Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bulantılarınız için ayva çiğneme deneyin. Taze zencefil koklayın. Sabah yada akşam aç karna 1 kaşık tahin yiyin. Şifa olur inşallah

İlk çocuk olmayınca öyle oluyor yapacak bişey yok benimde ikinci bebeğim iğne almadım ablasının bütün kıyafetlerini eşyalarını saklamıştım çünkü cinsiyet de aynı olunca pek bişey lazım olmayacak gibi. isim süreci de sancılı tam kesin olmamakla birlikte benim bebeğimin ismine Mehlika yazabilirsin

Ben karnı saran cırt cırtlı kullanmıştım rahat etmiştim ovli korse gibi. Karnı taş gibi tuttuğu için doğum sonrası rahat oluyor. Diğer türlü WC ye girmek çıkmak zor olur zaten vücut yorgun kiminin sezeryen dikişte olabilir

Kızlar tetanoz için geçen hafta sağlık ocağından aramışlar bana ulaşamayıp eşimi aramışlar.Yaptıran var mı birde ne zamana kadar yapılıyor kaçıncı haftaya kadar bilen var mı arıyorum dönmüyolar yakında değil gidip soramıyorum

Ben 20.haftadayim suan. Bulantım cok fazla olduğu için doktor biraz iyi olunca yaptır dedi bana bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…