Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hiç olmadı canım bulantı da kusma da

Derin olabilir benim seçeneklerim arasında da var

Ben de isim arıyorum. Bana da kız ismi önerisi lütfen ilk kızına uygun bir isim mi farklı bir isim mi koymak istiyorsun canım?
Ladinle uyumlu olarak aklıma Lavin ya da Lavinya geliyor ama ikisinin de anlamı ya da kökeniyle alakalı bilgim yok

İsim düşünmek ne zormuş ya hem hepsini beğeniyorum hem de hiçbirini yakıştıramıyorum

Buda Ravza olsun nehir Ravza

Ay ne güzel hayırlı olsun ben de oğlumda hiç bulantı yaşamamıştım :) çok rahat bir bebekliği olmuştu. Yeme uyku sorunu hiç olmadı. Dilerim senin de öyle olur tabi herkesin

ladin19
Aden, Nil, maya, eliz, alin, Zeynep, ela, duru, deniz, derin, sıla, özüm.. aklıma gelenler şimdilik bunlar
Ya bana Zeynep Ayşe Leyla isimleri çok güzel gidiyor ya klasik özellikle Zeynep zeyno çok seviyorum.yani sanırım koymayacağım bu isimleri ama böyle değişik, her duyanın “aa isminin anlamı ne” diye soracağı isimleri asla koymam hiç de sevmiyorum bakalım ben ne kadar saçma bir isim koyacağım hala düşünüyoruz:))

Hadi bakalım bak şimdi senin sonucunu ben de merak ettim haber ver olur mu Neyse ki azalmış mide bulantıların o da iyi

Benim de erkek aynı senin gibiyim. Hala yemek yiyemiyorum ve bulantılar fazla
Aaa bak işte beklediğim cevap buydu genelde çünkü erkeklerde bulantı olmaz kızlarda bulantı olur deniliyor ya. ben de bu Karıkoca işlerine biraz meraklıyım açıkçası :) acaba tutar mı diye kendi çapımda bir araştırma yapıyorum :) ama tabi yani genelde öyle olsa da işte istisnalar var gerçi benim annem de bir ara altı aylık erken doğum yaptı altı ay boyunca kustu kovası hep salondaydı yattığı yerin yanındaydı kusma kovası vardı salonun ortasında düşünün :)

Kızım da yanlış hatırlamıyorsam nü kadar değildim. Neye ugradigimi şaşırdım. 6 aylık doğan kardeşiniz yasiyor mu .

Senin de cinsiyet sonucunu merak ediyoruz hadi bakalım sağlıkla gelsin

Hareket hissetmeye başlayan var mı ben bugün hissettimönceki gebeliğimde daha geç hissetmiştim. Şimdi 15. Haftada erken gibi geldi bana ama resmen hissettim 20 dk falan sürdü.
14+5 deyiz ben 2-3 kez çok minik hissettim
Bizim erkekmiş ama ben hiç erkek bebek belirtileri yaşamıyorum. bulantım olmadı, inanılmaz eşki aşeriyorum. bence belirtilerin cinsiyetle ilgisi yok

Kızlar selam bugün Mersin Adana arası (1 saat) yol gittik. Sanırım biraz fazla oturup kalktım falan. Az evvel tuvalette peçeteye yeşil, kahve, sarı anlamadığım böyle değişik renkte sumuksu bir akıntı geldi peçeteye. Endişelenmeyi miyim yoksa beklemeli miyim ya ? Evde fetal doppler var bebegin kalp sesini de duydum. Beklemem yanlış mı olur gitmeli miyim acile ? Bana bir akıl verir misiniz ?

17+2 den selamlar geçen haftaya kadar kustum bulantılarım 6. Haftdan beridir var.Malesefki bitmedi nerede bu balayı trimesterı diyeee düşünüyorum modumu çok düşürüyor.Ama iştahım açıldı baya yiyorum Önceden tiksinmekten birşey yiyemiyordum şuan tiksinmelerim eskisi kadar olmasada devam ediyor ama çok acıktığımdan yiyorum Bende hurafelere inanırdım ama ben hep ekşi istedm ve ekşi yedm.Sadece erkek için akşam bulantısı kız için sabah bulantısı derlerdi cidden benim hep akşam ve gece oldu genelde

Bu arada benimde göbeğim neredeyse yok bende baya göbüşşşlü olmak istiyorum benle aynı haftalarda hamişler var instagramda bakıyorum ne güzel ya belli oluyor diyorum ama her hamilelik farklı işte Dün ablam beni 3 aylık sanıyormuş 4 dyince bir karnıma bir bana bakıp e senin karnın nerede yani dediKendisi iki hamileliğinde de 30 ar kilo almıştı tuhaf geliyorum ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…