Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 12 haftaya kadar kadar günde 2-3 içiyordum ama şimdi günde bir yada hiç bıraktım gibi hattâ günde biri bile yarım içime çekmeden içiyorum desem daha doğru o yüzden içim rahat anlıyorum seni çok zor vicdan azabıda çekiyorsun ben çok çektim ilk başta nasıl bırakacağım diye çok endişendim ama zamanla bırakılıyor benım bulantım çoktu ondan da olabilir sadece akşam içiyordum gündüz bulantıdan nefes almak bile zor geliyordu kuzenım de hamileyken içti 5 aylıkken artık bırakmak istedi aç karna sabah içti kokusundan öyle tıksinmiş bırakmıştı
Asıl mesele burda sanırım. Yani kesin olmasa maşallah hamile olduğumu bilmeyecem. Karın yok. Bulantı yok kusma yok. Aç karna kesinlikle içmiyorum normalde aç karna içmeyi severim kahveyle ağır gelir. Onu bıraktım. Diğer türlü dumanı bende içime çekmiyorum . Bi sigara da bir iki yudum tek az alıp bırakıyorum. Şuanlık bu en azından biraz rahatlattı beni ne bileyim öyle valla

Asıl mesele burda sanırım. Yani kesin olmasa maşallah hamile olduğumu bilmeyecem. Karın yok. Bulantı yok kusma yok. Aç karna kesinlikle içmiyorum normalde aç karna içmeyi severim kahveyle ağır gelir. Onu bıraktım. Diğer türlü dumanı bende içime çekmiyorum . Bi sigara da bir iki yudum tek az alıp bırakıyorum. Şuanlık bu en azından biraz rahatlattı beni ne bileyim öyle valla
Valla ben içiyorum içime çekmeden de değil çekerek içiyorum yargılayanlar olacaktır en basitinden annemin komşusu şu an beni balkonda görünce cıkcıklanıyor. Kendi komşum buraya yazan hani 😂 o da yargılıyor. En basitinden ben kendim kendimi yargılıyorum ama benim psikolojik rahatsızlığım bırakmama müsade etmiyor. İki hamilelikte de içtim. Ama yani napayım elimden bir şey gelmiyor.

Gebeliğimi sonlandıracağız ne yazık ki. 20.haftayı bekliyoruz. Omfalosel ve meningosel adında iki major sorun çıktı 17.haftada. Sigaraya alkole folik asite şeker hastalığına ateşli hastalıklara dikkat edin.

Beni listeden çıkarabilirsiniz. Herkes sağlıkla alsın kucağına

Valla ben içiyorum içime çekmeden de değil çekerek içiyorum yargılayanlar olacaktır en basitinden annemin komşusu şu an beni balkonda görünce cıkcıklanıyor. Kendi komşum buraya yazan hani 😂 o da yargılıyor. En basitinden ben kendim kendimi yargılıyorum ama benim psikolojik rahatsızlığım bırakmama müsade etmiyor. İki hamilelikte de içtim. Ama yani napayım elimden bir şey gelmiyor.
İlk hamileliğimde ben gene bırakamamıştım. Bunda gene aynı şekil. Sinirlerim tavan yapıyor. Keşke gözümde kararsaydı diye dua ettim yok olmuyor. İçmek için illa bahanem malesef var

Gebeliğimi sonlandıracağız ne yazık ki. 20.haftayı bekliyoruz. Omfalosel ve meningosel adında iki major sorun çıktı 17.haftada. Sigaraya alkole folik asite şeker hastalığına ateşli hastalıklara dikkat edin.

Geçmiş olsun ne dym bilemedim üzüldüm :KK43: folik asite dikkat edin deme sebebiniz ne?

Çok çok üzüldüm, ne diyeceğimi bilemedin. Başınız sagolsun.

korkma bunda korkacak bir şey yok ki normal akıntı. Kan olursa belki endişe edilir kan değilse akıntıdır. Oluyor normal. Kaşıntı ağrı yanma olursa berberinde o zaman da endişe etme doktora gidersin bakar hepsi bu😊
Beyaz normal yaziyor internette ama farklı renk olunca korktum. Çok şükür devam etmedi tek seferlik idi. Çok tesekkur ederim. 🤗

Çok üzüldüm ne desek boş Allah sabır versin inşallah 🙏

ladin19 ladin19 canım benıde listeye ekleyebilirmisin.ben mart grubundaydım ama mecburi sezeryan olacagım için şubatın sonu gibi olurmuş doğumum doktorum oyle söyledi.yaş 34 -ilk çocugum-kese 4+6 - kalp atışı 5+6 -cinsiyet tahmınım erkektı -cinsiyeti belli oldu erkek - tahmını dogum 25 şubat .zaten sizin grubuda takıp edıyordum🌸💙

ladin19 ladin19 canım benıde listeye ekleyebilirmisin.ben mart grubundaydım ama mecburi sezeryan olacagım için şubatın sonu gibi olurmuş doğumum doktorum oyle söyledi.yaş 34 -ilk çocugum-kese 4+6 - kalp atışı 5+6 -cinsiyet tahmınım erkektı -cinsiyeti belli oldu erkek - tahmını dogum 25 şubat .zaten sizin grubuda takıp edıyordum🌸💙
Sat nedir canım senin?

Kızlar merhabalar🌸hepimize saglıklı bebişler sağlıklı doğumlar diliyorum🩷💙eger nıfty testını yaptırmamıs ve yaptıracak arkadaslarım var ise genox firmasını tavsiye ederim.Biz çok memnun kaldık..bide magnet ve kapı süsü yaptırmak için tavsiye edeceğiniz yerler yada instagram sayfaları varsa yazarsanız çok sevinirim🌸

Doruk ismi nasıl sizce
Çocuklar ismin karakterine bürünüyor buna inanıyorum vede defalarca şahit oldum.dur durak bilmeyen enerjisi hiç bitmeyen doruklarda yaşayan bir çocuk istiyorsan çok güzel isim 😂🫣 kaynımın oğlu doruk her gece yorgunluktan ağlayarak uyuyor annesi 🫣 bende oğluma ayaz takacaktım sirf bu takıntım yüzünden vazgectim

X