Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bahtları güzel olsun
evet isim çok önemlidir bence bahti güzel olsun yavrumun diye Kaan Uras koyduk. hakanlar hakani ve şanslı bahtı güzel demek. Hem anlamı hem soylenisi çok güzel. tabi biz de elimizden geleni yapacağız. tüm yavrularımızın ömrü uzun sağlıklı bereketli olsun.

gözümde çok yakışıklı bir delikanlı beliriyor. işin garibi ben çocuklarımı kimseyle paylaşmam yaa aklıma geliyor kızım büyüyecek evlenecek elin oğlu alacak oğlum büyüyecek elin kızı alacak ayyyy ayyy gerçi ben o elin oğlunu da kızını da alır kendime bağlarım gibi geliyor

Bende bunun çift kameralısını düşünüyorum ama bilemedim kullanıcı yorumu çift kameralıda yok bazı sitelerde kamera arası gecişler sıkıntılı kopukluk oluyor ve hareket algılama sensörü bazen geç bildirim geliyor geliştirilmeli demiş çift kamera olduğu için mi acaba ben İzmir'deki evimde mi kullanıyorum güvenlik için ama acaba iki tane ondan mı alsam çocukların ihtiyacı bittiğinde buradaki eve takarım güvenlik amaçlı diye düşünüyorum var mı kullanan çift kameralısını acaba yada düşünüp arastıran

canım benim. iyi olacaksınız ikiniz de ve sen çok akıllı bir kadınsın. psikiyatriye gidebilmek bile zor olabilirdi ama elinden geleni yapıyorsun. Bu güçlü kadından kaçmaz birsey
Ahahhaha sağol kuzum ama bugün psikiyatri doktorumu bi tık delirtmiş olabilirim. Kadın bana anlıyorum anlıyorum dedi en sonunda seni çok iyi anlıyorum falan pozitif kelebek gibi konuşuyor bi bağırdım nereye anlıyorsun ya sana da çok güvendiğim söylenemez diye. Kendim kendi sesimden korktum ve şaşırdım Neyse sonra az biraz toparladım ama sonra annemle konuşuyordum Şu sıralar aklı olan bana bulaşmasın dedim sen kimseyle kavga etmemeye çalış yapma böyle dedi ben de başkaları benle uğraşmasın bi kere de millet alttan alsın s.kmde değil milletin derdi dedim kavga ettik baya

sallama kimseyi bosver. çok stres yaparsan yastık döv

Ay bol sebze fotoğraf bile içimi açtı

Yusuf güzel

Merhabalar, ben hamileliğin başından beri buradayım ama böyle doğum ayına ait bir grup olduğunu kaçırmışım. Ben de aranıza katılmak istedim umarım geç kalmamışımdır

Değilim canım olmayacağım da sanırım bilmiyorum kafamı hala toparlamaya çalışıyorum. Bugün psikiyatri doktorumla online terapim var inş bi tık iyi gelir.
Ladin inşallah bebiş sana uğur getirir. Beden sağlığın ruh sağlığın çok sağlıklı olur. Hiç olmadığın kadar mutlu olursun. Seni özellikle dualarima ekleyeceğim. Bebiş sana uğur getirsin

Tuna ismi nasıl sizce? Benim çok hoşuma gidiyor. Mert ismini de seviyorum. Aras da Kaan da bir de Doruk. Ama en çok Tuna.
Ben Tuna ismini çok seviyorum. Ama eşim istemedi. Budapeşte de Tuna nehrini görünce çok çok beğenmiştim oğlum olursa adını koyarım diyordum ama planlandığı gibi olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…