra acaba ıkılı telaşı sarıyor onu atlatıyorsun hareket hissedene kadar yıne endıselenıyorsun hareket edıyor bu sefer ıkı saat hareket etmezse tedirgin oluyor insan zor bir süreç bu gebelik ama sağlıkla ve zamanında bitireceğiz. olumlu düşün hep
Evet haklısın olumlu düşünmek lazım 2 kaybım oldu benm bitane kızım var 5 yaşında yaşım 33 hakkımızda hayırlısı olsun inş kardeşi olsun diye çabalıyorum rabbim boşa çıkarmasın inş

Evet haklısın olumlu düşünmek lazım 2 kaybım oldu benm bitane kızım var 5 yaşında yaşım 33 hakkımızda hayırlısı olsun inş kardeşi olsun diye çabalıyorum rabbim boşa çıkarmasın inş
kayıpların için üzüldüm. canım ama bu yeni bir sayfa. 3 erken dogumum var benım de.endişeni anlıyorum ama geride kaldı sebeplerini öğrendiysen bu gebeliğine odaklan ve olumlu düşün.

Ay evet kızlar prilam dr yazıyordu. Geceleri yatmadan 2 tane alabilirsin dedi ama burda biraz bakındım simdi sürekli kullanmak iyi değil diyrnler olmuş napsam bilemedim bi fikri olan var mı?
Aşkım bende öyle korktum kullanmaya. Doktor randevuma gittiğimde bulantım var dedim yazmıştım kullan dedi. Korkularımı anlattım zaten çok uğraştık bişey olucak zarar vercem diye korktuğumu söyledim. Öğürmek daha çok zararlı demişti doktorum. Bende öğürme sadece iki üç kez oldu genelde bulanıyor sadece öğürme falan tekrar olursa kullanıcam Öğürme falan varsa kullan sende

korkma canım muhtemelen depolar öyle hızlı dolmuyor ve zaten hamılelıkte hepşi boşalma eğilimde. sen kullan öyle canım gerek varmıs demek kı ama ıcın rahat değilse baska bır dahılıyecıye daha görun. aralarında göruş farkı olabılıyor
Salı günü kadın doğum doktor kontrolüm var sonrasında memlekete gidicez orda giderim artık.sen nasılsın nasıl gidiyor

Aşkım bende öyle korktum kullanmaya. Doktor randevuma gittiğimde bulantım var dedim yazmıştım kullan dedi. Korkularımı anlattım zaten çok uğraştık bişey olucak zarar vercem diye korktuğumu söyledim. Öğürmek daha çok zararlı demişti doktorum. Bende öğürme sadece iki üç kez oldu genelde bulanıyor sadece öğürme falan tekrar olursa kullanıcam Öğürme falan varsa kullan sende
Anladım yavrum teşekkür ederim mecbur kalmadıkça çok tercih etmiyim ben yine o zaman içim rahat olsun

Kızımda da böyle olmuştum canım 9 gün kala öğrendim onda predictor early ile 4kala hafif midem calkalanyoduyanı bulantı derken calkalanma gibi en önemlisi vücut ısısı mı düşmedi bugünkü leke adet başlangıcı olsaydı mutlaka vücut ısım düşerdi O da şaşmıyor hep adet olacağım zaman o sabah düşüyor sabah da yüksekte gün içinde daha yüksek dün akşam yaptığım test canımı çıktı belki de onda çıkmadı varsa da
Dün yaptığınız erken gebelik testi miydi peki onlar daha hassas oluyor ya? Yada idrara geçcek kadar tam yükselmemiştir betayı bence yarın yada sonraki gün sabah ilk idrarla tekrar bi deneyin isterseniz.

Dün yaptığınız erken gebelik testi miydi peki onlar daha hassas oluyor ya? Yada idrara geçcek kadar tam yükselmemiştir betayı bence yarın yada sonraki gün sabah ilk idrarla tekrar bi deneyin isterseniz.
Hayır değildi striptest aldım 20li dun gelince meraktan yaptım henuz 3,4 gün vardı🥰 ben de öyle düşünüyorum yani zaten yarına kadar kana dönmezse umudumartacak

Ay evet kızlar prilam dr yazıyordu. Geceleri yatmadan 2 tane alabilirsin dedi ama burda biraz bakındım simdi sürekli kullanmak iyi değil diyrnler olmuş napsam bilemedim bi fikri olan var mı?
Ballarım prilamdan korkmayın benim ilk gebeliğimde aşırı aşırı bulantı kusmam oldu hatta kusarken tansiyonum düşmüş bayılmışım banyoda eşim baygın bulup hastaneye götürdüğünde hamile olduğumu öğrenmiştim doktorum prilamı verdiği gibi o kadar rahatladım Ki öğürme kusma falan çok daha riskli

Teşekkür ederim 🙏🏻 Güzel bendede sadece göğüslerde hassasiyet var bulantım filan hiç olmuyor haftaya kalp atışı için gideceğiz inşallah sağlıcakla gelsin hepimizin ki 🥰♥️
Rica ederim :) Hadi inşallah bende haftaya bakalım sağlıklı haberlerini alalım. Zaman geçmiyor bende hayırlısıyla haftaya olsa😊

X