Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hahaha hiç o açıdan düşünmemiştim sıfat gibi doğru ama ben seviyorum yaa tanıdığım tüm mertler harbi mert. Ve kıvrak zekalı

mert daha çok isim gibi geliyor kulağa yani isim haline asinayiz daha çok. Sen demeseydin sıfat halini düşünmezdim.
Mert isimli öğrenciler de zeki oluyordu. Doğuma kadar ne karar vercem çok merak ediyorum

Ben Tuna ismini çok seviyorum. Ama eşim istemedi. Budapeşte de Tuna nehrini görünce çok çok beğenmiştim oğlum olursa adını koyarım diyordum ama planlandığı gibi olmadı
Benimde eşim istemiyor. Bir de incel erkek ismi mi ne bu bilmem ne diye beni isimden soğutmaya çalışıyor. Bende ona inat mıdır nedir en çok içime Tuna sindi. İsmini seçecek yavrum.

kızlar henüz hiç doğum için hastaneyle anlaşan ya da özel ebeyle görüşen oldu mu, istanbulda özel ebe fiyatları nasıl?

İnanın hiç bilmiyorum,bu modeli araştırdım,çünkü sadece telefon değil ayrıca monitör olması önemli diye duydum. Daha önceden bu ürünü tecrübe edenleri biliyorum ama çift kameralı konusunda bilgim yok. Bu arada bende İzmirdeyim. Doğum yapacağınız yer belli mi

gaviscon içilebilir gebelikte yine doktorunuza sorup alabilirsiniz. normal bir durum iç organların yeri değişti haliyle mideyi yukari itiyorlar
Onu duymuştum ama danışacağım yine de kontrole gittiğimde. Teşekkür ederim. şimdilik elma salatalık falan idare etmeye çalışıyorum.
Anti asit tablet kullanmadım da şurup var doktor önermişti genelde yediğim şeylerden arada kullandığım oluyor
Danışacağım şurup konuusunu. Teşekkür ederim
Süt bana anlık iyi geliyor denedin mi? Bir çay bardağı kadar
Süt asla içemiyorum hiç sevmem malesef. Ama elma salatalık falan biraz bastırıyor gibi.
Kolayı hiç duymamıştım aksine daha asitli bişey ya tam tersi etki etmez mi ?
Rennie şurup verdiydi bana doktor ama rennie tabletide kullanmakta çok sakınca yok demişti. Bir iki kere kullandım arada iyi geldi.
Teşekkür ederim.

Canım tekrar gittin mi doktora? Gösterdi mi bu sefer bebiş her yerini Dün bir yorumda denk geldim de bazı doktorlar rahim ağzı uzunluğunu vajinal ölçüyormuş, Tolga hoca rahim ağzı uzunluğunu vajinal mi ölçüyor yoksa karından mı?

Kızlar merhaba, ben melek 24+6 haftalık hamileyim umarım her şey yolunda giderse şubat başı doğum yapacağım. Hepimizin bebekleri çok sağlıklı gelir umarım. Bayadır kadınlar kulubünü sorunlarım için kontrol ediyordum ama böyle bir grup olduğunu görüp geçmişi de okuyunca katılmak istedim. Ben hala bir bebek alışverişi vs yapmadım daha beklemek istiyorum açıkcası ama sizin düşünceleriniz ne bu konuda? Bir de sizin de vajinal ağrınız oluyor mu? Doktoruma 2 hafta önce sorduğumda yoğun mantarımın olduğunu ve normal olduğunu söyledi hem ağızdan( güçlü bir ilaç) hem de vajidan ovül kullandım tam geçmişti akıntım baya azaldı ama ağrılarım geri geldi sizin deneyimleriniz nedir?

Aramiza hosgeldin canım bebisin sağlıkla gelsin. doktorunun önerilerini dinle. geçecektir. vajina ağrısı kemik ağrıları normal ama tabiki bu normali doktor demeli

kızlar 24+2 gobus atın bakalım sizde ne alemde göbüşler merak ettim.

Eklentiler

• 1000016479.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 4
Merhaba aramıza hoşgeldin mantar yoğunsa kullandığın ovül ve hap inş işe yaramıştır. Bittiğinde kontrol için bir daha git bence ilaçlar. Ben türkiyedeyken öyle yapıyordum böyle mantar vs durumlarında. Vajinal ağrı normalde vajinanın büyümesi sebebiyle normal ama doktoruna sormalısın canım. Bilgilerini eklersen seni de ekleyelim tabloya.

Selam hamile ve öfkeli. Nasılsın bakalım bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…