Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim canım Rabbim hepimizin evlatlarını korusun vaktinde sağlıkla doğsunlar

Aslında bir yandan şehir hastanesinde de takipli olmak istiyorum ama maalesef günlerdir uğraşıyorum asla randevu alamıyorum

Ayy çok geçmiş olsun canim inşallah çabucak toparlanirsiniz. Hava değişiminden mi oldu acaba ya.

evet ben artık geçmişe hiç bakmıyorum. Ben de kızım için aynı şeyi düşünüyorum. Onun varlığı herseye yeter. bıraktım gitti okula insan hala bebek sanıyor

Maşallah ne mutlu Saglikla büyüsünler kendi yollarını çizsinler. Ay bunlar nasıl kafalar ya sabah hastaneden cikis yaptık evimize eşime diyorum ki düşünsene ne mal mülk ne sanat sepet ne de taş toprak hiçbiri bir cocuk birakmak kadar kalıcı bisey değil bu dünyada. Hersey onun etrafında dönüyor şimdiden

Burda yazmışsın canim yeni gördüm umarım en kısa zamanda atlatirsiniz. İnşallah bebisinde iyidir

Çok teşekkür ederim araştırayım bi değiştiririm bende olmazsa ya

geçmiş olsun canım

19+6 hareketleri hissediyorum 1 haftadır özellikle yatınca. Okul başladı bugün nöbetçiydim baya zorlandım in çık in çık

19+6 hareketleri hissediyorum 1 haftadır özellikle yatınca. Okul başladı bugün nöbetçiydim baya zorlandım in çık in çık
Ben 16 haftadayım 2. Gebelik ama asla hissetmiyorum,oyüzden hala benimle mi değilmi korkuyorum hissetsem arada iyi olduğunu bilip rahatlıycam aslında ama hep aklıma kötü senaryolar geliyor umarım bir an önce bende hissederim yoksa eve dopler falan alacağım

Benim de sırtım ağrıyor bu hafta. Hatta geçen düşündüm hani 2. Trimester prenseslik dönemiydi diye. Bu aralar ev taşıdık, yerleştirme telaşı da var o yüzden midir acaba ama uzun süre ayakta kalınca ağrıyor özellikle, genel yorgunlukla ilgisi yok gibi. Fakat bahsettiğin gibi keskin bir ağrı yaşamadım, dümdüz uzanınca bir süre sonra geçiyor

Benim farklı ilacım. Ben akşam içiyorum aç karna. Sabah aç karna tiroit ilaci içtiğim için demir ilacini akşam alıyorum.
Ben de tiroit ilacı alıyorum 25 mg ama doktorum demir için akşam al demedi, siz neden ayrı ayrı alıyorsunuz acaba ? Ben önce tiroit ilacını alıp yarım saat 45 dk sonra demir ilacı alıyorum. İkisi de aç karna.

@ladin19gecmis olsun, oralarda hava da kötüymüş diyor arkadaşlar. Antalya sıcağından gidince kötü de etkilenmiştir kızınız. Hemencecik iyileşsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…