Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

ladin19 ladin19 canım kızın nasıl oldu? İyimisiniz biraz daha 🙏
Selam canım pazarı pazartesiye bağlayan akşam 21.00dan sabah 5e kadar kustu. Pazartesi ateşi vardı çaldık verdim tarhana içti bol su içti vs. Duş aldırdım. Gece iyiydi. Sabah 37 civarıydı ateşi. Ama sonra düştü dün gayet iyiydi ishale çevirdi akşama doğru. Ama bir daha kusma ateş olmadı. Bugün sabah enerjisi çok iyiydi ishal gibiydi ama kreşe gönderdim çünkü 1 aydır çok yoruldum. Annem ve babam 60 yaşında Türkiye’de de çoğunlukla ben ilgilendim geldik hastalık vs. Azcık iyileşince kreşe yallah 😂 Ama bugün de sabah eşim 6.30 da ben tüm gece kustum ishalim var diyince emin oldum norovirüs diye. 2 sene önce ben de olmuştum çünkü semptomlar aynı. Saat 15.00da da doktordan mail geldi norovirüs diye emin oldum. 1-2 güne hiç bişeyi kalmaz yazmış maile. E zaten kreşten dönünce ishali de çok azalmıştı. İyileşti iyice yani. Eşimde iyi gibi. Kusması geçti yarına en geç öbür güne o da düzelir. Ama bu sefer de benim baş ağrısı başladı yarın da ben beter oluyormuşum 😅😂

Ay bu ben 😂😂😂 Allah'ım yalnız değilmişim 😂😂 benim azalmadı gerçekten saatlerim var resmen geceleri saat başı çise kalkıyorum. Gündüz de alerjiden sürekli hapşuruk içerisindeyim ve kaçıyor bazen bende de 🫣☺️
Canım gebelik nezlesi mi var sende? Kızımda hapşırık krizleri yaşıyordum bahar ayında ve domates yiyince bunda da şu aralar ard arda krize girmiş gibi hapşırıyorum bıktım ya. Bende de çok çişe sıkışma var ama normal o ben çok işerim 😂 bende leğen kemiğine arada ayağını çarptığını düşünüyorum tarafım çok ağrıyor sağa yatamıyorum. Bende zaten bel fıtığı kolumda sinir sıkışması falan var omzum belim kolum boynum kopuyor bi de bizim kız 13.200 olmuş bitiyorum kucaklayınca

Bu arada bugün çocuğu kreşe postalayınca eşimle başka bir eyalete gittik 2 saat yol. Gidiş dönüş 4 saat 2 parol çaktım baş ağrısından. Büyük Kızıma 198 Euro’ya kışlık alışverişi yaptık. Daha uyku tulumu kreş patiği ev patiği eksik. 😢

Selam canım pazarı pazartesiye bağlayan akşam 21.00dan sabah 5e kadar kustu. Pazartesi ateşi vardı çaldık verdim tarhana içti bol su içti vs. Duş aldırdım. Gece iyiydi. Sabah 37 civarıydı ateşi. Ama sonra düştü dün gayet iyiydi ishale çevirdi akşama doğru. Ama bir daha kusma ateş olmadı. Bugün sabah enerjisi çok iyiydi ishal gibiydi ama kreşe gönderdim çünkü 1 aydır çok yoruldum. Annem ve babam 60 yaşında Türkiye’de de çoğunlukla ben ilgilendim geldik hastalık vs. Azcık iyileşince kreşe yallah 😂 Ama bugün de sabah eşim 6.30 da ben tüm gece kustum ishalim var diyince emin oldum norovirüs diye. 2 sene önce ben de olmuştum çünkü semptomlar aynı. Saat 15.00da da doktordan mail geldi norovirüs diye emin oldum. 1-2 güne hiç bişeyi kalmaz yazmış maile. E zaten kreşten dönünce ishali de çok azalmıştı. İyileşti iyice yani. Eşimde iyi gibi. Kusması geçti yarına en geç öbür güne o da düzelir. Ama bu sefer de benim baş ağrısı başladı yarın da ben beter oluyormuşum 😅😂
canım çok çok geçmiş olsun yaa bir daha olmasın kuzum yaaa valla gıcık oldum şu viruslere

Selam kızlar. Bu duphalac ne muhteşem bi şurupmuş yahu🤩. Ben son bir hafta 10 gündür çok kötü kabızlık yaşıyordum tuvalette doğuracağım sanki o derece. Dikişlerden sonra bu durum sakıncalı tabi o nedenle doktorum duphalac verdi. Maşallah o kdr iyi geldi ki. Bu sıkıntıyı yaşayan varsa doktorunuza danışarak başlayabilirsiniz sizin için de uygun ise tabiki. 🌸

Selam kızlar. Bu duphalac ne muhteşem bi şurupmuş yahu🤩. Ben son bir hafta 10 gündür çok kötü kabızlık yaşıyordum tuvalette doğuracağım sanki o derece. Dikişlerden sonra bu durum sakıncalı tabi o nedenle doktorum duphalac verdi. Maşallah o kdr iyi geldi ki. Bu sıkıntıyı yaşayan varsa doktorunuza danışarak başlayabilirsiniz sizin için de uygun ise tabiki. 🌸
Ben başka çare bulamadım o yuzden başladım. kullanılamaz sürekli ilk gunler öyle oluyor sonra yumuşacık düzenli oluyor

Ben başka çare bulamadım o yuzden başladım. kullanılamaz sürekli ilk gunler öyle oluyor sonra yumuşacık düzenli oluyor
En fazla ne kadar süreli kullandın canım? Doktorum da çok gönüllü vermedi açıkçası bana da ama başka çare kalmamıştı biraz mecbur kaldık. Şu içiyorum ama malum hareket yok. O da etkiliyor.

kızlar bakın ne aldım. fiyatı uygun geldi bana. Hmden aldım ama yaş stokları çabuk bitiyor
IMG_2179.jpeg

En fazla ne kadar süreli kullandın canım? Doktorum da çok gönüllü vermedi açıkçası bana da ama başka çare kalmamıştı biraz mecbur kaldık. Şu içiyorum ama malum hareket yok. O da etkiliyor.
benim Rüzgarım şiddetli bir kabından gitti dikiş attı iki günde doğum başladı. Ben sürekli kullanicam ama şöyle şimdi bir suse bitiricem düzenli. sonra iki 3 gunde bir

Bu kız çocuklarının kıyafetlerine ba yı lı yo rummm😍
Sağlıkla giydir inşallah canım 🙏🏻 Erkeklere de böyle güzel modeller çalışılsa keşke
Ben de yıllardır böyle özeniyordum kız kıyafetlerine ☺️ erkekler için de çok şık ürünler var ben oğluma da iki parça aldım

X