Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ladinle uyumlu olarak aklıma Lavin ya da Lavinya geliyor ama ikisinin de anlamı ya da kökeniyle alakalı bilgim yok

İsim düşünmek ne zormuş ya hem hepsini beğeniyorum hem de hiçbirini yakıştıramıyorum
Ben uyumlu isim aramıyorum canım ikiz gibi sevmiyorum

Bende senin gibiyim canım şimdiye kadar bir perinatolog da dahil 3 doktora gittim,ama 16 hafta itibari ile artık sabit bir yer şeçmeye karar verdim.hastane patırtısı çekmemem artık iyi bir doktorum muayenehanesine gideceğim doğumu zaten Acıbadem’de yaptırıyor.çünkü artık ayrıntılı ultrason şeker yüklemesi,kullanılacak ilaçlar falan sabit bir yer olmalı sende bir an önce karar ver bence zaten tam işine sinen bir doktor asla bulamazsın emin ol

iki üç hafta tüm gün bulanti akşamları kusmalarim oldu. sonra 8 veya 9 gibi geçti birahane bulantı kusma olmadi

Ben de isim arıyorum. Bana da kız ismi önerisi lütfen ilk kızına uygun bir isim mi farklı bir isim mi koymak istiyorsun canım?
Biz kız olsaydi ecem koyacaktık. İsim bulmak çok zor biz de karar veremiyoruz.
Kendi diktiğim elbisemle birkaç hatıra pozu çekindik kızımla İlk kez yaşıyorum bu heyecanı,karnım belirginleştikçe mutlu oluyorum valla
cok tatlı amaaa bayıldık.

Kesinlikle öyle çok haklısın umarım artık bir karar verebilirim

Ben de isim arıyorum. Bana da kız ismi önerisi lütfen ilk kızına uygun bir isim mi farklı bir isim mi koymak istiyorsun canım?
Kızım olsa mercan koyacaktım ama erkek olduğu söyledi mert koymayo düşünüyorum bu sefer tek karar veriyorum ilk çocukta eşim koydu karışmadım bu sefer bende, isimde kararsız kaldım allahtan saha, vakit var düşünüyorum daha net değil kızda çok güzel çok nayif isimler, var ama, erkekte çok bi secenek yok hep aynı isimler birde çift isim koyulması nedeniyle beğendiğim isimler ya arkadaş yada eş dost akraba çocuklara koymuş ben isim bakarken bu isimli tulumlar yapan sayfalars bakıyorum millet model bakar ben isim bakmak için sayfaları takip ediyorum anlamlı güzel bir isim bulurum diye

İlk doğumda 32. Haftaya kadar bir doktora gittim 32 de doğumumu yaptıran doktorla tesadüf üzeri gittik çok memnun kaldım ama yurt dışına gitti keşke burda olsa yine giderdim çok nayif ilgiliydi birde sankı kadın doğum doktorları eskisi gibi ilgili alakalı değil gibi ilk oğlumda böyle değildi doktorlar bilmiyorum bana mı öyle geliyor

Sağolsun asistanı hemen benimle iletişime geçip hikayemi dinlendi, Tolga hocaya ileteceğini söyledi , hem de daha hiç muayeneye gitmeden bu ilgi beni şaşırttı ve mutlu, güvende hissettirdi
Benim abim acıbadem de çalışıyor detaylı ultrason için önerebileceğim en iyi doktor demişti bende araştırmıştım tolga bey için acıbadem de zaten ilgisiz doktor olmaz içiniz rahat olsun bende 20. Haftada gıtcem tolga beye 4 yıl önce acıbadem de nuri bey vardı gitmiş ankara ya burda olsaydı onu önerirdim çok iyi bir doktor

korkma bunda korkacak bir şey yok ki normal akıntı. Kan olursa belki endişe edilir kan değilse akıntıdır. Oluyor normal. Kaşıntı ağrı yanma olursa berberinde o zaman da endişe etme doktora gidersin bakar hepsi bu

Demekki bi genelleme var ama istisna haliyle oluyor olmazsa zaten bilim sahiplenirdi bir şekilde :) neyseki iştahın açılmış o güzel. Ben de çabuk acıkmaya başladım sabahları midem kazınıyor resmen

Hoş geldin canım hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah

17+4 deyim. Şimdiye kadar hiç kusmadım canım. Ara ara ağzım ekşir gibi oldu böyle ama kalıcı olmadı o durum da çok şükür. O galiba tamamen kendi hormonlarınla alakalı bisey. Cinsiyetten bağımsız.

Kızlar merhabalar. Dün biraz fazla hareket etmiştim ev işleri filan. Belimin üst tarafina ara ara agri girdi. Belim ve boynumda agriyor zaten iş yaptıkça. Heralde normaldir diye düşündüm. Sizde de oluyor mu.
bende aynı. Bütün evi süpürünce küçük bey acil bacaklarımı uzatıp oturmamı istiyor. Bel ve sırt ağrısı hemen. Normaldir canım küçük küçük yap kendini yorma. Ya da olduğu kadar yap amaaan dağınık kalsın hamileyiz sonuçta keyfi değil.

Ben de değişik isim arayıp en son klasikte karar kıldım. Ali olsun temiz olsun dedik. Kız olsaydı da Zeyno olacaktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…