Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Östrojen pik yaptı ya ondandır. :) bende de oluyor hatta hiç görmem rüyamda bile gördüm. :) o derece ama ağrılar su sıra aklıma getirmiyor. Su enf bitseydi bi

destinesiaa sen de eğitim aldığını söylemiştin, kızlar nerelerden ne eğitimleri alıyorsunuz?

Gayet normal. Ama her vajinal enfeksiyon kana karışmaz :) sen yine en son ilaç aldıktan bir hafta on gün sonra bir kültür ver
cok hafif mantar var dedi spekulumls baktı cok sukur enfeksiyon yok. mantara ilaç da vermedi artarsa idrar testi ver gel bakalım dedi rahim ağzı uzun ve kapalı cok sukur yaa

vajina mantarı için karbonatlı suyla duş yazmışlar güvenli midir ki intim şampuanla iyi gelir mi

cok hafif mantar var dedi spekulumls baktı cok sukur enfeksiyon yok. mantara ilaç da vermedi artarsa idrar testi ver gel bakalım dedi rahim ağzı uzun ve kapalı cok sukur yaa
canım kültür kav güne çıkıyor iki hafta sonra detayliya gidicem o zaman mı istesem gec ni olur

vajina mantarı için karbonatlı suyla duş yazmışlar güvenli midir ki intim şampuanla iyi gelir mi
Sakın yapma ne intim yıkama jelleri ne karbonat ne sirke. oradaki flora bir kere bozuldu mu toparlaması çok zor. içeriye hiçbir şey sokmayın parmağınızı bile sokarken düşünün. biz şimdi bir dönem ilişkiye girmeden önce eşim antibakteriyel sabunla kendi genital bölgesini iyice yıkıyordu. Bu gibi durumlarda en mantıklı probiyotik prebiyotik ağırlıklı beslenmek. Ya da ağızdan probiyotik kapsül almak. Bunlarda da mantıklı olan olan bağırsak da çözünen tabletleri almak. Bol lifli beslenmekte işe yarar. Umarım ilerlemez gerçi ilerlese de eğer ilaçlara karşı direnç yoksa iki fitil de çok çabuk geçiyor çok endişe etme benim mantarlar mantar ilaclarini karşı direnç geliştirdiği için çözüm olmuyordu

Bak sende de mantar varmış fark etmemişsin. Tüh Allahım ya hamilelik gerçekten başlı başına sebep. Bu ne böyle. Dikkat ediyoruz herkes de bilinçli temiz eminim o zaman neye ürüyorsun kardeşim. Hamileyiz, tüm dünya bize pozitif ayrımcılık yaparken bu mantarların bakterilerin yaptığına bak kalıplarına tüküreyim onların:)

yok farketmedim ya direk enfeksiyondan korktum. bol probiyotik lazımbenim kutum bitmişti onu yine sipariş verdim. Süt ürünleri kullanamıyorum. belki de ondan yer buldu kendine liyakatsizler. işiniz ne orada soğan kavurup yiycem belki işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…