Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bende de beyazdı şimdi sarı ama önemsemedim çünkü ağrı kaşıntı falan yok. İdrarda yanma yada kaşıntı vs yoksa sıkıntı yoktur diye düşünüyorum. Yarın gideceğim randevum var bunuda soracağım canım.
Bi sor bakalim ne diyecek. Ben de yarin doktora msj atayim gel diyecek mi bakalim

Protein bi dereceye normal kabul edilebiliyor ama doktora sormak lazım. Normalde olmaması lazım ama öncesinde hareket vs etkileyebiliyor. Sabah ilk idrarla bakılan doğru çıkıyor onu sor muhakkak doktora.
Sabah verdim idrarı +4yazıyor 🙁
Hareket etkiliyor derken çok yürümek iş yapmak vsden dolayı mı oluyor?

Hamilelikte biraz akıntı normal beyaz veya şeffaf ama az ise. Gerçi bende hemen hemen hiç yoktu akıntı. Son birkaç gün su gibi ıslaklık oluyordu az bir şey. Mantarda da su gibi akıntı oluyor. Normal akıntı yumurta beyazı gibi olmalı. Mantarda bildiğin sıvı akıyor. Az önce fitil koydum mesela kuru içerisi ama elime bir sürü beyaz pütür bulaştı işte o mantar. Ama bazen başka bir bakteri mantarı arttırıyor. Doktor bana dedi muhtemelen senin öyle diye. Çünkü hafif yeşilintrak gibi de dedi. İçeriye o baktı. Ya enfeksiyon geçer de mantar çok zor geçen bir şey. Ve kısıtlı ilaç kullanabiliriz maalesef :KK43:

Sabah verdim idrarı +4yazıyor 🙁
Hareket etkiliyor derken çok yürümek iş yapmak vsden dolayı mı oluyor?
Olabilir kaslarla ilgili olabiliyor bazen böbrekle ilgili olabiliyor bazen idrar yaptığın pozisyona bağlı olabiliyor bazen bir gün önce yedigin şeye bağlı olabiliyor bazen de önemsiz oluyor sanki çok değil gibi senin. Yani 200 kadar sanırım normal diye hatırlıyorum tam emin değilim ama gene doktora sor.

Ben akıntının tam rengini anlamak için ve bembeyaz iççamaşırı giyiyorum fitil kullanırsam da siyah giyiyorum göreyim diye. Diğer renk çamaşırlar da tam rengi anlaşılmıyor

Ben akıntının tam rengini anlamak için ve bembeyaz iççamaşırı giyiyorum fitil kullanırsam da siyah giyiyorum göreyim diye. Diğer renk çamaşırlar da tam rengi anlaşılmıyor

Ben peçete koyuyorum. Günlük ped sevmiyorum o yüzden bu yolu buldum. Hem çok sık değiştiriyorum daha hijyenik gibi geliyor bana ve dediğin gibi tam rengi anca böyle görebiliyorsun.

Kızlar araştıran var mı? Doğum fotoğrafçısı
Oda süsleme ve fiyat araştıran ?
Canım almanyada olduğum için doğum fotoğrafçısı süsleme vs yaptırma şansım 0. Ama kızımda doğum fotoğrafçısı tutmuştum süsleme yaptırmamıştım. Fotoğraf olayını ben sevmiştim baya 🩷

Kullanan oldu mu antibiyotik ya da Vajinal övül? neler kullandınız? bana şu an azitro ve donaxyl ovul verdi. kültür sonucum çıkınca başka ilaç da verebilir. bekliyorum ve mesane bölgemde nasıl acı var, nasıl rahatsız. İdrar yaparken yanma da var ama idrar tahlilim temiz. demekki vajinada ilerlemiş fark etmemişim. Üstelik cinsel ilişki de yaşamadık. Risk almayalım diye dört aydır böyle. Eşim de korkuyor çekiniyor. Hiç bulaşmıyor bana benim de işime geliyor dinleniyorum :)
Canım ben ovül kullandım 2 kere korkulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum diş için de antibiyotik kullandım ben pek takmıyorum açıkçası ilaç kullanımını. Doktor verip kullan derse kullanılmalı bence bilmiyorum ben çok rahatım bu konularda

Olabilir kaslarla ilgili olabiliyor bazen böbrekle ilgili olabiliyor bazen idrar yaptığın pozisyona bağlı olabiliyor bazen bir gün önce yedigin şeye bağlı olabiliyor bazen de önemsiz oluyor sanki çok değil gibi senin. Yani 200 kadar sanırım normal diye hatırlıyorum tam emin değilim ama gene doktora sor.
Çok yaşa sen 🤗 içim ferahladı. Soracağım mutlaka 🙏

Kızımda bizde de ilişki yoktu eşim yanaşmıyordu bunda var gayet de ben istiyorum 😂😂 bunda da yanaşmasa onu boşardım net 😂
cok sukur geçti monurol güzelmiş ama yine de bugün kültür vericem. istek kısmını hiç sorma libido 20li yaşlarımdan bile fazla 😅😅😅 basıyor alttan testestetonu 🤪🤪

ayağınızı sirtnizi usutmen guzum

Eklentiler

• 1000014594.jpg
    1000014594.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 5
  • 1000014593.jpg
    1000014593.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 6
X